Muhteşem Yüzyıl 135.Bölüm Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
dizinin sayılı bölümleri kaldığını hatırlayınca bir tuhaf oluyorum :T 3 yıldır dizi hayatımın çok önemli bir yerinde.. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
su bir gercek ki, bu dizideki onemli karakterlerin vefatindan sonraki olum sessizligini, sadece ask-i memnu'da -allah rahmet eylesin- bihter ziyagil'in olumunde hissetmistim. bu konuda cok basarililar, olum sonrasi huznu guzel yansittiklarini dusunuyorum.

yorumu yapan aynı bnm gibi düşünmüş :T @Forumdash @yatutarsa @mrt-06

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
su bir gercek ki, bu dizideki onemli karakterlerin vefatindan sonraki olum sessizligini, sadece ask-i memnu'da -allah rahmet eylesin- bihter ziyagil'in olumunde hissetmistim. bu konuda cok basarililar, olum sonrasi huznu guzel yansittiklarini dusunuyorum.

yorumu yapan aynı bnm gibi düşünmüş :T @Forumdash @yatutarsa @mrt-06
Bence sen yazdın başkası yazmiş gibi bize kakalıyon :F:F [HASHTAG]#Bihter[/HASHTAG] 'in ölüm sessizliğini ancak [HASHTAG]#HurreMeryem[/HASHTAG] 'im yıkabilirdi ama o da olmadı:(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
Bence sen yazdın başkası yazmiş gibi bize kakalıyon :F:F [HASHTAG]#Bihter[/HASHTAG] 'in ölüm sessizliğini ancak [HASHTAG]#HurreMeryem[/HASHTAG] 'im yıkabilirdi ama o da olmadı:(
mustinin ölüm sessizliği de baya yankı buldu :F neyse ben de yorumu yazan ekşici gibi düşünüyorum eyşanın ölümü bile o ka iyi değildi :X bir bihter bir my dekiler :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yarın,Kadir Has Üni.'de Selin Süar ve Onur Keşaplı "Yunan İzleyicisinin Alımlaması Ekseninde Muhteşem Yüzyıl" sunumunu gerçekleştirecekler

bi giidverin ne anlatcakalr :F @mrt-06 @destere @Çiğdem-
panelin konu başlığı muhteşemmiş :)) @Forumdash :)

yunan izleyicisinin alımlaması ekseninde.... alımlaması eksenini bir çözsek muhteşem yüzyıl kısmını çözmek kolay çocuk işi :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
oh iyi yaptı bir sultana yakışır şekilde davranmaya başladı sonunda ergen :F
hürremin kızı işte cani .ss

@mrt-06
4mMWyJ.png
:A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
yok artık bir sultanı boynuzlamanın bedeli olmicak mı melun.ss
gidip mendesi böyle yapsaydı :A

bir de allah rızası için artık şu büyücü kadını göstermeyin. 4. sezonun ilk bölümünde güzeldi, gizemliydi. sonra hürrem'in taşlandığı sahnede de gereği vardı ama artık boku çıktı. her iki bölümde bir diziye girip, eline içi su dolu kase tutuşturulur tutuşturulmaz bülbül gibi ötmeye başlaması iyice komikleşmeye başladı. tamam, fantastik - mistik bir tat katalım diyorsunuz ok de, bari biraz zaman harcayın, kadın biraz ıkınsın sıkınsın ondan sonra gördüklerini anlatmaya başlasın, biraz bir inandırıcılığı olsun. veriyorlar eline içi su dolu kaseyi, önüne koyar koymaz başlıyor yılmaz şahin'in ağzından ileriki bölümlerde olacakları sayıp dökmeye. bu kadar büyücülük oyunu yetişir artık, başka icatlar bulunuz efenim.

güzel yorum :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
bitmesin la dizi. "Muhteşem Yüzyıl: Sarı Selim'in Yolu"na bile razıyım müzikleri yeter :T