MusicSurvivor 3.Sezon | 2.Hafta Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu hafta biraz tarzımızı değiştiriyoruz. Şarkımız "Muamma". Bence son yıllardaki altyapı olarak en orijinal, en kaliteli pop şarkılarından biri. Umarım forumda seviliyordur. :):) Yorumlarınızı da beklerim. :D

@Nisa @Tzira @HachiKo @cookies @berkann @Aserat @Maskeli Fedai @Ahmad @Cengo @BesaleT @Harunnn60 @Yiğitt @Bully @sokak sanati @batuhankaralar @EFE UYSAL @adımutlulukk @xemrexxx @dizi kolik @denizz19 @S.G.A.T. @Billy Kane @ozgur2113 @Çiğdem- @mrt-06

Not: Etiket listesi @Çiğdem-'den kopyalanmıştır. :D
Açıkçası şarkıyı ilk kez duyuyorum, ilk dinleyişte pek bir şey hissettirmedi ama ikinci, üçüncü dinleyişte fena gelmedi kulağa. :D İlk 2 haftaki şarkılarından daha iyi gibi ama listemde nasıl bir yer edinir göreceğiz. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,284
Puanı
1,060
Geçen haftaya göre düşsem de, 3. olmuşum. Yine çok iyi bir sıralama.
Yüksek oy verenlere çok teşekkürler. Daha düşük oy verenler de umarım önümüzdeki haftalarda beğenirler seçimlerimi. :X

Hande Yener sezonun en iyilerinden 1. olması şaşırtmadı. Seksendört de çok iyi seçimle 2. sıraya yükselmiş tebrikler her ikisine.
@vadikızı Funda Arar gibi bir şarkıcıyı çok çabuk harcadın. İleriki haftalarda 1. olacabileceği şarkıları baya vardı. Sağlık olsun.

3. haftaya bekliyoruz.
evde yoğunluk vardı doğru düzgün şarkılara bakamadım acele ettim
böyle oldu oy verenlere tşk ederim :(

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
2:33-3:33 racap isteyen kısa yoldan göz atabilir tolgahan sayışman klıpte gençlik dönemi:F
burcunun en sevdiğim parçasıdır belkide orta okul dönemlerimizin vazgeçilmesiydi sınıf tozunu yutmuş herkesin seviceğini düşünüyorum 3.haftada herkese başarılar:bhr::bhr::bhr:

@Nisa @Tzira @HachiKo @cookies @berkann @Aserat @Maskeli Fedai @Ahmad @Cengo @BesaleT @Harunnn60 @Yiğitt @Bully @sokak sanati @batuhankaralar @EFE UYSAL @adımutlulukk @xemrexxx @dizi kolik @denizz19 @S.G.A.T. @Billy Kane @ozgur2113 @OzaN @mrt-06
Nefis şarkı,benim efsanelerimden.Zirve kaçınılmaz:):)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nefis şarkı,benim efsanelerimden.Zirve kaçınılmaz:):)
umarım forumun zevkine uygundur ama bu parçayı kullanmasamda olamzdı galiba 3.haftada en uygunu gibi burcu zaten forumda seviliyor
yansın gecelerle bile çok rahat bitirdik ama sınıfta kalla ilk final puanı neden olmasın inş tabi :F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aaa @vadikızı :(
Keske elenmeseydin ya dahq karpuz kesicidik :(

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Oylarıyla destekleyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum öncelikle. Bu hafta açıkçası ilk 3'e girme gibi bir tahminim yoktu ama zirvede olmak şaşırttı diyebilirim. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Bu haftaki şarkımız Hande Yener'in sevilen şarkılarından biri olan 'Bana Anlat' olacak.

@Bully @Aserat @Billy Kane @Ahmad @adımutlulukk @Çiğdem- @sokak sanati @ozgur2113 @xemrexxx @batuhankaralar @S.G.A.T. @cookies @OzaN @HachiKo @EFE UYSAL @dizi kolik @BesaleT varsa etiketlemediğim ezbere yazdığımdandır. :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oylarıyla destekleyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum öncelikle. Bu hafta açıkçası ilk 3'e girme gibi bir tahminim yoktu ama zirvede olmak şaşırttı diyebilirim. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. :)

Bu haftaki şarkımız Hande Yener'in sevilen slow şarkılarından biri olan 'Armağan' olacak.

@Bully @Aserat @Billy Kane @Ahmad @adımutlulukk @Çiğdem- @sokak sanati @ozgur2113 @xemrexxx @batuhankaralar @S.G.A.T. @cookies @OzaN @HachiKo @EFE UYSAL @dizi kolik @BesaleT varsa etiketlemediğim ezbere yazdığımdandır. :)
sen ilk 3 düşünüyordun @Bully sana ilk 3 olmaz diyordu ama kıskanclıktan demiş anlaşılan 1.oldun çünkü:F:F:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sen ilk 3 düşünüyordun @Bully sana ilk 3 olmaz diyordu ama kıskanclıktan demiş anlaşılan 1.oldun çünkü:F:F:F
Aşkın Ateşi güzel şarkı ama benim için Hande'nin öne çıkan parçalarından değildi açıkçası. Bu yüzden ilk 3 zor dedim ama diğer şarkıcılar çok iyi gelmeyince haliyle zirveye yerleşti kot kafa ben de şarkıya ilk 5'imde yer verdim zaten her şeyi de kıskançlığa bağlayıp durma çirkin. :D