Martin Freeman’dan Yeni Dizi: ''Start Up''

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Martin Freeman’dan Yeni Dizi: ''Start Up''

CZ0WIsyW0Agbm4z-150x150.jpg

Sherlock, Fargo ve Hobbit gibi çok sevilen yapımlarda rol alan Martin Freeman ve Adam Brody'nin oynayacağı 'Start Up', Sony şirketine ait Crackle’dan direk onay aldı.

10 bölüm olması planlanan ve önümüzdeki hafta çekimlerine başlanacak dizide Martin Freeman, mali suçlarda uzmanlaşmış bir FBI ajanı olan Phil Rask'ı canlandırıyor. Adam Brody ise dizide Nick Talman adında genç bir iş adamı rolünde karşımıza çıkacak.

David Wilmot ve Jocelin Donahue gibi isimlerinde oyuncu kadrosunda yer alacağı dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Martin Freeman oynuyorsa izlerim. Kötü dizisi yok adamın.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Martin Freeman oynuyorsa izlerim. Kötü dizisi yok adamın.
Mimikleri anlatılmaz derecede güzel. Önemli bir olay olduğunda sakinliğini koruyor, ve sonra birden patlıyor. Tarzını çok iyi konuşturuyor. Fargo'da en çok hangisini sevmiştin? Lester mı yoksa Malvo mu? :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Mimikleri anlatılmaz derecede güzel. Önemli bir olay olduğunda sakinliğini koruyor, ve sonra birden patlıyor. Tarzını çok iyi konuşturuyor. Fargo'da en çok hangisini sevmiştin? Lester mı yoksa Malvo mu? :)
Genelde benzer mimikleri kullansa da mimikleri iyi bir de benzer mimikleri kullanmasına rağmen farklı karakterleri canlandırabiliyor. Ben Lester'ı severdim baya.:) Bir de adamın özellikle oynadığı diziler çok başarılı oluyor. The Office, Fargo, Sherlock gibi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bakılmaz gibi ? :)
@OzaN demiş ya konuyu okurken uykum geldi diye ? :) bendede durumlar aynı martin freeman diyince gözlerim açıldı sonra konuyu okumaya başladım uyku bastı:)
Valla ben de pek keyifle yazmamişim. Bakıkır diyip geçiştirmişim. Zamanına bağlı baakalım.