FOX Lucifer - 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
oda tavır alacak bana cnm ozaman ikinizinkinide seçmem yada seçerim sana kalmıs :A

senin dedğin şekilde oylarım 1 grubu bu fırsat eline daha geçmez :A
boşver o tavır alsın önemli değil :) yeterki lovato üst tura çıksın :)

bu lovatoyuda pek sevmem aslında :) ama böyle sokak şeysi sinirden bunalıma girince lovatoyu daha çok sevesim geliyor:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
boşver o tavır alsın önemli değil :) yeterki lovato üst tura çıksın :)

bu lovatoyuda pek sevmem aslında :) ama böyle sokak şeysi sinirden bunalıma girince lovatoyu daha çok sevesim geliyor:)
ozaman ikisiende kullanıyorum çok sevmedin biri için beni zor durumda bırakma cnm ben sizi kırmamaya çalısıyorum :A

diğer gruplardada en favorilerinden tercih ederim diğerlerine bakarız zevkime göre :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
18.Bölüm Sezon finali :( 1 sezon daha bitti @destere :( :( :(
aslında ben ilk defa luciferin annesini haklı buldum çünkü luciferler onu kandırmıs cennete diye cehenneme götürüceklermiş :A piskolok kadın geberse üzülmezdim :A
bakalım son sahnede luciferi kim bayılttı zenci melekmi ve lucifer nereye gitti cennetemi cehennememi yoksa annesinin yarattığı yeremi

çok güzel bir bölümü vlla bu sezon biraz daha uzun izledik :Z:Z:Z

@Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B18(S.Finali)

Çok güzel sezon finali verdi :Z
Lucifer nereye gitti öyle? Annesi tek başına nasıl yer yaratacak? Tanrı nasıl tek başına yarattıysa o da yaratır gibi bi soru çıkıyor ortaya:F yorum yazarken bile ürperti geldi üstüme:F

psikoog iyiki yaşiyor. Maze ona aşık mı yoksa gerçekten arkadaş mı. Hani derler ya ahretliğim diye:F

Kız @Çiğdem- spn'de de luci'de de şu olay gerçekti.
iki dizide dünyaya yarık açtı, ve şeytanlar o yarık içinde kaldılar:F

9/10

@destere gugıla oynaşacana sabahalara kadar şu diziyi izlede yorumunu görek. Nerde yorumun?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x18. Bölüm

muhteşem bir bölümdü ya
ahh charlotte vahh charlotte senin olmadığın dizinin kanalı batsın :)
charlotte umu vurdular tipsiz bir linda için , linda uğruna kıyılacak kadınmıydı:) bunlar hep senin bedduların @Çiğdem- sonunda gönderdin kadını yazıklar olsun sana :)
amanediel in güçlerini geri kazandığı sahnede zamanın duruşu harika yansıtılmıştı , orda bir an bende dondum öyle mal mal bakıyordum ekrana :)
tek sevindiğim nokta charlotte un cennet veya cehenneme değilde yeni bir evrene gönderilmiş olması orda güçlerini toplayıp geri döneceği günleri sabırsızlıkla bekliyoruz :) charlotte orda nasıl çoğalacak diye sormuşsun @Forumdash iki şık var ya bölünerek çoğalacak? ya da diğer bir ihtimal bu dünyada kadın çok çalışmıştı :) öteki tarafa hamile olarak gitmiş olabilir :)
lucifer ın amanediel için söylediği ''anahtarı totosuna sokmuştur'' lafına cevaben maze nin ben orayı zaten kontrol ettim lafını duyunca gülme krizine girdim :) sen çok yaşa maze :)
son sahne ile alakalı binbir türlü senaryo kuracaktır şimdi izleyiciler orda noldu lucifer niye don gömlek kanatlı bir halde çölde ortaya çıktı ? ve enseye tokmağı vuran kimdi ? neyse ben o kısımlara tahmin yürütmeden yeni bölümü bekleyeyim şimdiden :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x18. Bölüm

muhteşem bir bölümdü ya
charlotte umu vurdular tipsiz bir linda için , linda uğruna kıyılacak kadınmıydı:) bunlar hep senin bedduların @Çiğdem- sonunda gönderdin kadını yazıklar olsun sana :)
amanediel in güçlerini geri kazandığı sahnede zamanın duruşu harika yansıtılmıştı , orda bir an bende dondum öyle mal mal bakıyordum ekrana :)
tek sevindiğim nokta charlotte un cennet veya cehenneme değilde yeni bir evrene gönderilmiş olması orda güçlerini toplayıp geri döneceği günleri sabırsızlıkla bekliyoruz :) charlotte orda nasıl çoğalacak diye sormuşsun @Forumdash iki şık var ya bölünerek çoğalacak? ya da diğer bir ihtimal bu dünyada kadın çok çalışmıştı :) öteki tarafa hamile olarak gitmiş olabilir :)
lucifer ın amanediel için söylediği ''anahtarı totosuna sokmuştur'' lafına cevaben maze nin ben orayı zaten kontrol ettim lafını duyunca gülme krizine girdim :) sen çok yaşa maze :)
son sahne ile alakalı binbir türlü senaryo kuracaktır şimdi izleyiciler orda noldu lucifer niye don gömlek kanatlı bir halde çölde ortaya çıktı ? ve enseye tokmağı vuran kimdi ? neyse ben o kısımlara tahmin yürütmeden yeni bölümü bekleyeyim şimdiden :)
ama kadının ruhu gitti:A bedeni gitseydi ektiği tohumlarda giderdi:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x18. Bölüm

