Mehmet Ali Erbil'in Yeni Programı Belli Oldu!

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
s.PNG

Yaz aylarında Star TV ekranlarında Eyvah Düşüyorum proğramını sunan Mehmet Ali Erbilin yeni sezonda yer alacağı yarışma proğramı belli oldu.

Daha önceden Star TV'de yeni bir program'ın sunucusu olacağı haberleri çıkan Mehmet Ali Erbil yeni sezonda Adını Sen Koy adlı proğramı sunacak.

Mehmet Ali ile Adını Sen Koy Eylül'de Star TV'de.

http://www.startv.com.tr/program/mehmet-ali-ile-adini-sen-koy

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Programın ismi orjinal ve gayet güzel . İnşallah içeriğide adı gibi güzel olur.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Eyvah Düşüyorum'daki cincon sorusundan sonra o programın devam etmesi beklenemezdi zaten.Çok şikayet aldı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
büyük ihtimalle erkekler ve kızlar üzerine bir yarışma olucak bu adam aşk yarıştırmalarıyla reyting alabiliyor artık yine öyle birşey geliyor sanırım :-):-)

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Bradley,Colin iyi adamlardır.Osmanlının 1800'lerinde yaşasam ingilizci olurdum heralde.:D (severim İngilizleri-her ne kadar son dünya kupasında beni hayal kırıklığına uğratsalarda.:D)
Neden 1800 lü yıllar?

Çiftler yarışacak, en iddialı çiftler finale kadar gidip araba için mücadele edecek. Gerçekten BBEB alakası yokmuş ya haksızlık etmişim. :)
:DAman ya:D
Haftasonu olacağını düşünüyorum hafta içi günlük dizilerle doldurdu gününü kanal haftasonu 16.30'da başlar:D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Neden 1800 lü yıllar?

:DAman ya:D
Haftasonu olacağını düşünüyorum hafta içi günlük dizilerle doldurdu gününü kanal haftasonu 16.30'da başlar:D
O dönemlerde paşalara ingilizci,rusçu gibi lakaplar verilirmiş.Paşalar yükselmek için sırtlarını güçlü avrupa devletlerine dayarlarmış.Meşhur Alman hayranı enver paşayı biliyorsundur.Buda o gibi.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
O dönemlerde paşalara ingilizci,rusçu gibi lakaplar verilirmiş.Paşalar yükselmek için sırtlarını güçlü avrupa devletlerine dayarlarmış.Meşhur Alman hayranı enver paşayı biliyorsundur.Buda o gibi.
Hmmm.Ben kral arthur zamanında yaşamayı çok isterdim...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiftler yarışacak, en iddialı çiftler finale kadar gidip araba için mücadele edecek. Gerçekten BBEB alakası yokmuş ya haksızlık etmişim. :)
bunun aynısını show tv yapmıştı behzat uygur sunmustu galiba yaparım bilirsinmı neydı adı
utanmadan ben bilmem eşim bilirin adını değiştirip yarışma yapmıslar :kiki::kiki:
star tvde olucak programda bu şekilde olup tutmayacak bence :-):-)

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
bunun aynısını show tv yapmıştı behzat uygur sunmustu galiba yaparım bilirsinmı neydı adı
utanmadan ben bilmem eşim bilirin adını değiştirip yarışma yapmıslar :kiki::kiki:
star tvde olucak programda bu şekilde olup tutmayacak bence :-):-)
:FBahzat biraz soğuk izlettirmiyor kendini ve sen show dan bahsediyorsun reytingsiz kanaldan:D