Merve Özbey'den Yepyeni Albüm 'Yaş Hikayesi'

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Türk pop müziğinin yeni sayılabilecek isimlerinden biri olan ve özellikle çıkarmış olduğu ''Duman'' ve ''Helal Ettim'' isimli single çalışmalarıyla dikkat çeken Merve Özbey'den 'Yaş Hikayesi' ismini verdiği yepyeni albüm geldi.

Albümün çıkış şarkısı ve video klip çalışması ise albümle aynı ismi taşıyan şarkıya geldi. Klip yönetmenliğini ise Sedat Doğan üstlendi. Klip önümüzdeki günlerde ekranlarda olacak.

Albümde Gökhan Tepe, Deniz Erten, Gökhan Şahin, Şebnem Sungur, Özlem Argon ve Reşit Gözdamla gibi isimlerin sözleri yer alıyor.

Albüm tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yerini aldı.

4918.jpg

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Duman ve Helal Ettim şarkılarını çok sevmiştim, 1-2 canlı performansınıda dinledim sesi çok iyi, albüm çıkarması güzel olmuş arabada dinlemek için cd'sini alırım haftasonu.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Duman ve Helal Ettim şarkılarını çok sevmiştim, 1-2 canlı performansınıda dinledim sesi çok iyi, albüm çıkarması güzel olmuş arabada dinlemek için cd'sini alırım haftasonu.
Bana hep aynı tarz geliyor şarkıları nedense. Canlı da dinledim konserde sanki hep aynı şarkıları söylüyor gibi :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aynen aynı tarz gibi ama ben o tarzı sevdiğim için sorun olmuyor :D
O tarzı seviyorsan güzel gelir tabi kulağına ama bir süre sonra hep aynı melodi ve ses bayık bir hal alabilir söyleyeyim sana :D Bu arada Mevsimsizim şarkısı çıktı Ziynet Sali'nin dinle çok iyi tam arabalık :D Al bak sözler Sıla'ya ait :A

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
O tarzı seviyorsan güzel gelir tabi kulağına ama bir süre sonra hep aynı melodi ve ses bayık bir hal alabilir söyleyeyim sana :D Bu arada Mevsimsizim şarkısı çıktı Ziynet Sali'nin dinle çok iyi tam arabalık :D Al bak sözler Sıla'ya ait :A

Bu ne saçma bi şarkı ya :D

Helal Ettim ve Duman şarkılarını ömür boyu dinlerim hiç sıkılmadan :D Ayrıca Helal Ettim arabada çok iyi gidiyor :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Merve Özbey'in en büyük hayaliydi albüm çıkarmak, sonunda hayaline kavuşmuş demekki. :X Çok mutlu oldum.

Helal Ettim şarkısı bir müthişti, hala açıp dinliyorum. Bir ara D R'ye gidip bakarım cd'ye :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Albümü çıktığı gün şöyle üstün körü dinlemiştim, pek beğenmedim.Bür kere daha dinlemek için kenara not etmiştim.

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
yaş hikayesi
- Albumun çikiş şarkisi şerefime namusuma son anda demet akalin albumune transfer olmuş.
- albumun çikiş şarkisi ne kadar hit ve guzel olsa, keşke ''helal ettim'' şarkisina az benzeseydi.
- arabeske/fantezi muzike yakin sozler + Club/House soundlari tarzi fazla tekrarlandi.
- albumde Guzel şarkilar var, Turkçe poptan ziyade arabeske yakin.
- allaha emanet - yaş hikayesi albumun ilk Hitleri.
- albumun ilk musicvideosu çok zayift, Erdem kinay Proje 2 albumundeki yonetmen tercihi ve pazarlama hatasini bu albumde tekrarladi.
Note: album erdem kinayin KNY şirketinde çikti. puan: 7.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yaş Hikayesi ile iyice kendini tekrar etmiş. Allah'a Emant Ol ve Topsuz Tüfeksiz şarkılarını beğendim. Daha tamamen dinlemedim albümü :D