muhteşem bir bölümdü ya
ama kadının ruhu gitti:A bedeni gitseydi ektiği tohumlarda giderdi:A
luciferin annesi 3.sezon olmaz inş ayoll :Z:Z:Z

o ziyah zenci luciferi götürdü sanırım diğer dünyayya cennete benzemiyor cehennem olabilir kuraklıktı çünkü luciferde yanmıs :A :A :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Şu Chloe öğrenemeden bir sezon daha bitti. Tom Ellis harbiden kral oyuncu. Çok iyi oynuyor. Resmen yaşıyor rolü. Sonda ya Michael geldi ya da Amenadiel vurdu Luci'ye. Şimdi otur merakla bekle yeni sezonu.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
luciferin annesi 3.sezon olmaz inş ayoll :Z:Z:Z

o ziyah zenci luciferi götürdü sanırım diğer dünyayya cennete benzemiyor cehennem olabilir kuraklıktı çünkü luciferde yanmıs :A :A :A
lucifer in anası gittide kabuğu dünyada kaldı biz kabuğunuda sevmiştik @Forumdash la birlikte :) kabuğunu kullanırız bundan sonra :)

Şu Chloe öğrenemeden bir sezon daha bitti. Tom Ellis harbiden kral oyuncu. Çok iyi oynuyor. Resmen yaşıyor rolü. Sonda ya Michael geldi ya da Amenadiel vurdu Luci'ye. Şimdi otur merakla bekle yeni sezonu.
la sen izliyorsunda niye ses çıkarmıyorsun zaten yorumlayacak toplam iki kişi var benim haricimde üçüncüyü bulsak okeye dönecektik :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
lucifer in anası gittide kabuğu dünyada kaldı biz kabuğunuda sevmiştik @Forumdash la birlikte :) kabuğunu kullanırız bundan sonra :)

la sen izliyorsunda niye ses çıkarmıyorsun zaten yorumlayacak toplam iki kişi var benim haricimde üçüncüyü bulsak okeye dönecektik :)
@Çiğdem- boşuna seviniyor. Anne karakteri sevildi. Lucifer spn'ye ayrılıp ayrılıp aynı bedenle nasıl geldiyse. Buradaki Anne de yine aynı kabukla gelecek:Z eylül ayında gelmese bile noel arasında gelir:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- boşuna seviniyor. Anne karakteri sevildi. Lucifer spn'ye ayrılıp ayrılıp aynı bedenle nasıl geldiyse. Buradaki Anne de yine aynı kabukla gelecek:Z eylül ayında gelmese bile noel arasında gelir:A
@Çiğdem- herkesi kendi gibi kıskanç sanıyor zaten charlotte la birlikte dizi adeta çiçek açtı anasız melekmi olur her meleğin kullanışlı bir anası bulunmalı dünyada :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- herkesi kendi gibi kıskanç sanıyor zaten charlotte la birlikte dizi adeta çiçek açtı anasız melekmi olur her meleğin kullanışlı bir anası bulunmalı dünyada :)
dedektif kadın dısında maze piskolok kadın ve tanrıça diğerleir gereksizdi bence yavas yavas kurtuluyoruz ayoll :Z:Z:Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860

Güncel değildim. 10. bölümde kalmıştım iki günde bitirdim anca yazabildim buraya :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güncel değildim. 10. bölümde kalmıştım iki günde bitirdim anca yazabildim buraya :A
yetiştiğine göre üçüncü sezona artık yorumlarını bekleriz :)

dedektif kadın dısında maze piskolok kadın ve tanrıça diğerleir gereksizdi bence yavas yavas kurtuluyoruz ayoll :Z:Z:Z
dedektif kadın içlerinde en tipsizi ya o yüzden onu destekliyorsun hogatha :) biraz güzel olsa eminim onada düşman olurdun :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bilerek uzun bir ara vermiştim. Tekrar başlayayım sonunu getireyim dedim. Yok ya abi gitmiyor. Ben başka şeyler bekliyordum bu diziden. O kadar dizi film takip ediyorum polisiye istesem gider âlâsını izlerim(izlemediklerimden). Sanırım bırakıyorum diziyi takipten.