Muhteşem Yüzyıl 137. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sezin Eylül@EylulSezin 1 sa.
Günaydın, neden Muhteşem Yüzyıl'ın reklamını yapma ihtiyacı hissediyorsunuz? Dün Kara Para Aşk da vardı, onu d akonuşun.. @soylemezsemolmz

aaa aaa şu hadsize bak fan takımının favorilerini değil halkın favorilerini konuşacaklar tabi .ss
@ABAY_06 @Çiğdem- @destere @Forumdash @mrt-06

sürgünüm ne düşünürmüş bi sorun cevaplasın o ben çıkış yapar bakarım üyeler aracılığyla haberleşmek yasakmış :F
üyeler arası haberleşmek yasaksa neden senin sorunu sorucakmışız :F yasaklı üyeler arasına girmeyiz biz artık sende yasaklı olana haber iletmeyi brak yoksa yaz tatiline çıkarsın ona göre hahah :F

ahhh keşke onun mesajlarıdnan çalabilsek silmek yerine 40 bana 40 sana verseler mesaj sayısından bize ekleseler emrenin :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
üyeler arası haberleşmek yasaksa neden senin sorunu sorucakmışız :F yasaklı üyeler arasına girmeyiz biz artık sende yasaklı olana haber iletmeyi brak yoksa yaz tatiline çıkarsın ona göre hahah :F

ahhh keşke onun mesajlarıdnan çalabilsek silmek yerine 40 bana 40 sana verseler mesaj sayısından bize ekleseler emrenin :F
aaa mesajalrıma göz dikmiş şopara bak :eek: :eek: :eek:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
süper bölümdü. şah tahmasbı merakla bekliyordum onunla olan sahneler süperdi :) önce hürrem sonra rüstem bir bir melunlar gidiyor diziden :Z atmacanın ölüm sahnesi fenaydı... :(

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
- dun gece MYli izledim:
oyunculuk - muzikler - rustem paşanin olumu - atmacanin son adimlari - savaş sahnesindeki beyazid - şah tahmasb .... çok guzeldi, çok etkileyiciydi.
NOTE: MY season4 soundtrack Vol 2 çikmiş sevenlere duyurulur.

Son düzenleme:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
bölüm çok heycanlı ve güzeldi yine, atmaca rüstemi boğdu ve öldü, zal mahmut ise ölmedi yine :) atmaca da öldüğüne göre beyazıtın tarafındayım artık bi sevmediğim atmaca kalmıştı orda o da gitti, ama beyazıt ölecek artık :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Savaş sahnesi güzeldi.Özellikle ilk gün [HASHTAG]#bayazit[/HASHTAG] üstün değince müziklerle beraber ben bir havalandım ama sonu hüsran.:T
Çocukları cidden çok tatlıymış.Kızlarda ölecek mi @xemrexxx

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Selim tahmasb'ın sarayın Beyazit ise kaçmak için son şansı.:(

Berakla bekliyoruz...Lala Mustafa senden acayip nefret ediyorum.:mad:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
selimin çapulcu göndermesi iyiymiş :D

bu arada sülüman efendi yola gelsen affederim diyor bayezit asisini la mustafam yoldan çıkmamıştı bile .ss

Son düzenleme: