Manchester United - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi 3. Hafta Grup Maçı Yorumları

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Maç 22.05'de Old Trafford'da başlayacak.

Manchester United XI: De Gea, Darmian, Smalling, Bailly, Shaw, Carrick, Pogba, Mata, Lingard, Rooney, Martial.

Fenerbahçe XI: Volkan, Şener, Kjaer, Skrtel, Hasan Ali, Neustadter, Mehmet Topal, Josef, Alper, Volkan Şen, Van Persie.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7 defansif oyuncu biraz fazla olmuş. Yine de başarılar Fenerbahçe!

Deplasman maçlarının tamamı Tivibu'da yayınlanıyor.
Biliyorum da yani tivibu hiçbir şey yayınlamamalı. Eskiden ne güzel en azından Avrupa maçlarını izlerdik ücretsiz. İnsanların futbola ilgisi azaldı bu soyguncular yüzünden.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Biliyorum da yani tivibu hiçbir şey yayınlamamalı. Eskiden ne güzel en azından Avrupa maçlarını izlerdik ücretsiz. İnsanların futbola ilgisi azaldı bu soyguncular yüzünden.
Bedava maç olmaz da, hiç olmasa hepsini bir kutuda toplamanın bir yolunu bulsalar. 10 yıl Digitürk kulladım ve 2 yıl önce iptal ettirmiştim. Şimdi tekrar bir spor paketi almak istiyorum ama Tivibu, D Smart ve Digitürk arasında kararsızım. Yeni yayın ihalesinde Vodofone da ciddi alıcılar arasında, yeni bir kutu platform ile tanışmamız da sürpriz olmayabilir. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bi ara çok iyi pas yapıyorduk M. United oyunu hızlandırınca işler bozulmaya başladı. Bu yüzden onların tempolu oyununa eşlik etmemek gerek.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Böyle kötü hakem kararları hep bizi mi bulur? Hiçbir takım aleyhine böyle penaltılar çalınmıyor, Türk takımlarının hakkını savunacak kimse yok malesef.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Uydu alıcısında biss çözücü olan Türksat'tan yayına bakabilir
11477-dikey(v)
6799

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Kendime kızıyorum bir hayli şu maçı beklediğim, umutlandığım için. Fenerbahçe yine şaşırtmadı. Beklediğim senaryoydu. Fenerbahçe tarihinin en plansız, kötü, boş kadrosu. Aziz denilen dünya üzerindeki bütün küfürleri hakeden yaratıktan kurtulmadıkça bizim kanserimiz devam edecek. Bu sene sonu Aziz giderse bu yılı kazançlı sayacağım ama gitmeyeceğinden o kadar eminim ki.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Pogba da bizi beklemiş patlama yapmak için.
fenerbahçenin en iyi oyuncularını sakatladılar resmen

Kendime kızıyorum bir hayli şu maçı beklediğim, umutlandığım için. Fenerbahçe yine şaşırtmadı. Beklediğim senaryoydu. Fenerbahçe tarihinin en plansız, kötü, boş kadrosu. Aziz denilen dünya üzerindeki bütün küfürleri hakeden yaratıktan kurtulmadıkça bizim kanserimiz devam edecek. Bu sene sonu Aziz giderse bu yılı kazançlı sayacağım ama gitmeyeceğinden o kadar eminim ki.
sakatlar var 4 tane nasıl hal etsin

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Milyonlarca yürek, akıllarda tek soru; "beşiktaşın 8 gollük Avrupa hezimeti rekoru bu gece kırılacak mı?" :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
4-0 mı 0-4 mü yazıyo okuyamadım 0-4 olabilir Manu yedekti cunku Fener yedek takimdan 4 yicek kadar dusmedi :D

İngilizlere karşı Türk takımını tutuyorum diger arkadaslardan da ayni hassasiyeti beklerim :) @Doğu @darkleqend hiç yakıştıramadım size :A