Muhteşem Yüzyıl 132. Bölüm Fragmanı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nurbanu'nun da Hürrem'in de canı cehenneme. :F Kışkırtacaz tabii. :A

Mustafa orda bekliyor muhtemelen Hürrem'i rövanş için ama çok bekler.Hürrem'im taze güllerin içinde huzurla cennetinde cehenneme gönderdiği melunların yanışını izleyecek.:Z

eskisi olsa satmazdım ama bundan umut yok ayrıca bu satmak da değil hürrem öldükten sonra nurbiş diyorum :) yani o yokken :T

Ama var ayrıca eskisi yenisi yok Hürrem Hürrem'dir.Eskisi Meryem'di Meryem'i seviyorsun sen anlaşılan Hürrem'i değil.:T:

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mustafa orda bekliyor muhtemelen Hürrem'i rövanş için ama çok bekler.Hürrem'im taze güllerin içinde huzurla cennetinde cehenneme gönderdiği melunların yanışını izleyecek.:Z
İyi hayal kuruyorsun panpa Hürrem'in nesi cennetlik ki katiller nasıl cennete gidiyi anlat bakalım bana bi. (b)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,640
Puanı
1,061

Ama var ayrıca eskisi yenisi yok Hürrem Hürrem'dir.Eskisi Meryem'di Meryem'i seviyorsun sen anlaşılan Hürrem'i değil.:T:
ne alakası var .ss o kim gelirse gelsin kalitenin merkezi neyse yorum konusuna geç artıkın:A