NOW Liderler FOX'ta - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi Temel dedemi izledim. Gerçekten muazzam bir insan dört dörtlük bir karaktere sahip, bu arada muhalif çevre daha yeni yeni tanıyor Karamollaoğlu'nu ama ben yarı Sivaslı olduğum için çok daha eskiden tanıyorum. Çizgisini bozmadan ilerliyor zaten programda da söylediği gibi FETÖ'ye hiç bulaşmamış sayılı siyasilerden birisi kendisi. Söyledikleri aslında o kadar sade ve önemli ki; adalet, hukukun üstünlüğü, güçlü parlemento ve gerçek istikrar... Bunu tesis etmek için bu "4 benzemez" bir araya geldiler.

Eğitim konusundaki konuşması şuana kadar siyaseler arasında eğitime en gerçekçi yaklaşan kendisi oldu, "değerler eğitimi" ve sayısı giderek artan içi boşaltılmış üniversiteler için söylediklerine harfiyen katılıyorum. Şuan ülkede ne yerli ne milli ne de bizim değerlerimize hitap eden bir eğitim sistemi var ne de birkaç üniversite dışında gerçek bir bilim yuvası var.

Ayrıca cemaat ve tarikat yorumu da özellikle dinlenmesi gerekiyor özellikle muhafazakar çevreler bu konuşmayı dinlemesi lazım. Nasıl dinin yüzeyselleştiğini o kadar güzel anlattı ki.
Helal olsun valla Allah uzun ömürler versin sana.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ben de senle aynı görüşteyim HDP'nin hataları olabilir ama 6 milyon seçmeni olan ve şuan mecliste grubu bulunan bir parti eşit demokratik şartlarda yarışmalı, ötekileştirilmemeli bu yüzden ben Kılıçdaroğlu'nu takdir ediyorum işte ne Saadet'i dinci diye dışlamadı ne HDP'yi Kürtçü diye ne de İYİ'yi milliyetçi diye. Adam tam bir birleştirici güç. :X Benim demek istediğim hata Fatih ve ekibi için, ciddi bir kara propoganda yapılacaktır FOX Haber ekibine. :D
HDP' nin kimliği kürtçü değil :A Öyle olsa en büyük zararı kendi halkına vermezdi :)

Reis bu 5 benzemezi sandığa gömecek İnşallah az kaldı :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
HDP' nin kimliği kürtçü değil :A Öyle olsa en büyük zararı kendi halkına vermezdi :)

Reis bu 5 benzemezi sandığa gömecek İnşallah az kaldı :A
Şu takım tutar gibi yorum yapmanıza gıcık oluyorum yahu sana soruyorum ne eğitimi ne ekonomiyi ne kültürel gelişmelerden memnun değilsin ama reis sandığa gömecek diye göbek atıyorsun. İyi gömsün mutsuz mutluluğuna devam et o zaman. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Yarın 5.50 - 6.50 arası gelecek bence. Çok iyi başladık yine sorular çok iyi cevaplar ise iyi gibi HDP %10 alamayacak ama bence o gün.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
PKK'yı destekliyor musunuz diye FOX'um sorduğunda, çuvalladılar açık net!

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
HDP kendinde cidden hiç hata görmüyor sürekli AKP kötü diyor diğerleri kötü diyor bu yanlış çok!