Mark Ronson ft. Bruno Mars Uptown Funk 1 Milyar İzlendi!

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mark Ronson ft. Bruno - Mars Uptown Funk 1 Milyar İzlendi!

27510592-0968-bd19-d2d7-3e4e9060e593_TWD_407_GP_0722_0479-8417-150x150.jpg

İngiliz müzisyen Mark Ronson'a ait olan ve Bruno Mars tarafından seslendirilen 2015'e damga vuran Uptown Funk 1 Milyar seyirciye ulaştı.

Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya gibi bir çok ülkede 1 numara yerleşen şarkı 1 Milyar izlenme oranına sahip 9. şarkı oldu. 10 ay gibi kısa bir sürede bu başarıyı yakalayan Uptown Funk hala istikrarını sürdürürken, yakın zamanda 1 milyar seyirciye ulaşan All About That Bass, Bailando ve Shake It Off gibi şarkıları geçmesi an meselesi.

Mark Ronson - Uptown Funk ft Bruno Mars;

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Bruno Mars - Uptown Funk yazıcaktım inatla, konu içeriği yazmakla uğraşamayıp vazgeçmiştim. :D -Müzik konusu hala açılmamış forumda diye-

Konuya gelirsek, 1 milyor almayı daha erken hakeden bir klipti, ilk 5 arasında olmalıydı diye düşünüyorum. Normalde stilini beğenmeyip, pek dinlenmediğim bir şarkıcı, fakat klip+şarkı acayip uyumlu, ahenk dolu olmuş.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bruno Mars - Uptown Funk yazıcaktım inatla, konu içeriği yazmakla uğraşamayıp vazgeçmiştim. :D -Müzik konusu hala açılmamış forumda diye-

Konuya gelirsek, 1 milyor almayı daha erken hakeden bir klipti, ilk 5 arasında olmalıydı diye düşünüyorum. Normalde stilini beğenmeyip, pek dinlenmediğim bir şarkıcı, fakat klip+şarkı acayip uyumlu, ahenk dolu olmuş.

Mark Ronson'ın adı neden geçiyor hala anlamadım bende.:F Bruno Mars başarısı bildiğin bu.:D

Ben dün baktigimda çok az kalmisdi. :D

Bu başariyi sonuna kadar hakediyor kesinlikle.

Wiz Khalifa da 1 milyara doğru gidiyor. :D

Rihanna'da geliyor.:Z Ama Wiz sanırım en kısa zamanda 1 M'e ulaşan isim olacak.:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Mark Ronson'ın adı neden geçiyor hala anlamadım bende.:F Bruno Mars başarısı bildiğin bu.:D

Rihanna'da geliyor.:Z Ama Wiz sanırım en kısa zamanda 1 M'e ulaşan isim olacak.:D
Riri'yi bekliyoz bakalim. :D
Khalifa evet çok büyük hizla yükseldi izlenme sayısı. :D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eskiden 400-500 çok başari iken şimdi 1 milyari gecmek çok kolay hale geldi. :D
YouTube otomatik gecis yapmasi böyle artis yaşatiyor.

Aynen. Ben ilk başta Katy ve Taylor'ın byle abartılı gelmesine yapım şirketi üçlağıtçılık yaptı sandım ama bir çok şarkı bir anda coştu.:F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

Tüm masrafları o karşılamıştır, şarkı onundur felan filan. Sana zahmet bide music kliplerine konusunu açsana belki izlememiş garip arkadaşlarımız vardır .s.s

Birde yorumlarınızda gördüm, Youtubede otomatik olarak sonraki şarkıya geçişi bulan adam = Büyük reyizdir, yüzyılın buluşu resmen. #

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tüm masrafları o karşılamıştır, şarkı onundur felan filan. Sana zahmet bide music kliplerine konusunu açsana belki izlememiş garip arkadaşlarımız vardır .s.s

Birde yorumlarınızda gördüm, Youtubede otomatik olarak sonraki şarkıya geçişi bulan adam = Büyük reyizdir, yüzyılın buluşu resmen. #

Konuda klip var zaten o nedenle ihtiyaç duymadım.:( En iyisi 1 Milyara yaklaşmış ama klibi açılmamış şarkıları açayım ben. Bu geçti artık.:F
Var mı tavsiyen..