Martin Scorsese, Apple ile Anlaşma İmzaladı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
ScorseseApple.jpg

Usta yönetmen Martin Scorsese ve yapım şirketi Sikelia Productions, yeni dizi ve film projeleri hazırlamak için Apple ile uzun süreli bir anlaşması imzaladı.

Anlaşma kapsamında Martin Scorsese, Apple için üreteceği film ve dizi projelerinde yönetmen ya da yapımcı olarak yer alacak. Scorsese’nin filmleri vizyona girdikten sonra ilk olarak Apple TV+’ta izleyici ile buluşacak.

Bu anlaşmaya göre usta yönetmenin James Gray tarafından sinemaya uyarlanan, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’lu yeni filmi 'Killers of the Flower Moon' filmi de Apple'ın dijital yayın platformu Apple TV+'da yayınlanacak.

Ayrıca Scorsese'nin film için Apple'dan 200 milyon dolar bütçe istediği de konuşulanlar arasında...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Apple TV+ az ama çok ses getirecek işlerin peşinde gibi gözüküyor. Fakat bana bu model uzun vadede çok iş yapabilir gibi gelmiyor.

Bizim için ise üzücü haber tabii, çünkü bizim Turkcell TV+’ımız var Apple neyimize...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Adam Matt Damon gibi olmuş
------

Oil,Money,Murder and the Birth of the FBİ. Efsane bir şey geliyor zaten Scorsese varsa öyle olacağına tahmin edebiliyoruz.

Köstebek filmini hatırlattın ve o filmi ilk izlediğimde Matt Damon ve Mark Wahlberg'i karıştırmıştım baya.

Bu filme gelince Robert De Niro ile birlikte rol alacak olmaları beni heyecanlandırdı.

@Tolstoyevski bak başka kim katılmış filme :A bu oyuncuyu her gördüğümde aklıma gelen tek yapım Breaking Bad :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Köstebek filmini hatırlattın ve o filmi ilk izlediğimde Matt Damon ve Mark Wahlberg'i karıştırmıştım baya.

Bu filme gelince Robert De Niro ile birlikte rol alacak olmaları beni heyecanlandırdı.

@Tolstoyevski bak başka kim katılmış filme :A bu oyuncuyu her gördüğümde aklıma gelen tek yapım Breaking Bad :A

Şu geçen sonbahar izlediğimiz filmde de Todd deyip durmuştum, yapıştı bir kere artık o rol üstüne :A Irishman’de de keza öyleydi. Ama rolünün hakkını veren bir oyuncu, yolu açık olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Şu geçen sonbahar izlediğimiz filmde de Todd deyip durmuştum, yapıştı bir kere artık o rol üstüne :A Irishman’de de keza öyleydi. Ama rolünün hakkını veren bir oyuncu, yolu açık olsun :A
Sıkıcı olan filmden mi bahsediyorsun? :A çok fazla kilo almış. Baya şaşırmıştım BB ve sonraki hallerinde. Gerçi kendisini ilk El Camino filminde görmüştüm :A Malum BB'den önce izlemiştim :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski