MEnes 5.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen moderatörü ve sıvacı grubunun üyesi olarak ta bilinen ve benimde sohbetinden zevk aldığım değer verdiğim arkadaşım olan @MEnes 5.000'ler kulübüne girmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Senin konunu bu zamana kadar açmayan başta sıvacı ekibini sonrasındada diğer samimi olduğun arkadaşlarını kınıyorum :)

@destere @Doğu @MasacRE-

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kardeşimn nice kaliteli mesajlara :) @MEnes

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler Muhammed Enes.:A Nice boş mesajlara.:A

Kaliteli bir hediye verelim sana.
images (2).jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tebrik ederim sıvacı dostum @MEnes nice mesajlara :)

LM hediyesi ben verecektim ama maşallah herkes LM hediye etmiş :A

Ben de Lebron'un smaçlarıyla Messi'nin hareketlerini hediye edeyim bari :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Forumumuzun sevilen moderatörü ve sıvacı grubunun üyesi olarak ta bilinen ve benimde sohbetinden zevk aldığım değer verdiğim arkadaşım olan @MEnes 5.000'ler kulübüne girmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Senin konunu bu zamana kadar açmayan başta sıvacı ekibini sonrasındada diğer samimi olduğun arkadaşlarını kınıyorum :)

@destere @Doğu @MasacRE-
Aslında önemsediğim şeylerden değildir burada bulunmak keyif almak bile yeterli sonuçta. Çok teşekkürler efenim düşünüp de konusunu açmışsınız. Karşılıklı duygular ben de aynı kıymeti veriyorum sana. :) Bu arada hediye de çook iyi. :)
Kardeşim kaliteli mesajlara :) @MEnes

Saol kardeşim hediye muazzam. :)
@MEnes tebrikler başarıların daim olsun:)
Teşekkür ediyorum umarım daim olur. :)
Saol dostum hediye muazzam. Zaten herhangi bir L&M hediyesinin kötü olma mümkünatı yok tabi. :)
Tebrikler Muhammed Enes.:A Nice boş mesajlara.:A

Kaliteli bir hediye verelim sana.Ekli dosyayı görüntüle 54456
Saol dostum boş dolu bir şekilde yazıyoruz işte. :A Hediyeler de çok iyiymiş. 3L'ye olan tutkumu hatırlattı. :A
Tebrikler :) @MEnes video atmayanı dövüyorlar mı burada (b) :D
Teşekkürler, valla öyle bir duyum almadım ama çoğu göndermiş video saolsunlar. :D
@MEnes tebrik ederim ablacım nice mesajlara:D
Teşeklürler ablacım hep beraber inşallah. :D
Tebrik ederim sıvacı dostum @MEnes nice mesajlara :)

LM hediyesi ben verecektim ama maşallah herkes LM hediye etmiş :A

Ben de Lebron'un smaçlarıyla Messi'nin hareketlerini hediye edeyim bari :D

Saol kardo, muazzam hediyeler L&M olmasa da turnayı gözünden vurdun. :A
Tebrikler @MEnes sana şu ana kadar verilen en kıymetli hediyeyi veriyorum öbürleri silik kalacak :A

Saol dostum, hediyen de çok iyi, en iyisi mi bilmem ama üst sıralarda yer alacağı kesin. :A
Yıl 2017 daha yeni 5.000ler kulübüne girenler var. :)
Ne yapalım biz az ve öz yazıyoruz şartlar bunu gerektiriyor. Ve yeni sayılırız daha 1 senemiz dolmadı. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,167
Puanı
1,060
Aslında önemsediğim şeylerden değildir burada bulunmak keyif almak bile yeterli sonuçta. Çok teşekkürler efenim düşünüp de konusunu açmışsınız. Karşılıklı duygular ben de aynı kıymeti veriyorum sana. :) Bu arada hediye de çook iyi. :)

Saol kardeşim hediye muazzam. :)

