Mario Balotelli Adana Demirspor'da

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
9b56acae91994ad9be449d12a0b5dd60.jpg

Süper Lig'in yeni temsilcisi Adana Demirspor transferde hız kesmiyor. Daha öncesinde 3.5 sezon boyunca Galatasaray formasını terleten Belhanda'yı kadrosuna katan Adana temsilcisi bu sefer İtalyan yıldız Balotelli'yi renklerine bağladı.
Kariyerinde Inter, Milan, Manchester City, Liverpool gibi dünyaca ünlü takımların da formasını giyen Balotelli, İtalya Milli Takım formasını da defalarca giydi. En son İtalya Serie B takımlarından olan Monza formasını giyen Balotelli 31 yaşında Türkiye'ye ayak basmış oldu. Özellikle son 2 sezondur adı Beşiktaş'la da anılan Balotelli'yi böylece ülkeye Adana Demirspor getirmiş oldu.
Yıllık 2 milyon euro maaş karşılığında 3 senelik imza atan Balotelli'yi Adana Demirspor Hande Yener ve Serdar Ortaç'ın şarkısıyla açıkladı.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Balotelli, Adana Demirspor'da tutar mı tutmaz mı bilmem de, Adana Demirspor'un tanınırlığı açısından çok iyi bir transfer. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,671
Puanı
860
Fotoğraftaki ekip çok tehlikeli. Orada bir sırtlan paranın kokusunu almış hemen yapışmış kulübe. Önce bizi sonra Antalya'yı yediler şimdi sıra bunlara geldi. Şimdi paraları varken bol sıfırlı kontratlar yapıyorlar ama devran dönerse çok büyük taklaya gelecekler.

Balotelli'nin de bu şartlarda 10 gol civarı takılacağını düşünüyorum. Samet giderse belki işler değişir.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,321
Puanı
1,060
Yok artık ama böyle şeyler normal geliyor artık. :)

Seneye 3 büyükten birine transfer olacağına kesin gözle bakıyorum. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birkaç seneye Osmanlıspor'da izleriz, balon bir arkadaş. :):)

@xdragxx sağ olsun 4 sene önceki öngörümü hatırlatmış. :A Osmanlıspor ve Adana Demirspor aynı klasman sayılır. :A

Başarılı olabilir de olmayabilir de bu arkadaşa garanti para vermek epey riskli bir olay. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and 12.Adam

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@xdragxx sağ olsun 4 sene önceki öngörümü hatırlatmış. :A Osmanlıspor ve Adana Demirspor aynı klasman sayılır. :A

Başarılı olabilir de olmayabilir de bu arkadaşa garanti para vermek epey riskli bir olay. :A
Bakayım Balotelli konularına dedim ve o öngörüyü gördüm direkt :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga