Muhteşem Yüzyıl 116. Bölüm Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Reklama az giriyor sanki 2 kez girdi değil mi daha.:) @Bully

darbecilerin sonu zaten bbu olmalı kelleleri gitmeli :A piri reisi de korudu zaten melaune .ss

2 bölümdür Mihrinisa ve Mahi yok ne haldeler acaba.:FMihrinisa'ya üzüldüm be.Valla aşk işe ota ... konoyor.:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Reklama az giriyor sanki 2 kez girdi değil mi daha.:) @Bully

2 bölümdür Mihrinisa ve Mahi yok ne haldeler acaba.:FMihrinisa'ya üzüldüm be.Valla aşk işe ota ... konoyor.:F

mihrünnisa doğuracak kalan kısımda bölüm fotolarında vardı birazdan gözükür melauneler :)

Az giriyor ama yanlış yerde giriyor bence. :( Bir anlık daha bekleseler iyiydi. :(
düzenli bir reklam düzeni olsa keşke :( her hafta farklı :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Huricihan ve Lala Mustafa yüzünden Musti gözden düşecek ve bir daha da Sülüman'la arayı düzeltemeyecek. Helal olsun Yılmaz Şahin. :) Rüstem'in konuşması ağlattı. :F Mihrimah da öyle etkilendi ki boşamaya karar verdi hemen. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
konu rekora koşuyordu ki forum çöktü fark-ı my :F :(

Huricihan ve Lala Mustafa yüzünden Musti gözden düşecek ve bir daha da Sülüman'la arayı düzeltemeyecek. Helal olsun Yılmaz Şahin. :) Rüstem'in konuşması ağlattı. :F Mihrimah da öyle etkilendi ki boşamaya karar verdi hemen. :F
bakalım mns patronu @destere haklı çıakcak mı bu anlık full mihrimah vardı kaç alıcak bakalım dizi :F

bu arada en sonda sülüman nasıl sinirlendi öyle hemen yıldırım-şimşek sesleri korktum ya la :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
konu rekora koşuyordu ki forum çöktü fark-ı my :F :(

bakalım mns patronu @destere haklı çıakcak mı bu anlık full mihrimah vardı kaç alıcak bakalım dizi :F

bu arada en sonda sülüman nasıl sinirlendi öyle hemen yıldırım-şimşek sesleri korktum ya la :F
Bugün formumuzdayız forum tıkandı.:F

Mihrimah şutladı rezili.:F
Bence my'nin yükselmesinden korkan derin forum forumu çökertti. ss Anti my'ciler derin forumu ele geçirmiş beyler. :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mihrimah asla kararımdan dönmem dedi.:A @xemrexxx Ben Yılmaz Şahin'e güveniyorum.:A

Mustafa'nın hali ne olacak @Bully yazzzzık be.:F

Adam Selim'in teklifini kabul edecek gibi ama ortaya çıkar bence bu olay.Yılmaz Şahin her şeyi olanı olmayanı ortaya çıkarır her türlü.:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mihrimah asla kararımdan dönmem dedi.:A @xemrexxx Ben Yılmaz Şahin'e güveniyorum.:A

Adam Selim'in teklifini kabul edecek gibi ama ortaya çıkar bence bu olay.Yılmaz Şahin her şeyi olanı olmayanı ortaya çıkarır her türlü.:F
Musti gözden düşer artık kesin olarak. :( Selim'in olayı ortaya çıksa da sefer sırasında tahta Beyazıt geçse bari.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061

mihrimah ı ikna etmesi kolay :)o iran şehzadesi bozuntusuna fatma sultan ın desteği açığa çıksa yeter :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
76024b9d6b0df3da8c75f186cb8f89ad.jpg artık my ye skıradan kalite oyuncular yakışmıyor bakın şu füze kalitesinde oyuncular lazım biraz mns yi düşünelim dimi @destere :A