6.Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Fena değildi, geçen bölüme göre daha güzeldi. :)

Oy: 0 0.0%
  • Ehh işte normal bir bölümdü.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
@denizz19 2 yıl atlansa inandırıcılık daha da 0 olur.Handan Sultan ve Safiye Sultan Ahmet tahta geçtikten 2 yıl sonra ölüyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
İş oyuncularda değil işlenen senaryonun samimi oluşu ve işlenişi çok önemli yeni sistemde son bölüm bunu gördük bölüm güzel ve akıcı olunca Reyting artıyor devam ettirmeleri lazım :)
sana özel senaryo yapsınlar şöyle yemek yerken ahmet atar yapsın masa örtüsünü falan çeksin:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
sana özel senaryo yapsınlar şöyle yemek yerken ahmet atar yapsın masa örtüsünü falan çeksin:A
Yapabilir ne olmuş seyirci seviyor :A ne bileyim birbirlerinin saçını yolsun Handan ve Safiye, sonra zehir katsınlar yemeklere, haremdeki kızlar birbirleriyle yarış içinde olsalar falan :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Siz fiziki olarak düşünüyorsunuz değişimi ama karakter olarak Kösem'e dönüşmesi ve bu sırada Beren'in gelmesi daha mantıklı. Tipi değişti diye çok laf yapılıyor ama bu yönden düşünmek daha güzel ben o sebeple değişimi çok sevdim. Hatta o koridorda yürürken yavaş yavaş ve anlatılarak değişse daha çok severim.:D Çünkü fizik değişim olsa kezzap falan olması lazım ama ruhen ve karakter olarak bir değişim var.:X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Siz fiziki olarak düşünüyorsunuz değişimi ama karakter olarak Kösem'e dönüşmesi ve bu sırada Beren'in gelmesi daha mantıklı. Tipi değişti diye çok laf yapılıyor ama bu yönden düşünmek daha güzel ben o sebeple değişimi çok sevdim. Hatta o koridorda yürürken yavaş yavaş ve anlatılarak değişse daha çok severim.:D Çünkü fizik değişim olsa kezzap falan olması lazım ama ruhen ve karakter olarak bir değişim var.:X
Töbe yarab.Sen berene kezzaplı anastasia mı dedin :eek:

@xemrexxx duy bunu[emoji33] [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Beroş gayet hoş [emoji7]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy ben bir çözümleme yaptım paylaşayım sizlerle :F:F:F
zaman atlaması bence olmuyor oyuncu değişikliği olmuş yunan kızın yerine beren saat geçmiş yanı bu zaman atlaması değil normal oyuncu değişikliği bununda sebebi şu beren 9.bölümde gelicekti ama reyting yüzünden 2 bölüm erkene çekildi gelmesi normalde zaman atlaması 9.bölümde olucak sanırım beren zaman atlamasından önce geldiği için yunan kızın yerine devam edecek aynı zaman döngüsünden çünkü senaristlerin 2 bölüm daha bu zaman döngüsünden vericeği şeyler var ve hülya avşar zaman atlaması olduğunda ölmüş olucak büyük ihtimalde 9.bölümde hülya ölücek anlaşmasıda 9 bölümlüktür beren erkene çekili diye hülyayı çıkarıp 2 bölümlük daha olucak olan senaryoyu bozmazlar beren mecbur şuan oyuncu değişikliği yaptı oyüzden bu bölümde nasıl berene dönüştü dememek lazım beren şuan yunan kızın yerine oynuyor zaman atlaması yine 9.bölüme olucaktır :F
@Bully @GunesinOglu @sokak sanati @destere @xemrexxx @cookies @Harunnn60

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
zaman atlaması bence olmuyor oyuncu değişikliği olmuş yunan kızın yerine beren saat geçmiş yanı bu zaman atlaması değil normal oyuncu değişikliği bununda sebebi şu beren 9.bölümde gelicekti ama reyting yüzünden 2 bölüm erkene çekildi gelmesi normalde zaman atlaması 9.bölümde olucak sanırım beren zaman atlamasından önce geldiği için yunan kızın yerine devam edecek aynı zaman döngüsünden çünkü senaristlerin 2 bölüm daha bu zaman döngüsünden vericeği şeyler var ve hülya avşar zaman atlaması olduğunda ölmüş olucak büyük ihtimalde 9.bölümde hülya ölücek anlaşmasıda 9 bölümlüktür beren erkene çekili diye hülyayı çıkarıp 2 bölümlük daha olucak olan senaryoyu bozmazlar beren mecbur şuan oyuncu değişikliği yaptı oyüzden bu bölümde nasıl berene dönüştü dememek lazım beren şuan yunan kızın yerine oynuyor zaman atlaması yine 9.bölüme olucaktır :F
anlayan var mı :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aman sende beee :ppp::ppp::ppp:

kısaca zaman atlaması 9.bölüme olucak hala 2 bölüm daha bu zaman döngüsünde geçemsi gerekiyor beren reytingler yüzünden zaman atlamasını bekleyemeden erken gelmek zorunda kaldı yunan kızın yerine devam edicek şuan aynı zaman döngüsünden beren devam edecek zaman atlaması yine 9.bölüme olucak karışık olu ama durum kaırşık ayol :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Giresunca'dan Türkçe'ye çevirdim. :A @destere @xemrexx @Bully @sokak sanati @ozgur2113
7.bölümde zaman atlaması olmayacağını yazmış. zaman atlaması 9.bölümde olacak demiş. Hülya filan 9.bölümde gidecekmiş.

Şimdi Çiğdem'cim Hülya'nın anlaşması 9 bölümlük değildir olsa olsa 13 bölüm olur en kötü. Birde 9.bölümde sadece Hülya gitmez Handan ( Ahmet'in annesi ) oda tarihe göre o tarihlerde ölüyor. Sonra Derviş ve Fahriye var. Yani zaman atlaması 9.bölümde olmaz. Dizi daha yeni yeni oturuyor. Bizde karakterlere yeni alıştık o yüzden en kötü 13.bölümden sonra bir şeyler olur. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Giresunca'dan Türkçe'ye çevirdim. :A @destere @xemrexx @Bully @sokak sanati @ozgur2113
7.bölümde zaman atlaması olmayacağını yazmış. zaman atlaması 9.bölümde olacak demiş. Hülya filan 9.bölümde gidecekmiş.

Şimdi Çiğdem'cim Hülya'nın anlaşması 9 bölümlük değildir olsa olsa 13 bölüm olur en kötü. Birde 9.bölümde sadece Hülya gitmez Handan ( Ahmet'in annesi ) oda tarihe göre o tarihlerde ölüyor. Sonra Derviş ve Fahriye var. Yani zaman atlaması 9.bölümde olmaz. Dizi daha yeni yeni oturuyor. Bizde karakterlere yeni alıştık o yüzden en kötü 13.bölümden sonra bir şeyler olur. :D
ayoll beren geldiğinde hülya diziden çıkmış olucaktı berenin geliği bölüm hülya dizide devam edemez beren 9.bölümde gelicekti buda hülyanın anlaşması 9 demektir beren şuan geldi ama yunan kızın zaman döngüsünde dizi devam etmek zorunda beren bölüm başlar başlamaz geçen bölümden yunan kızın kalan rolunden aynen devam edecek :F