MusicSurvivor 5.Sezon / Çeyrek Final Haftası / Sonuçları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hoşuna gitmiyor mu Muhammed ismi.:eek:

Bol bol değerlendirme yapsınlar bakalım. Ben birazdan kaçarım.:F
Hoşuma gitmiyor demedim der miyim la öyle bir şey. Alışık değilim kullanmıyorum. Görünce bir garip oluyorum istemiyorum yani. :A

finale kadar çıktı nerdeyse tübüşon birde bugüne kadar topladığı beleş puanların avantajı var bu saatten sonra zor elenir :)

zaten finale şarkın kalmadı :) son kozun bu haftaydı yarı finale koyacağın şarkıyıda sevmedim :)
He ya öyle gözüküyor. Bu saatten sonra elenmez gibi finalde de kazanırsa ben bu işe diyecek bir kelime bulamıyorum artık. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu hafta hic birini begenmedim.
sanki senin puanin efsane. ucurum gibi farklar verilirmi hic.
ben bu ana kadar kim elendiyse sebep olmadigim icin mutluyum.
puan durumuna bakılırsa bende kimseyi harcamamışım :) benim puanları yok say yine elenenler aynı ikili :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hoşuma gitmiyor demedim der miyim la öyle bir şey. Alışık değilim kullanmıyorum. Görünce bir garip oluyorum istemiyorum yani. :A

He ya öyle gözüküyor. Bu saatten sonra elenmez gibi finalde de kazanırsa ben bu işe diyecek bir kelime bulamıyorum artık. :A

O zaman beni sinir edersen derim onun dışında demem.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

biz yine elimizden geleni ardımıza koymayalım artık kısmette ne çıkarsa :)

ama üst siralari etkilemis ;)

en güzel kısmıda orası:) eleyemedik ama bari türbüşona ikinciliğide tattırmadık bugün rahat bir uyku çekersem bunun en büyük nedenlerinden biri bu olacaktır :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

en güzel kısmıda orası:) eleyemedik ama bari türbüşona ikinciliğide tattırmadık bugün rahat bir uyku çekersem bunun en büyük nedenlerinden biri bu olacaktır :)
Senin Türkmen elenmemis :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O zaman beni sinir edersen derim onun dışında demem.:A
İyi bakalım dediğinde beni de kızdırıyorsun ama neyse. :A

Yani yapacak bir şey yok, ne kadar hak etmese de kazanırsa da halkın kararına saygı duyacağız artık. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İyi bakalım dediğinde beni de kızdırıyorsun ama neyse. :A

Yani yapacak bir şey yok, ne kadar hak etmese de kazanırsa da halkın kararına saygı duyacağız artık. :A
jürinin içindeki kötü halkı önümüzdeki yarışmada temizlemek lazım:) yoksa her yarışmada bir türbüşonla uğraşmak zorunda kalırız :)

sende destek vemriştin sanırım @Bully a @destere ye inat :F

@EFE UYSAL den başka ne beklenirki hayran olduğu kişi noyan? yarışmadada türbüşon kovalar anca :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

onun bir çuval dolusu final puani var etkilenmedi bu oylamada aksine kendisine "en yakin" final puani olan kişi elendi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
jürinin içindeki kötü halkı önümüzdeki yarışmada temizlemek lazım:) yoksa her yarışmada bir türbüşonla uğraşmak zorunda kalırız :)

@EFE UYSAL den başka ne beklenirki hayran olduğu kişi noyan? yarışmadada türbüşon kovalar anca :)
Kesinlikle bunu ileriki yarışmalar için konuşup çözmemiz gerekiyor. Kritik ve iyi incelenmesi gereken bir konu. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
onun bir çuval dolusu final puani var etkilenmedi bu oylamada aksine kendisine "en yakin" final puani olan kişi elendi

ziynet in 9 puanı vardı öyle çokda avantajlı değildi topladığı puana bakılırsa ? ama sessiz sakin giden candan türbüşonu avlayabilir benden söylemesi :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060