'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' Final Yapıyor!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,400
Puanı
1,060
Aaa Haziranda bitirebilirdi ama Kenan sanırım bukadar hızlı davrandına göre hemen özüne dönüp bir mafya dizisine hemen girişicek :A :A :A

@kerem senide kutluyorum ayoll benim 8.Gün final zamanı tahminim gibi seninde bu tuttu 7-8 bölümde sürekli bitecek diyip duruyordun Alamanyadan tuttu bedduan kalbin ne pismiş ayoll :A :A :A
Aslında şöyle takım elbiseli holding patronu olsa,bi aşk üçgeniyle geri dönse falan daha iyi olur :bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa Haziranda bitirebilirdi ama Kenan sanırım bukadar hızlı davrandına göre hemen özüne dönüp bir mafya dizisine hemen girişicek :A :A :A

@kerem senide kutluyorum ayoll benim 8.Gün final zamanı tahminim gibi seninde bu tuttu 7-8 bölümde sürekli bitecek diyip duruyordun Alamanyadan tuttu bedduan kalbin ne pismiş ayoll :A :A :A
Çüşş yorumlarını okudum da yok kenan mayısta geri dönsünn yok yazın geri dönsün filan demişsin :A Adam gebermişten beter oldu 2 yıla toparlanamaz :A :A

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Ya aslında 3-4 bölüm daha yayınlansaydı, 14 reytingi görebilirdi. :) Şaka bir yana EDHO’nun son birkaç bölümü hiç güzel değildi. Fatih’in de bu durumda EDHO’yu geçebileceğini düşünüyordum ama görüyorum ki bu hafta EDHO reytingini arttırmış Fatih ise düşmüş. 7. Bölümde bitecek diyorlardı 6. Bölümde bitiyor. Geçmiş olsun.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kösem bile 60 bölüm sürdü .:A
Kanal D Kenanı bile bu hale getirdiyse yazık valla. Oyuncular ders almalı bu durumdan ve o kanaldan uzak durmalılar. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çüşş yorumlarını okudum da yok kenan mayısta geri dönsünn yok yazın geri dönsün filan demişsin :A Adam gebermişten beter oldu 2 yıla toparlanamaz :A :A
Bukadar çabuk bitmesinin tek bir sebebi var Kenan hemen mafyaya girişecek :A :A :A Eylül olabilir ama yeni dizi haberleri gelir @Forumdash şirketine geri dönecektir büyük ihtimal
:A :A :A