Medyapım'dan FOX'a Yeni Dizi: "Metresler"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,267
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
medyapim-logo-sq.jpg

Medyapım'dan yeni dizi geliyor!

'Bir Aile Hikayesi', 'Bir Litre Gözyaşı', 'Kadın', 'Anne', 'Bizim Hikaye', 'Yasak Elma', 'Sadakatsiz' gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Medyapım, Mistresses dizisini ülkemize uyarlamaya hazırlanıyor.

Yeni sezonda FOX'ta ekrana gelecek olan ve 4 kadının hikâyesini ekrana taşıyacak olan diz için Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç'ın da adı geçiyor.

'Metresler' yeni sezonda FOX'ta!

Kaynak :Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica and Zeyno

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,909
Puanı
360
Güzel bir dizi geleceğe benziyorm uyarlama fetişim var heralde uyarlama olunca bir ayrı seviniyorum.😂

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,134
Puanı
1,060
İsmi out :A
Baya bildiğimiz Metresler olmuş ve onlara empati kurulacak ve taraf tutacak bir dizimi olacak :eek: Asya gibi güçlü bir karakter yerine kötü eşleri önümüze sunacaklarsa Derin'in aksine insanların sahipleneceği yuva yıkan kadınlarımız olacak demek ki.
Yapılacak eleştiriler ve yorumları şimdiden tahmin edebiliyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,771
Puanı
560
Yasak Elma dan ne farkı var ki acaba bu dizinin orada da 4 kadın var bu dizide de Yasak Elma da hepsi tek tek nikahlandı bu dizide metresler galiba tek fark bu inşallah yine tek adam üzerinde döndürmezler kadınları aşalayıcı bişey çünkü ..

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,909
Puanı
360
Yasak Elma dan ne farkı var ki acaba bu dizinin orada da 4 kadın var bu dizide de Yasak Elma da hepsi tek tek nikahlandı bu dizide metresler galiba tek fark bu inşallah yine tek adam üzerinde döndürmezler kadınları aşalayıcı bişey çünkü ..
Türlerinin arasında gerilim var ama konusu ne bilmiyorum

• Beğendim
Reactions: Zeyno

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Barış Kılıç yasak elmaya yeni gelmişti ayrılması kötü olur

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,267
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma bitse de bu dizi pazartesiye gelse çok iyi olur. Şafak Pekdemir de Barış Kılıç da çok iyi isimler, umarım görürüz.
Bence de, Yasak Elma bitip bu dizi gelmeliydi. Hem kitlesine uygun diz, hem de yeni hikaye. Her türlü ilgi çeklerdi. Şafak Pekdemir kesin olur da Barış Kılıç bilmiyorum. :A Ama olursa güzel olur tabi. :bhr:

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Bence de, Yasak Elma bitip bu dizi gelmeliydi. Hem kitlesine uygun diz, hem de yeni hikaye. Her türlü ilgi çeklerdi. Şafak Pekdemir kesin olur da Barış Kılıç bilmiyorum. :A Ama olursa güzel olur tabi. :bhr:
Aynen, pazartesiye gelse hiç yoktan 4 reytingi vardı. :A Şafak olsun da zaten yanına da güzel metresler seçerlerse tadından yenmez. :Z Barış Kılıç kabul eder gibi geliyor da onun yerine Sadakatsiz'de görünmeyen Kenan Ece de güzel olur. :A

Bu arada ismi iyi duruyor da Kimsesizler'i Çocukluk yaptıkları gibi buna da saçma bir isim bulacaklar kesin. :(