Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kanuni'nin sahneleri bu bölüm çok çok olağan üstüydü.Çok duygulandırdı.Hürrem'de yine aynı şekilde.:T:Çok fenaydı o sahne ve devamında ki sahnelerde çok iyiydi yine Halit.:(

Fatma sultan nakavt.:FCariyenin hali neydi öyle Emrah'a benzettim.:F
Baya yanıp kül olmuş ama Mustafa gelirse ayaklanır bu hainde.Zaten itarafta etti.

Hürrem tahta ambargo koydu.Sultan'ını savunuyor aşk işte.:)İyi tehtid etti hepsini.nasıl ilgilendi tüm bölüm.
Fragmanda kötü yansıtmışlar olayı.
Azrail ile bile çarpışacak mümkün olsa.:eek:

Selim iyice soğuttu beni.:(Çakallıkla suçladı Beyazıt'ı.Kendisi alttan götürmeci pislik.:bağır:
Nurbanu reisde harekete geçiriyor ama Selim zaten dünden razı.

Tahta çıkacak adaylar sırayla dolduruluyor.Beyazıt'ıda harekete geçirecekler.:(
Mihrimah'a bak bee.:eek:Nelerden vazgeçti Beyazıt için.:)İşte devleti düşünen kadın.
Hürrem'de ihanet etti Beyazıt'a.:T:Helal Be Rüstem.İlk kez takdir ettim.
İyi sahneydi Rüstem ile olan sahne.

Mustafa'nın da seveni bol bol malum.Piri Reis harekete geçti.Mustafa'nın kellesini aldırma hareketi.:A
Saolsun Mihrünisa'da baya destek veriyor.Mahi olsaydı direk saraya koşardı çakal.
Yeniçeride harekete geçti.:(Turgut'ta aya kalkmış.Gafiller gelin gelin Mustafa'nın Kellesinin almaya gelin.:A:Z
Birde Şu Cihangir gitsede kurtulsak.:bağır:

Rüstem çakalına bak.:eek:Aferin laaan Rüstem.:AKuşu avın tam önüne atmak.:FÇömez Sokullu ile kelle gider umarım.:F
Mustafa'da ne oyuncu çıktı.Hilmi'nin ayrılması iyi oldu.Komik duruyordu dizide.:(
Sonu güzel bitti sayılır ama Hürrem'in boyun eğmesi hiç iyi olmadı.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Kanuni'nin sahneleri bu bölüm çok çok olağan üstüydü.Çok duygulandırdı.Hürrem'de yine aynı şekilde.:T:Çok fenaydı o sahne ve devamında ki sahnelerde çok iyiydi yine Halit.:(

Fatma sultan nakavt.:FCariyenin hali neydi öyle Emrah'a benzettim.:F
Baya yanıp kül olmuş ama Mustafa gelirse ayaklanır bu hainde.Zaten itarafta etti.

Hürrem tahta ambargo koydu.Sultan'ını savunuyor aşk işte.:)İyi tehtid etti hepsini.nasıl ilgilendi tüm bölüm.
Fragmanda kötü yansıtmışlar olayı.
Azrail ile bile çarpışacak mümkün olsa.:eek:

Selim iyice soğuttu beni.:(Çakallıkla suçladı Beyazıt'ı.Kendisi alttan götürmeci pislik.:bağır:
Nurbanu reisde harekete geçiriyor ama Selim zaten dünden razı.

Tahta çıkacak adaylar sırayla dolduruluyor.Beyazıt'ıda harekete geçirecekler.:(
Mihrimah'a bak bee.:eek:Nelerden vazgeçti Beyazıt için.:)İşte devleti düşünen kadın.
Hürrem'de ihanet etti Beyazıt'a.:T:Helal Be Rüstem.İlk kez takdir ettim.
İyi sahneydi Rüstem ile olan sahne.

Mustafa'nın da seveni bol bol malum.Piri Reis harekete geçti.Mustafa'nın kellesini aldırma hareketi.:A
Saolsun Mihrünisa'da baya destek veriyor.Mahi olsaydı direk saraya koşardı çakal.
Yeniçeride harekete geçti.:(Turgut'ta aya kalkmış.Gafiller gelin gelin Mustafa'nın Kellesinin almaya gelin.:A:Z
Birde Şu Cihangir gitsede kurtulsak.:bağır:

Rüstem çakalına bak.:eek:Aferin laaan Rüstem.:AKuşu avın tam önüne atmak.:FÇömez Sokullu ile kelle gider umarım.:F
Mustafa'da ne oyuncu çıktı.Hilmi'nin ayrılması iyi oldu.Komik duruyordu dizide.:(
Sonu güzel bitti sayılır ama Hürrem'in boyun eğmesi hiç iyi olmadı.
taht yolunda her şey mübah panpa saflar kolayca değişebilir :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
taht yolunda her şey mübah panpa saflar kolayca değişebilir :A

Beyazıt'ı safında olanlar sadık kalsın yeter.:DBirde şu Yeniçeri Beyazıt2a dönse Mustafa'dan sonra oaly kopar gider.Selim'i zaten kim ister ki.:F
Hürrem'de tekrar değiştirecek galiba safını.:D
Sokullu ile Nurbanu didinsin dursun.:F

Beyazıt olayındada Mustafa'nın tam tersi olacak gibi.Beyazıt kendini çukura atacak.:(Rahat durmuyor ki.:(

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Beyazıt'ı safında olanlar sadık kalsın yeter.:DBirde şu Yeniçeri Beyazıt2a dönse Mustafa'dan sonra oaly kopar gider.Selim'i zaten kim ister ki.:F
Hürrem'de tekrar değiştirecek galiba safını.:D
Sokullu ile Nurbanu didinsin dursun.:F

Beyazıt olayındada Mustafa'nın tam tersi olacak gibi.Beyazıt kendini çukura atacak.:(Rahat durmuyor ki.:(
hürrem ölünce nurbanu panter gibi saldıracak :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bana havale etmene gerek yoktu zaten nurbanuya laf atan çarpılır şimdi @sokak sanati benim için üzülmedeki orhan gibi yana doğru kaykılmış penguen gibi yürüyordur bu laftan sonra:))

Korkuyorum şuan.:eek::F
Ne çarpılacam bee.:bağır:Şehzade kanına giriyormuş oda Mahi gibi.:(

:eek:

dizide çok silik bir tip :(

Aynen bir tek dün akşam yatak sahnesinde iyyidi.:AOnun dışında koskoca Sultan olduğunu hiç belli edemiyor.:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Korkuyorum şuan.:eek::F
Ne çarpılacam bee.:bağır:Şehzade kanına giriyormuş oda Mahi gibi.:(

Aynen bir tek dün akşam yatak sahnesinde iyyidi.:AOnun dışında koskoca Sultan olduğunu hiç belli edemiyor.:(

babanın oğullarını böcek gibi ezdiği yerde gelinler kayınçolarına kazık saplasa yeridir:))