MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok tatlı ya. :bhr: @sokak sanati. :A

Ariana-Grande-performs-tampa-billboard-bb14-2016-1250.jpg

Hak yolu buldun sonunda.:Z

Ben kimseyi yari yolda birakmadim onlar müsait bir yerde indiler :A

Ben inmedim hâlâ destekleyebilirsin.:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu savaştan alnımın akıyla çıkacağım hayırlısıyla :A

@turkuazz şarkımı beğendiğini biliyorum, umarım puanın da iyi olur :D Geçen hafta Yaman - Mira'ya tam verdim, teşekkür etmiş miydin bana :A
Tam puan için teşekkür etiketi yollamıştım,ayrıca bir daha teşekkür ederim baştan beri destek oldun:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tam puan için teşekkür etiketi yollamıştım,ayrıca bir daha teşekkür ederim baştan beri destek oldun:)
Hadi ya, senin etiketler gelmiyor bana zaten nedense, az önce Bodrum Masalı'na etiketlemişsin, o da gelmemiş. ss

Rica ederim, sahneyi izlerken gözümden yaşlar gelmişti, onun da etkisiyle tam puan sana gitti. :D Ama forum sevmedi nedense Yaman'la Mira'yı. ss

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hadi ya, senin etiketler gelmiyor bana zaten nedense, az önce Bodrum Masalı'na etiketlemişsin, o da gelmemiş. ss

Rica ederim, sahneyi izlerken gözümden yaşlar gelmişti, onun da etkisiyle tam puan sana gitti. :D Ama forum sevmedi nedense Yaman'la Mira'yı. ss

Adamı takma sonra sen gelmiyor diye kıvır.:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ben kadar destek olmamıştır.:( Yani onun bu kirli oyununa gelme Mehmet'im.:mad:
Senin desteğinde baştan beri oldu bunu biliyorum,ayrıca iyi puanlar için teşekkür etiketi yapmıştım,ayrıca bir daha teşekkür ederim:) bu arada daha oy kullanmadım yarışmada şarkıları gündüz detaylı dinleyip bakarım:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Forum bir türlü sevmedi bu konuda tamamıyla katılıyorum:( buna rağmen çeyrek finalde olmak mutlu etti çünkü medcezir hak ediyor bu başarıları:) ilerleyebildiğimiz kadar ilerleyeceğiz:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Senin desteğinde baştan beri oldu bunu biliyorum,ayrıca iyi puanlar için teşekkür etiketi yapmıştım,ayrıca bir daha teşekkür ederim:) bu arada daha oy kullanmadım yarışmada şarkıları gündüz detaylı dinleyip bakarım:)

Anladım zaten senin hakkeniyetini biliyorum ve ilk hafta seninle özel sohbetimizde (şu Demi'yi tavsiye ettiğin konuşmada) Ariana'dan bahsettiğim andan itibaren hep desteğin oldu. Bende teşekkür ederim.:D Zevklerin uyuşuyor. Bundan sonrada hakkaniyetine güveniyorum.:X

Yok valla gelmiyor. Ben final puanı alınca tebrik ediyor, etiket gelmeden beğeniyorum :D

Seni kötüleyeyim dedim benim sabit jüriye göz diktiğin için.:A ama haklısın @turkuazz 'in bildirimleri gelmiyor. Kara Sevda'ya bir konu için etiket yapıyor sonra 2-3 gün sonra görüyorum.:(
@OzaN çöz olayı ama puan isteme.:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Anladım zaten senin hakkeniyetini biliyorum ve ilk hafta seninle özel sohbetimizde (şu Demi'yi tavsiye ettiğin konuşmada) Ariana'dan bahsettiğim andan itibaren hep desteğin oldu. Bende teşekkür ederim.:D Zevklerin uyuşuyor. Bundan sonrada hakkaniyetine güveniyorum.:X
Neslihanın sahnesini bulup sana yollarım bir türlü fırsatım olmadı ama sabah detaylı bakarım:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Seni kötüleyeyim dedim benim sabit jüriye göz diktiğin için.:A ama haklısın @turkuazz 'in bildirimleri gelmiyor. Kara Sevda'ya bir konu için etiket yapıyor sonra 2-3 gün sonra görüyorum.:(
@OzaN çöz olayı ama puan isteme.:F
Pis yılan :A Tüm kozlarımı oynuyorum işte hayırlısı artık, umarım çabalarım boşa gitmez. :F

Hak etmeyen Candan finale çıkmamalı :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Neslihanın sahnesini bulup sana yollarım bir türlü fırsatım olmadı ama sabah detaylı bakarım:)

Attın zaten çoğunu. Sadece şu mezar sahnesine bak.:(

Pis yılan :A Tüm kozlarımı oynuyorum işte hayırlısı artık, umarım çabalarım boşa gitmez. :F

Hak etmeyen Candan finale çıkmamalı :A

Hakkın tabi final kanka. Bilmiyorum ama yine harcayacaklar seni gibi hissediyorum. Şarkın kötü.:A