eTV MusicSurvivor 12.Hafta / Oylama Başladı

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,196
Puanı
460
İlyas'ın Kanal D'de yayınlanan X Factor programıyla ünlü olduğu meşhur şarkı... Herkese iyi dinlemeler, bol puanlarınıza talibiz. :bhr:

@sokak sanati @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @gözlemci @serhatt @Halef @gözlemci

Burada yazar Kanal D'yi mi sanatçıyı mı övmüş bilemedim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Etiket detayına bayıldım :A mesaj alınacakmı bakalım :D

Sezon başından beri Azerbaycan'daki katılan o 3 arkadaş aralıksız olmasa da düzenli olarak 1 verdi, nadiren @S.G.A.T. in hakkını yemeyelim elbette, ama neden o bölgedeki arkadaşlar Selda Bağcan'a taktı anlamış değilim. :A Yani Sırf Azerbaycan'daki bir sanatçının Ayrılık yorumunu daha iyi bulacakları için İlyas, Sia, Gribin ve Athena nın bu haftaki şarkılarına hiç bakmaksızın direkt 1 alma ihtimalim var, niye çünkü daha iyi yorumu Azerbaycan'daki mevcut öyleyse haftanın öteki şarkıları önemli değil bamm 1 puan :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Sezon başından beri Azerbaycan'daki katılan o 3 arkadaş düzenli olarak 1 verdi, nadiren @S.G.A.T. in hakkını yemeyelim elbette, ama neden o bölgedeki arkadaşlar Selda Bağcan'a taktı anlamış değilim. Yani Sırf Azerbaycan'daki bir sanatçının Ayrılık yorumunu daha iyi bulacakları için İlyas, Sia, Gribin ve Athena nın bu haftaki şarkılarına hiç bakmaksızın direkt 1 alma ihtimalim var, niye çünkü daha iyi yorumu Azerbaycan'daki mevcut öyleyse haftanın öteki şarkıları önemli değil bamm 1 puan :A
hahahahaha :F
yalnız S.G.A.T. ıda 12 kere etiketlemen gerekiyor. Haksızlık olmasın :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Etiketler ne kadar harika. :bhr: :bhr:

Yukarıda Allah kadın güzel yorumlamış ve türk şivesi değil, Azerbaycan şivesi ile okumuş bu büyük artı. Vurgular falan harika. :D
Ama maalesef jüri değilim. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Etiketler ne kadar harika. :bhr: :bhr:

Yukarıda Allah kadın güzel yorumlamış ve türk şivesi değil, Azerbaycan şivesi ile okumuş bu büyük artı. Vurgular falan harika. :D
Ama maalesef jüri değilim. :A
Ne demek jüri değilim? Bu hafta oy kullanacaksın beybi, tam puanına talibim çünkü. :Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben senin şarkını güzel buldum, sen benim şarkımı nasıl buldun? :bhr:

Haftalardır senin için bekletiyordum bu parçayı, ne demek jüri değilim
sinir-krizi-geciren-safak-sezer-hastaneye-8389397_x_2629_o.jpg