Muhteşem Yüzyıl ve Suskunlar Netflix'te

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,823
Puanı
1,061
Netflix yapımı hiçbir diziyi izlememişim şuana kadar fakat önümüzdeki sezon House Of Cards'i izleyeceğim, nadir de olsa güzel diziler çıkarıyor. Yine de Breaking Bad, Lost, GoT gib bütçeli ve üst düzey diziler çıkarmasını beklemek lüks olur.

MY ve Suskunlar dışarıda iyi ticaret yapmış olsa bile yerli dizilerden Dünya standartlarına erişmiş Ezel ve Leyla ile Mecnun var sadece.
bütçeli dizilerç ıkartıyor hatta en bütçelisi sense8 netflixte marco polo da sense8-game of thronestan sonra 3. :)

ayrıca dünya standartı diye bişi kalmadı :D

Rtük ne alaka? Rtük internete mi karişiyor?
Etmesem bile günde 10 kere etiketliyon Ay yapım ceo'su gelsin konuda kaliteli tartişayım diye:A
digiturk e d-smarta kim bakıyorsa buna da o bakar mecbur bir düzenleyen olur:A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
bütçeli dizilerç ıkartıyor hatta en bütçelisi sense8 netflixte marco polo da sense8-game of thronestan sonra 3. :)

Sense 8 ile Lost arasında Tavşan ile Dağ arasındaki fark kadar bir fark var yalnız, Lost'un ilk bölümü üstelik 2004 teknolojisine rağmen 14 Milyon Dolar maliyetindeydi.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,823
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
sense8 bölüm başı 9 milyon dolarmış ayrıca o lostunki ilk bölüm maliyeti o normal bölüm başı 4 milyonmuş :D
http://www.cheatsheet.com/entertainment/7-of-the-most-expensive-shows-ever-produced.html/?a=viewall

2005 olduğunu unutmayın, o dönemin en bütçeli dizisi. Ki bütçeyi bir kenara koyarsak, Lost'un kalitesine Breaking Bad de dahil olmak üzere hiçbir dizi erişememiş (Muhteşem yüzyıl hariç tabi), Netflix'de değil ona, Breaking Bad'e yaklaşan kalitede dizi bile yok.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Btk bakar sanıyorum ama sanmıyorum ki para ödenen yeri millet şikyet etsin:F m*l mı bu millet hem para ödeyip şikayet edecek:A
sense8 bölüm başı 9 milyon dolarmış ayrıca o lostunki ilk bölüm maliyeti o normal bölüm başı 4 milyonmuş :D
http://www.cheatsheet.com/entertainment/7-of-the-most-expensive-shows-ever-produced.html/?a=viewall
Lost ve Fringe izledim. En yakını 2013'de biten Fringe 4m$ ile listeye girdiyse 2014'lü Flash da pahalı diziler arasına girmeli:X Ki zaten liste 6'da bitmiş:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,823
Puanı
1,061
Umarım Suskunlar için İngilizce dublaj eklemişlerdir :D

Netflix artık dünyaya açıldıgı için türk dizileri nerelerde yayınlanıyorsa o yer alacaktır. Eskiden sadece abd'ye yayın yaptiğinda büyük olurdu haber ama artık yatsımıyorum:X

Neftlix ne mi? :D Adamlar dünyaya açıldı bu sene. :D

Onu geçtim türkiyeyi 78 mn olarak falan saymadın bunlar.Sanki bütün türkiye izledi. 5 mn saysınlar kafi :) o da kızları izliyor diye zorla izleyen anneler babalar @Çiğdem- haksızmıyım kpa kötü bi diziydi :(

1.sezonu kısmen güzeldi ama iyi reytingi bir türlü alamadık haftaya olucak haftaya olucak derken sezon bitmişti ayoll :F 2.sezon zaten senaryosuda bozulmuştu reytinglerde dibi görmüştü 10 bölümden fazla süründü izleyip bitirdiğim dizilerden hiç pişmanlık duymamıştım bugüne kadar ilk defa izlediğim bir diziden pişmanlık duydum ayoll :F :F :F

Suskunlar son zamanların en kaliteli işiydi ve bitti.Her yerde izlenir.

Kanal D fırtınası her yerde, durduramıyoruz. :Z

Insallah en kisa zamanda buna "46"da eklenir..

suskunların ayın top5 ine seçmişler :) rahmetli @destere , @sürgünüm ve @OzaN ın portakal dizisi de var listede:D @Doğu @MEnes
http://gadgets.ndtv.com/tv/features/whats-new-on-netflix-in-june-and-our-top-5-picks-844454

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
gönderme yapmak istedin galiba:A

ayol onun neresi drama bildiğin belgesel la o seninle desterenin sevdiği memeli hayvanları anlatıyor dizi:F
hahah tamamen fantastik evet ama dramıda kapsıyor fantastik diziler teen wolf cw dısındakı kanallarda olan en kaliteli fantastik dizi :F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,823
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı