Mert Fırat 'Ufak Tefek Cinayetler' Dizisinde!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Mert Fırat 'Ufak Tefek Cinayetler' Dizisinde!

207OlpkcUEK1vSzXKM6N9A.jpg

Star TV'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Ufak Tefek Cinayetler'in erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Başrolünde güzel oyuncu Burçin Terzioğlu'nun yer aldığı, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı Ay Yapım imzalı dizinin erkek başrolü son olarak Aşk ve Gurur dizisinde oynayan başarılı oyuncu Mert Fırat oldu.

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı dizinin kadrosunda ayrıca Selim Bayraktar, Yıldıray Şahinler ve Ferit Aktuğ yer alıyor.

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Perry olur Burçin'in karakteriyle partner olacaksa. Diğer konuda da dedim Canan Ergüder'i istiyorum bu dizi için. :A
bilemiyorum şimdi sizin dediğiniz o derya denen kız herhalde 5. kadın olur yani madelinenin eski eşinin yeni eşi:) yani cananı bırakıp o kızı alacak bir adam olacak hikaye çok saçma durur öyle:A @MayısKralı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Perry olur Burçin'in karakteriyle partner olacaksa. Diğer konuda da dedim Canan Ergüder'i istiyorum bu dizi için. :A
kız ranini başrol demiş mert fırat için dizide bir tane erkek başrol var zati :eek:

neyse burçinle mert de sevişirken popo gösterecekler mi acaba :A @Yiğitt @Çiğdem- @mrt-06 @xBUGRAx gerçi burçinin başka yerleri de gözükmeli orjinaline sadık kalırlarsa :bhr: :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
bilemiyorum şimdi sizin dediğiniz o derya denen kız herhalde 5. kadın olur yani madelinenin eski eşinin yeni eşi:) yani cananı bırakıp o kızı alacak bir adam olacak hikaye çok saçma durur öyle:A @MayısKralı
Galiba Ferit Aktuğ Madeline'in yeni eşini, Yıldıray Şahinler veya Selim Bayraktar da bulunacak oyuncuya bağlı olarak eski kocasını oynar ama boşta kalana hangi rol gelir ki? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Galiba Ferit Aktuğ Madeline'in yeni eşini, Yıldıray Şahinler veya Selim Bayraktar da bulunacak oyuncuya bağlı olarak eski kocasını oynar ama boşta kalana hangi rol gelir ki? :A
Ferit aktug madelinein esi olur selim bayraktar eski eşi yildiray şahinler renatanin eşi olabilir (b)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mert Fırat mı? Bakmadan at çöpe. Bu adamın abartılı oyunculuğu çok itici. İlker iki. Burçin'i sonsuza dek izleyemeyeceğim sanırım.:(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kendini geliştiren başarılı oyunculardan. Ay Yapım ile yüzü gülecektir, hayırlı olsun. :Z