Milliler Son Nefeste: 1-0

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
950mil_W885X.jpg

A Milli Takım, EURO 2016 hazırlıkları kapsamında bu akşam Karadağ ile karşı karşıya geldi.

İlk yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçen maçın ikinci yarısında Ay-yıldızlı ekip, önemli fırsatlar bulduğu mücadeleyi Mehmet Topal'la bulduğu son dakika golüyle 1-0 kazandı.

Milli tamımız, Euro 2016 hazırlıklarını 5 Haziran'da Slovenya ile yapacağı özel maçla tamamlayacak.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
11'ler:

Türkiye:
Volkan Babacan, Şener, Ahmet Yılmaz, Mehmet Topal, Caner, Ozan, Volkan Şen, Hakan Çalhanoğlu, Oğuzhan, Arda, Cenk

Karadağ: Poleksic, Sofranac, Tomasevic, Simic, Stojkovic, Vesovic, Jovovic, Kascelan, Vukcevic, Mugosa, Beciraj

Oğuzhan ilk kez kendi mevkisinde oynayacak, futbol ziyafetine hazır olun. @ABAY_06 @EFE UYSAL @DarkLeqenD @-potterhead-

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu Emre Mor neymiş lan öyle helal olsun kumaşı sağlam. İnşallah kalıcı olur.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Emre Mor aklı varsa Türkiye'de Beşiktaş'tan başka takıma gelmez. Şenol Güneş ile gelişimini devam ettirip iyi bir yere gelebilir. Fenerbahçe'ye gelen Ozan Tufan ve Alper Potuk'un hali ortada.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Adam olacak çocuk bee :) Emre Mor Allahına kurban :) 2008'deki Arda gibi performans gösterirse turnuvada oynar.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Milli Takım muazzam bir hava yakaladı. Destek de çok büyük. Allahın izniyle Fransa'da turnuvaya damga vuracağız.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,515
Puanı
1,061
Hoca Sinan Gümüşü de kadroya alsa muazzam olur. Düşünsenize Hakan Çalhanoğlu,Arda Turan,Emre Mor ve Sinan Gümüş dörtlüsünü :D Orta sahamız defansımız çok güçlü Allah nazarlardan saklasın :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Emre Mor'a acil çökmeliyiz. Sinan-Poldi-Emre döndüre döndüre oynatırız ileri uçta. Bruma da dönecekmiş, onun da katkısıyla güçlü bir hücum hattımız olur. Bir de yırtıcı bir santrfor aldık mı tadından yenmez. Dursun başkanıma güveniyorum :A

Vay anasını bu adam neymiş yav. Niye daha önce kimse fark etmemiş bu çocuğu.

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Millet Emre Mor'u yeni görüyor, günlerdir bağırıyorum Messivari yetenekleri var kaçırılmamalı diye. Gökhan Töre %99 gidecek, mutlaka kadromuza katmalıyız.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Hoca Sinan Gümüşü de kadroya alsa muazzam olur. Düşünsenize Hakan Çalhanoğlu,Arda Turan,Emre Mor ve Sinan Gümüş dörtlüsünü :D Orta sahamız defansımız çok güçlü Allah nazarlardan saklasın :)
ya arkadaş ezbere konuşmayın bu kadar sinan gümüş kim ya bilmesek messi sanacaz adamı

son hazırlık maçlarını hiç izleyemedim ama canım öyle bir milli maç çekiyor ki turnuvayı iple çekiyorum müthiş bi hava yakaladık gümbür gümbür geliyoruz
fatih terim yine bir bomba patlatmış demek emre mor la adam gerçekten imparator ya 1 tane daha yok

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ya arkadaş ezbere konuşmayın bu kadar sinan gümüş kim ya bilmesek messi sanacaz adamı

son hazırlık maçlarını hiç izleyemedim ama canım öyle bir milli maç çekiyor ki turnuvayı iple çekiyorum müthiş bi hava yakaladık gümbür gümbür geliyoruz
fatih terim yine bir bomba patlatmış demek emre mor la adam gerçekten imparator ya 1 tane daha yok
Aga Sinan Gümüş bu sene Sneijder'den de Nani'den de Quaresma'dan da daha iyiydi :) Topla driblingi muazzam tek olumsuz yanı biraz çelimsiz o da zamanla gelişir. Sözün özü abartılacak kadar iyi topçu.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aga Sinan Gümüş bu sene Sneijder'den de Nani'den de Quaresma'dan da daha iyiydi :) Topla driblingi muazzam tek olumsuz yanı biraz çelimsiz o da zamanla gelişir. Sözün özü abartılacak kadar iyi topçu.
Kırmızılı yere bu akşam çingene Norveç'e attığı golle en güzel cevabı vermiş. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yav aga bi git Allah ını seversen dalga mı geçiyorsun ya top sürmekten aciz adam fener maçında 5 metre geriden geldi adam aldı topu orda notunu verdim zaten çok abartıyorsunuz. bende isterim sizin dediğiniz gibi bi futbolcu olsun ama malesef öyle değil o saydıklarının yanından geçemez

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kırmızılı yere bu akşam çingene Norveç'e attığı golle en güzel cevabı vermiş. :)

Yav ligde ne yapmış bana ondan bahset :A Beşiktaşlı arkadaşlarım bile bu sene yerden yere vurdular. Son maçlarda topladı biraz o da ligden düşen Kayseri'ye karşı filan :A

yav aga bi git Allah ını seversen dalga mı geçiyorsun ya top sürmekten aciz adam fener maçında 5 metre geriden geldi adam aldı topu orda notunu verdim zaten çok abartıyorsunuz. bende isterim sizin dediğiniz gibi bi futbolcu olsun ama malesef öyle değil o saydıklarının yanından geçemez
Aga sen bence bu sene maçları izlemediğin için öyle diyorsun. Bi bu seneki oynadığı oyunu gör sonra karar ver.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yav ligde ne yapmış bana ondan bahset :A Beşiktaşlı arkadaşlarım bile bu sene yerden yere vurdular. Son maçlarda topladı biraz o da ligden düşen Kayseri'ye karşı filan :A
Kaç tane maç kazandırdı Gökhan Töre'den daha etkiliydi. Eskiye göre uslanmış, defansa yardım ediyor eli belinde dolaşmıyor yani. Birçok maçta oyunun kilidini onun sayesinde açtık. Sinan Gümüş'ü beğenen birisi olarak söylüyorum, boş alan bulursa etkili bir futbolcu fakat topun arkasına geçen takımlara karşı ne yapacak onu zaman gösterecek. Kupa maçında ölü Fenerbahçe'nin adamlarını bile geçemedi. Boş alan bulunca depar atmaya benzemeş bu işler. Hemen 2 Anadolu takımına karşı oyunuyla bir futbolcuyu göklere çıkarmayın. Ben burada @takas ile aylarca Emre Çolak kavgası vardim. Eee ne oldu? :)