'Masum ve Güzel'in Adı Değişti, Kanalı Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
aaa.png

Merakla beklenen 'Masum ve Güzel'in adı değişti, kanalı belli oldu!

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Aytaç Çiçek'in oturduğu, senaryosunu Burcu Över ve ekibinin kaleme aldığı; yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayata tutunma hikayesini anlatan dizi FOX'ta ekrana gelecek.

Kadrosunda; Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Burak Sergen, Doğan Bayraktar, Ahu Sungur, Mine Tugay, Yalçın Hafızoğlu ve Erkan Meriç gibi isimlerin yer aldığı dizi yayına 'Gülümse Kaderine' adı ile çıkacak

Gülümse Kaderine yakında FOX'ta başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,344
Puanı
860
Güzel olmuş bence ve ben Kanal D olur diye bekliyordum şaşırttı beni FOX olması :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
FOX yine coştu. :T: Bence üç yeni dizi de mayısta başlayıp haziranda ara vermek yerine bütün yaz yayınlansa kanalın yüzü bayağı güler ama mayıs için bu kadar agresif bir hazırlık yapılması ilginç. Sanırım erken kalkan yol alır düsturuyla yeni sezona yatırım yapmayı düşünüyorlar ama evdeki hesap çarşıya uymayabilir.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
FOX yine azıttı. Birçok dizi yayına sürüp sezon başında cezasını buldu, akıllanır dedik ama nafile.

Eski ismi daha iyiydi bu arada.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel olmuş ismi, keşke Kanal D'de izleseydik... Kadrosu güzel, ilgi görebilir bu iş.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ya hadi ismi aşırı kötü değil (gerçi eski ismi çok daha iyiydi de) de FOX nedir, 5 bölümde postalansın mı yan, güzelim dizi. :( Kanal D'de kalsa kat kat daha iyi olurdu.

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem