Muhteşem Yüzyıl: Kösem | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,389
Puanı
1,060
FOX ve TİMS arası bozuldu diyenlere kapak olsun. FOX BASIN TOPLANTISINDAN YENİ BUGÜN. :Z

Cy77jlZXAAAPRd8.jpg:large

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@xemrexxx @sokak sanati @Çiğdem- @cookies

Yeni sezonuyla Fox TV'de devam eden Muhteşem Yüzyıl Kösem "Bağdat Fatihi" dizisinde skandal patlak verdi!

Vatan Gazetesinin haberine göre dizide yer alan figüranlar ve küçük rolleri olan oyunculara ödeme yapılmadığı öğrenildi. Emeklerinin karşılığını alamayan oyuncuların yapım şirketinin gerekçesi ise "Muhteşem Yüzyıl'ın bir marka olduğunu ve bu dizide sadece oynamaları bile onlar için büyük bir kazanç olduğunu" öğrenildi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,783
Puanı
1,061

Yeni sezonuyla Fox TV'de devam eden Muhteşem Yüzyıl Kösem "Bağdat Fatihi" dizisinde skandal patlak verdi!

Vatan Gazetesinin haberine göre dizide yer alan figüranlar ve küçük rolleri olan oyunculara ödeme yapılmadığı öğrenildi. Emeklerinin karşılığını alamayan oyuncuların yapım şirketinin gerekçesi ise "Muhteşem Yüzyıl'ın bir marka olduğunu ve bu dizide sadece oynamaları bile onlar için büyük bir kazanç olduğunu" öğrenildi.
çok tutarlı bir haber olmuş :A platoya 45 milyon yatıran adamlar figuranlara para vermiyor demek :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Evet ilk sezon Beren sayesinde kazandığı marka değerini hâlâ kullanabiliyor. İşte Beren Saat farkı işte kalite.:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,783
Puanı
1,061
ayol şutladığımız berne bu sene kalsa 110 bin alacaktı onu kovduk oradan yaptığımız tasarrufla 50 bin figuran tutarız :A @mrt-06

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Demin My kosem 4.murat ilk bölümü izledim. Diziye ciddi bir masraf yapılmış.efektler falan bir dizi için oldukça yüksek kalite.senaryoya gelirsek ben beğendim ya. İlk sezonun bikac bölüm izlemiştim pe k hoslanmamistim ama bu sezon güzel olmus. Bu kdr dusuk reyting almasina üzüldüm şimdi. Gerçi bir diriliş etmez ama ortalama 7 reytinglik bir kapasite var dizide.:AOyunculuklar güzel. Murati oynayan çocuk özellikle güzel oynuyor ama biraz dha iri yarı biri olabilirdi.malum 4.murattan bahsediyoruz. Ve bir sey ferkettim İslami unsurlara dha çok yer verilmeye başlanmış My de. Faria'nin hikayesini de merak ediyorum bakalım ilk bölüm begenimi kazandı.