Muhteşem Yüzyıl Kösem 47.Bölüm Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
beren neden rol yapamıyor diyorsan @destere cevap verir:A

algı benim işim faruk @Forumdash a sorabilirsin:A ama burada algılık bir duru yok ikisi de ahaliyi sakinleştirip isyan etmesini engellmeye çalışıyor :)))
Yanarım yanarım da Beren yüzünden bu dizinin battığına yanarım. Nurgül'üm bile prestiji, tecrübesi, asaleti, güzelliğiyle kurtaramadı. :(

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,918
Puanı
1,061
Birinde sultan bile olamamış, ailesinden ayrılmış başka topraklarda aşkı bulmuş ve aşkı ölüm ile cebelleşen Kösem isyanı durduruyor diğerinde oğlunu tahta çıkarmış güç ve kudreti elinde bulunduran Kösem var. Algı oluyor bu işte. Olayı saptırma.

Beren'ın girişi muhteşemdi herkes sevmişti sonradan ekip batırdı. Bu sahneye laf ettirmem.:)))
herkes keşke anastasia olsa o sahnede demişti yanlışın var:)))

Yanarım yanarım da Beren yüzünden bu dizinin battığına yanarım. Nurgül'üm bile prestiji, tecrübesi, asaleti, güzelliğiyle kurtaramadı. :(
neyse kalan bölümler en azından çok iyi olacak nurgülle:A

ghgfhfghgf-png.54542

şurda beroşumdaki asalete bak birde nurgül menopozlusuna bak?
nurgül kollarını açmış yağdır mevlam erkek diye inliyor sanki :)
mevlam sana @Çiğdemü yağdırsın emi:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Yine gerçek biz olarak gerçekleri haykırıyorum. Ne kadar muhteşem bir bizliğe sahibim. :love1:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Yani Bu 2 sahnenin kıyaslamayacaģını kabul ettin neyse İyi ki Beren bizi kurtardı 1 sezon zirve yüzü gördük demeni de göreceğiz umut var.

Beren AB grubunda alnının akı ile zirvede bıraktı.hadi cart kaba kağıt.:kiki:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,918
Puanı
1,061
Yani Bu 2 sahnenin kıyaslamayacaģını kabul ettin neyse İyi ki Veren bizi kurtardı 1 sezon zirve yüzü gördük demeni de göreceğiz umut var.

Beren AB grubunda alnının akı ile zirvede bıraktı.hadi cart kaba kağıt.:kiki:
mesajı nasıl anladın zaten kendi oyuncuna kendin hakaret ediyorsun git uyu bence:F
fbfgfhfghfgh.png

İnternette yorumlar gayet iyi herkes gülüyorum yazıyor. Abartma. :) Ayrıca bana Akasya Durağı'nı savunmuş birisin fazla konuşma yani.
yapımcısı kaliteli iş yapıyoruz derse savunmam bu diziyi erler film halkın anlayacağı-istediği dizileri yapıyoruz diyor hep :A ayrıca son paragrafta kiraz mevsimiyle bir diziye daha benzetilmiş kaliteli bir diziye benzetip yamamaya çalışıyorlarsa karşı çıkarım:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,918
Puanı
1,061
Klavye hatası her insanın başına gelebilecek, bir şey bundan bile nemalanmaya çalışman iyice seviyeni düşürmüş.:))
seviye ve sen :F
fgbfgbgfb.png

İnternette yorumlar gayet iyi herkes gülüyorum yazıyor. Abartma. :) Ayrıca bana Akasya Durağı'nı savunmuş birisin fazla konuşma yani.
la o değil de @Çiğdem- nerede kesin uyuyakaldı .ss @vadikızı teyzem zaten uykuya yenik düşmüştür yaşı gereği:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,918
Puanı
1,061
hahaha bu sefer 3 de biter herhalde çok geç basladı @Bully güzel duygu değilmi bu saatte yeni bölüm izlemek :A
Nizam-ı Alem'in 4 şartı vardır:hikmet,iffet,adalet ve cesaret.Bir padişahta bunlardan biri dahi eksikse devlet elden gitmeden saltanatı biter…

kösem sultanımız burada senin oğlana kapak yaptı:A