Muhteşem Yüzyıl Kösem Video Çalışmaları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ağalar içime kaçmış olabilir. :A

Şaka maka 8.bölüm iyiydi ama tarihi olaylar hiç olmuyor dizi belirli bir yılda takılı kalmış. Sonra Mahfiruz karakteri yok. Onun oğlut tahta çıkacak ama kız yok ortalıklarda. Yani işte memnun olmadığım yerler var ama keyifle izliyorum yinede. :) Umarım sezon sonuna kadar gider.
Ben 2. bölümde bıralkmıştım ama bitmesini istemem tabii ki, bu kadar emek verilmiş bir iş en azından sezon sonuna kadar sürmeli. :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,827
Puanı
1,061
Your Highness Roma İmparator'una hitap etme şeklide ondan. Osmanlılar da var mı bilmiyorum. :)

Margaery i tanıdım başkada tañıdık yok

Kösem'in tekrarı var :)) @xemrexxx

Deme. :( Yoktur diye netten açtım annem izliyor söyleyeyim de TV'yi açsın boşuna kotam gidecek. :F

bu videomuzda da @Çiğdem- i çatlatmaktayız kaptırmış parlağı safoz:A @cookies @vadikızı @GunesinOglu

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,827
Puanı
1,061

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aaa gelmemiş bu bildirimlerin bana :F:F:F
ayy yunan kızı geri istiyormuş özellikle yaşlı teyzeler bereni beğenmemişler @Bully @destere @Harunnn60 :A:A:A
Hangi teyzeler, ben de Anastasia'yı özledim. Anticilkten söylemiyorum valla çok ciddiyim. O var diye reklam aralarında falan bakıyordum geçen Cuma tekrarına 5-10 dakika zor dayanabildim.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
o daha çok elemden kederden:A
Seni nasıl inandırabilirim acaba? Hatırla Sevgili'de Beren Saat'i sevdiğimi söylemiştim. Fatmagül tarzı dizileri zaten izlemiyorum, Karadenizliyim yapımızda bu var heralde. @Çiğdem-'e sorsak eminim o da izlememiştir. Şimdi tarafsız gözle bakan bir kişi Anastasia'nın Kösem'e daha çok yakıştığını söyler.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,827
Puanı
1,061
Seni nasıl inandırabilirim acaba? Hatırla Sevgili'de Beren Saat'i sevdiğimi söylemiştim. Fatmagül tarzı dizileri zaten izlemiyorum, Karadenizliyim yapımızda bu var heralde. @Çiğdem-'e sorsak eminim o da izlememiştir. Şimdi tarafsız gözle bakan bir kişi Anastasia'nın Kösem'e daha çok yakıştığını söyler.
anastasia kısmına katılıyorum:A
ayrıca çiğdem ne yav çiğdem hangi güzel kadın hakkında olumluy konuşmuş ki bir pelin karahan o nu da çiğdeme benzetiyorlarmış yani kendini övmek için övüyor onu da:A