Muhteşem Yüzyıl 133. Bölüm Yorumları

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@*YıldırıM* şoaprı nerede .ss​
Buradayımmm....;)
Ya dün full my ı kesintisiz izledim sonra da yattım uni var 5 te kalkmam gerekiyordu.Onun için yorum yapamadım)::Ama bölüm çok güzeldi.Yalnız hürrem ölmedi haftaya sarktı ölümü neyse haftaya da reytingler uçar:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
[HASHTAG]#beyazit[/HASHTAG] yine yiğitliğini konuşturmuş akşam ki sahnede.Birde gebertse şu mendeburuda [HASHTAG]#hainlalamustafa[/HASHTAG] 'nında kellesini alsa.:Z

[HASHTAG]#melunlarbirkezdahadizginlendi[/HASHTAG] [HASHTAG]#beyazit[/HASHTAG] Selim'i [HASHTAG]#hurremsultan[/HASHTAG] ise [HASHTAG]#totasmusticiler[/HASHTAG] 'i dizginledi.:Z

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burada hem diziyi izleyip hem yorumlamak çok keyifi gerçekten. Bu hafta @ozgur2113 ve @Bully de aramıza katıldı. Daha bir güzel oldu. Finale kadar izleyin ya. :bhr: Hep böyle olsun. :D
Ben normalde bölüm yayındayken hiçbir konuya yorum yapmam ama dün katilin vedası için girdim. Bundan sonra da öyle devam ederim. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
:Thürrem sultanım yine çok duygulandırdı hiç bir hekim çaresini nasıl bulamaz bu hastalığın )::

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Ne güzel ne güzel. :Z

Kalitenin sultanı dedin dizi AB'de 7 reytinge düştü. :kiki: @xemrexxx
hep nazar bunlar :(

Eğer hakikaten dindarsanız, yatıp kalkıp Mustafa Kemal’e dua etmeniz lazım... Çünkü o olmasaydı, başbakanlığı cumhurbaşkanlığını boşverdik, öve öve bitiremediğiniz osmanlı’nın sarayında, Sümbül Ağa bile olamazdınız!

yılmaz özdil bugünkü yazısında sümbül ağaya ne demek istemiş.ss @denizz19 @mrt-06 @Bully @Çiğdem-

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Af diledi ve kabul etti. Eeee biz onca bölüm ne diye izledik. Bu Yılmaz Şahin totoşu yine diziyi fok etti koydu. :T:
bir iki laf soksaydı bari:T: of yılmaz offf :( meralin ince ince işlediği hürrem&mahidevran düşmanlığını iki dakikada bitirdi adam .ss