Muhteşem Yüzyıl 126.Bölüm Yorumları

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
benim için üzülmeyle karşılaştırmıştık hanı ben b.i.ü de ki karadenz şarkıları daha güzel demiştim :))

yani şarkıları karşılaştırınca biü bir adım önde

karşılaştıracak konuda bulamadım :)
Sevdaluk müzikleri de çok iyi ama dinlemediğin için bilmiyorsun :) Ayrıca BİÜ müziklerini biliyorum gerçekten iyi müzikler var ama Sevdaluk bir başka :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Atmaca sen neymişsin be,hayran bıraktın valla.. (Ezel'de Tefo -Suskunlar'da Bilal ve şimdide Atmaca olağanüstü performans) @destere @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061
Atmaca sen neymişsin be,hayran bıraktın valla.. (Ezel'de Tefo -Suskunlar'da Bilal ve şimdide Atmaca olağanüstü performans) @destere @xemrexxx
evet iyi oynuyor my den sonra iyi seçim yapmalı :)

Sevdaluk müzikleri de çok iyi ama dinlemediğin için bilmiyorsun :) Ayrıca BİÜ müziklerini biliyorum gerçekten iyi müzikler var ama Sevdaluk bir başka :)
uy ne uğraşiyisin da alacan edalet in tüfeğini nişan alacan totosuna görecek gününü şopar:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

mustafanın öldüğü bölüm ve bir sonraki bölüm izlemiştim diziyi gerçekten muhteşem oynuyor iyi oyuncu ..

Desterecan izleyecek bana söz verdi :A

haftaya kpa başlıyor ki ona başlayacağım.. söz verdim ama hiç boş zamanım yok boş zaman bulduğum an izleyeceğim :))

evet iyi oynuyor my den sonra iyi seçim yapmalı :)

uy ne uğraşiyisin da alacan edalet in tüfeğini nişan alacan totosuna görecek gününü şopar:X

sen sevdalukla uğraşacağına önce menoya bir el at kadın dökülüyor :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
mustafanın öldüğü bölüm ve bir sonraki bölüm izlemiştim diziyi gerçekten muhteşem oynuyor iyi oyuncu ..

haftaya kpa başlıyor ki ona başlayacağım.. söz verdim ama hiç boş zamanım yok boş zaman bulduğum an izleyeceğim :))

Şuan izleyebilirsin boşsan :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061

dökülmüşü bile 10 reyting bir de meryemlisi kaç alırdı acep :F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061
''sen onun boyuna bakma, bi bu kadar da yerde var.''

fatma sultan bunu nurbiş için dedi haklı mı @destere :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,942
Puanı
1,061
yerde ne kadar var görmek istemiyoruz olsada farketmez ama elbisenin altında ne saklıyor onu görmek isterim :)))
vışşhh tozuttu şopar :F bu da dizinin muazzam etkisine örnek ekşi sözlükten :F @mrt-06 @yakup09 @sürgünüm @yatutarsa :F

son bir buçuk aydır anneannemi misafir etmemizden gülmekten odaklanamadığım dizi.

abartısız on saniyede bir "hıııh, hııh" "bak bu da karıya benzemiyo ama" "or...pu seni"... replikleriyle bölüyor olayı. kadın olayı yaşıyor lan arkamda bildiğin. ozan güven, vahide gördüm, merve boluğur, pelin karahan falan ninemin yakınından geçse şişler bak yeminle şişler

edit: bir de "film olduğunu biliyorum ben onun" dedi demin ama nur fettahoğlu'nun mehmet günsür'den on yaş küçük olduğunu söylediğimizde isyan çıkardı; "e iyi de bu doğurmadı mı mustafa'yı?" diyerekten.

vazgeçtik artık uğraşmıyoruz ama kadıncağız yılmayacak anlaşıldı.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
vışşhh tozuttu şopar :F bu da dizinin muazzam etkisine örnek ekşi sözlükten :F @mrt-06 @yakup09 @sürgünüm @yatutarsa :F

son bir buçuk aydır anneannemi misafir etmemizden gülmekten odaklanamadığım dizi.

abartısız on saniyede bir "hıııh, hııh" "bak bu da karıya benzemiyo ama" "or...pu seni"... replikleriyle bölüyor olayı. kadın olayı yaşıyor lan arkamda bildiğin. ozan güven, vahide gördüm, merve boluğur, pelin karahan falan ninemin yakınından geçse şişler bak yeminle şişler

edit: bir de "film olduğunu biliyorum ben onun" dedi demin ama nur fettahoğlu'nun mehmet günsür'den on yaş küçük olduğunu söylediğimizde isyan çıkardı; "e iyi de bu doğurmadı mı mustafa'yı?" diyerekten.

vazgeçtik artık uğraşmıyoruz ama kadıncağız yılmayacak anlaşıldı.

Anneanne 75 yaşına gelmişsin hala 'Bunun kocası kim kimle aldatıyor' diyerek dizi izliyorsun ya git namaz kıl biraz.:)