TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,710
Puanı
860
Hahahaha abi ne Esra'ymış bu ya. Ne kadar şef varsa eledi. Şimdi de Barbaros'u eledi. Çarşınız pazar olsun umarım bundan sonra yarıştıracak All-Star bulursunuz. Şu rezil sezonu Kıvanç veya Barbaros'un şampiyonluğu temizlerdi onu da yapmadınız.

• Okudum
Reactions: 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,683
Puanı
1,060
Hahahaha abi ne Esra'ymış bu ya. Ne kadar şef varsa eledi. Şimdi de Barbaros'u eledi. Çarşınız pazar olsun umarım bundan sonra yarıştıracak All-Star bulursunuz. Şu rezil sezonu Kıvanç veya Barbaros'un şampiyonluğu temizlerdi onu da yapmadınız.
Kadın-Erkek finali yapacaklar bence ama şampiyon Hasan olur %99.9.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Esra kuzum herkesi çıldırtıyor...

Yürü kuzummm..
Ben dedim Barborosa dümdüz bir tatlı yap diye çünkü..
Bu arada kesinlikle Barbaros ve Esra finali istiyordum...

Ama Esranın kendisini horgören, istemeyen, takımından atanları tek tek yollamasının verdiği hazzz muazzammm..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,502
Puanı
1,061
Her zaman olduğu gibi iyilerin hakkı her zaman yeniliyor, şaka gibi. Harika bir kurgu ile Hasan elenecek deniliyor bu akşam. Umarım şampiyon Tahsin olur.
Ablaaaaaaaa bu şeflerle hepsi bir araya geliyor yarışmadan çıksalar da çoğunun menajeri acun medya :X

Ayol Barbaros un yemeğine Mehmet şef yağsız dedi düşük verdi somer yağlı dedi düşük verdi bence oralara odaklan bir çakallık arıyorsan :X

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,503
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Bu yarışmanın en sevdiğim özelliği Acun’un diğer yarışmalarında olan şeylerin olmamasıydı. Reytingler geçen sezon düştü diye mi bilmiyorum, yarışma tam bir Survivor oldu. Geçmiş sezonlarda yemek yapamayan potaya giderdi, bu sezon Sergen-Tahsin-Dilara önderliğindeki grubun istediği isimler potaya gidiyor. Kalanlar katiyen buna ses çıkarmıyor. Sergen ve Ayaz oyunu sabote ettiler, takımın kaybetmesini sağladılar. Kimse bu arkadaşları yazmadı, şefler uyarmadı. Orada Serhat veya onun gibi bir karakter olsa demediğini bırakmaz ikisini birden yazardı. Mehmet Şef direkt azarlardı. Konuşmalar, sohbetler, hareketler tam lise ortamına döndü.

Şeflere kaşık attıran birinciler ve ikinciler yok, onlar gelene kadar diğerleri hem ısındılar hem de yukarıda belirttiğim gibi gruplaştılar. Birinci ve finalist olmak avantajlı bir şey olmalıyken, gelinen noktada dezavantaja dönüştü. Bu sezon bu bölüm itibariyle neresinden tutsak elimizde kalıyor, hiç All-Star sezonu gibi değil. Umarım toparlarlar.
Toparlayamadılar. Açık ara en kötü MasterChef Türkiye sezonu…

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,502
Puanı
1,061

Kadın-Erkek finali yapacaklar bence ama şampiyon Hasan olur %99.9.

Esra kuzum herkesi çıldırtıyor...

Yürü kuzummm..
Ben dedim Barborosa dümdüz bir tatlı yap diye çünkü..
Bu arada kesinlikle Barbaros ve Esra finali istiyordum...

Ama Esranın kendisini horgören, istemeyen, takımından atanları tek tek yollamasının verdiği hazzz muazzammm..
hasan ne unutuyor tatlının içinde :eek:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,470
Puanı
1,060
Görsel olarak Tahsin ve Hasanın harika oldu tatlı..
Kuzumun çok basit kaldı yanlarında..

Gerçekten talihsiz bir şekilde elenene üzüldüm.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,502
Puanı
1,061

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,710
Puanı
860
Kadın hamur işi yapa yapa finale kadar geldi be. Helal olsun sana. Diğerleri boşuna o kadar yemek eğitimi alıp teknik tabaklar çıkardı. Onlar da geleneksel yemekleri tekrar edip kolayca finale gelebilirmiş. Verin şu kadına kupasını da hepiniz rahat edin.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,502
Puanı
1,061
Kadın hamur işi yapa yapa finale kadar geldi be. Helal olsun sana. Diğerleri boşuna o kadar yemek eğitimi alıp teknik tabaklar çıkardı. Onlar da geleneksel yemekleri tekrar edip kolayca finale gelebilirmiş. Verin şu kadına kupasını da hepiniz rahat edin.
masterchefte bildiğim en yaşlı şampiyon erendi 30-31 yaşında oldu
uğur 22, serhat 23 yaşında şampiyon oldu yani neyin emeği olabilir burada zaten kariyerleri 5-6 yıl maksimum
finale kalan tahsin ve ortileri dilara, sergen hepsi 26-27 yaşlarında burgerci, köfteci vb. açmış yani bunu sen de yapabilirsin
mezun oldukları okullar desen serhat bence en iyi şampiyon ıspartada 2 yıl okumuş, eren samsunda 2 yıl okumuş
içlerinde bu işe yıllarını veren, michelin yıldızlı restoranlarda ya da en iyi okullardaçalışmış, yarışmadan önce prestijli bir dükkanı olan var mı?
ayrıca herkesin öne çıktığı bir alan vardı eda-tahsin-hasan tatlıcı; tanya soğuk başlangıçcı; et yemekleri barbaros ya da sergende ; açık ateşler erende vb. kendi alanı dışında öne çıkıp damga vuran vardı da biz mi görmedik?

not: esra - tahsin finali %100 hakedilmiştir demiyorum ama esraya takılması garip sadece bu senenin geneli kötüydü