İlk bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    28

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
dediğim gibi beren gelecek diye otomatik beğenmeme tuşuna almıştır o :)

@destere senin en sevdiğin ibaşlıyor koş :A @sürgünüm @sokak sanati @Çiğdem- @Almila @mrt-06 @Harunnn60 @Aserat
CT2btsJXAAQMx5K.jpg
Hahahaha süper :F

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
@cookies le @MelankoliK diziyi izledilermi acaba forumda değildim onların yorumunu göremedim :)

birde @sürgünüm lw @vadikızı vadimi izlediler kösem mi yani vadi izlemişlerse yanlış yapmışlar :) vadi kaçmıyor ya insan ilk günün şerefine ne kadar vadi hayranı olsada köseme göz atar biz zamanında öyle yaptık onlardanda aynı centilmenliği bekleriz :)
İzlemedim destere :) Dizi izleyebilsem önce Parishli Alex'i izlerim :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
evet efendim ilk bölümle başladım diziye süperdi çok beğendim tüm karakterleri
oyunculukları beğendim ama hülya avşar olmuyor bir o gözüme battı ya

@Harunnn60

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Sayılı bölümler kalınca dizi değere bindi bende. :D Şanssızlık o ki tam YGS'ye çalışmaya başladığım dönemde başladı dizi. Ondan zaten bölük pörçük izledim ve bir-iki hafta sonra da beğenmedim deyip iyice saldım. Dünden beri resmen vicdan azabı çekiyorum diziyi izlemediğim için. :D Aslında final yaptıktan sonra en baştan başlayacaktım ama dayanamadım bugün ilk bölümü baştan izledim. Ben Muhteşem Yüzyıl'ı gerçekten çok özlemişim bunu fark ettim izlerken. Dediğim gibi önceden bölük pörçük izliyordum, şimdi doya doya 2.5 saat (maşallah) Muhteşem Yüzyıl izlemek çok iyi geldi.

Bölümü yorumlamaya gelecek olursak: Safiye Sultan kendisi için sürekli birinci çoğul şahıs kullanıyor bunu yeni fark ettim. Çok asil tebrikler kendisine. :D

İki günde bir bölüm şeklinde izlemek istiyorum inşallah planladığım gibi izleyebilirim.