Teşekkür ediyorum umarım daim olur. :)

Saol dostum hediye muazzam. Zaten herhangi bir L&M hediyesinin kötü olma mümkünatı yok tabi. :)

Saol dostum boş dolu bir şekilde yazıyoruz işte. :A Hediyeler de çok iyiymiş. 3L'ye olan tutkumu hatırlattı. :A

Teşekkürler, valla öyle bir duyum almadım ama çoğu göndermiş video saolsunlar. :D

Teşeklürler ablacım hep beraber inşallah. :D

Saol kardo, muazzam hediyeler L&M olmasa da turnayı gözünden vurdun. :A

Saol dostum, hediyen de çok iyi, en iyisi mi bilmem ama üst sıralarda yer alacağı kesin. :A

Ne yapalım biz az ve öz yazıyoruz şartlar bunu gerektiriyor. Ve yeni sayılırız daha 1 senemiz dolmadı. :A

İnşallah cnm hediyem olamadı ne beğeneceğini bilemedim valla :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,604
Puanı
1,061
tebrikler melun:X sana hediyem : yeni başlayanlar için sıvama ve ipuçları isimli video iyi izle sonra soru sorucam:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
tebrikler melun:X sana hediyem : yeni başlayanlar için sıvama ve ipuçları isimli video iyi izle sonra soru sorucam:A
Saol denişik. :A Bu arada hediyeni bu iş için acemi olanlara göndermelisin biz bu işte top class ayarındayız. İşin sanatsal kısmına geçiş yaptık artık. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tebrikler @MEnes 5000 rakamı bir sıvacı için pek bir başarı olmasada rutine ayak uydurup tebrik edeceğiz mecburen :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tebrikler kardeşim, nice güzel mesajlara. :)
Teşeklürler hep beraber inşallah. :)
tebrikler @MEnes 5000 rakamı bir sıvacı için pek bir başarı olmasada rutine ayak uydurup tebrik edeceğiz mecburen :)
Saol sıva sanatçısı dostum. :) Biliyorsun pek aktif olamadığım, aramıza zamanın girdiği dönemler oluyor. O yüzden 5000 rakamı bana göre iyi bile saylır. :) Bi mavi gözlü abla hediye etseydin bari ben sana en kıymetlilerimden birini göndermiştim insan bu kadar bencil olmaz be. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hanı la @MEnes bana niye teşekür etmiyorsun:) uçana kaçana teşekür etmişsin bize gülüp geçmişsin kınıyorum seni :)

Teşeklürler hep beraber inşallah. :)

Saol sıva sanatçısı dostum. :) Biliyorsun pek aktif olamadığım, aramıza zamanın girdiği dönemler oluyor. O yüzden 5000 rakamı bana göre iyi bile saylır. :) Bi mavi gözlü abla hediye etseydin bari ben sana en kıymetlilerimden birini göndermiştim insan bu kadar bencil olmaz be. :A
pardon zamansız isyan etmişim :))
mavi gözlü ablalar çok kıt bugünlerde üç beş tane buldum onlarda anca bana yeter hediye etmek gibi bir hataya düşmeyeceğim ama sana kelepir bişey buluruz :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
hanı la @MEnes bana niye teşekür etmiyorsun:) uçana kaçana teşekür etmişsin bize gülüp geçmişsin kınıyorum seni :)

pardon zamansız isyan etmişim :))
mavi gözlü ablalar çok kıt bugünlerde üç beş tane buldum onlarda anca bana yeter hediye etmek gibi bir hataya düşmeyeceğim ama sana kelepir bişey buluruz :)
Demek öyle haa demek o mavi gözlülerden birini bile bana veremiyorsun o kadar hatrımız yok yani. :) Ben seninle oscarlı muazzamlığı, sanat harikasını paylaştım be sen beni kelepire mi layık gördün, çok üzdün beni yoldaşım. :)