Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa @sokak sanati kıymetimizi bilmesin ayoll mesajını senin alıntılamış olduğun kısımda da spoiye aldım @eskici :A :A :A

Bu arada sen bitirdin mi diziyi 2.sezon 6.Bölümü nerden biliyorsun onuda mı Danla söyledi @sokak sanati :A

Yok onu yorumlarda gördüm. 6. Bölümü indirirken aşağıya kaydırdım biraz. Biri yazmış "ağlıyorum şuan Berlin" diye:F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5. Bölüm

Son sahne gereksizdi.:(
Gözlüklü dedektif niye uyandı hiç anlamadım. Zaten onun bildiklerini öğrendi herkes. Elma mahzeni biliyor sadece ve orada değiller.

Moskow öldü. Hüzünlü çekilmiş sahne. Baya etkilendim.
100'lük basmayı daha önce niye düşünmediler. Tamam 200'ü anladım ama 100'lük niye basılmadı. Basılsa suan paraları 2 kat fazlaydı.s.s

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizi bitti. Sonra dönemde izlediğim en güzel diziydi. Harika bir iş yapmışlar.:D

Berlin'in öleceğini bildiğim için nasıl öleceğinide tahmin etmek zor olmadı. Cidden etkileyici bir sahneydi.

Son sahne şahane olmuş. O manzara neydi öyle bende gitmek istiyorum oraya. Allah bir yastıkta kocatsın Selva ve Raquel'i.:bhr:

Nairobi'nin tarzı efsane olmuş.
Profesörün soygunun sebebini açıklamasıda müthişti. Bu bi soygun değil direniş. :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi bitti. Sonra dönemde izlediğim en güzel diziydi. Harika bir iş yapmışlar.:D

Berlin'in öleceğini bildiğim için nasıl öleceğinide tahmin etmek zor olmadı. Cidden etkileyici bir sahneydi.

Son sahne şahane olmuş. O manzara neydi öyle bende gitmek istiyorum oraya. Allah bir yastıkta kocatsın Selva ve Raquel'i.:bhr:

Nairobi'nin tarzı efsane olmuş.
Profesörün soygunun sebebini açıklamasıda müthişti. Bu bi soygun değil direniş. :bhr:
Aaa bitirdin demek :Z @eskici 3 bölümüm kaldı diyordun seninde final yorumun bekleniyor :A

@destere @Forumdash ile bizi dinlemiyor @Harunnn60 :A Siz yeni bitirenler olarak @sokak sanati @eskici Haruna nekadar sıcak güzel dizi olduğunu diyin izlesin oda
:A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa bitirdin demek :Z @eskici 3 bölümüm kaldı diyordun seninde final yorumun bekleniyor :A

@destere @Forumdash ile bizi dinlemiyor @Harunnn60 :A Siz yeni bitirenler olarak @sokak sanati @eskici Haruna nekadar sıcak güzel dizi olduğunu diyin izlesin oda
:A :A :A
Diziyi bitirdim ve sana katılıyorum :A
Finale gelene kadar Tokyo hakkındaki düşüncem iğrenç bir karakter olduğuydu ve finalde de bu düşüncem değişmedi bu kadını ne diye başrol yapmışlar anlamadım kesinlikle çok gereksiz bir karakter soygunu batırmak için elinden geleni yaptı aynı şekilde Rio da öyle bu ikisi dizide olmasaydı dizi çok daha güzel olurdu bence dizinin en büyük eksiği başrol diye gösterilen karakterin aslında karaktersiz olması :A bana göre dizinin en büyük başrolü Berlin reyizdir soygun onun sayesinde gerçekleşti ve başarılı oldu final bölümünde de kendini feda etti soygunun başarılı olması için son sahne de güzeldi ayrıca son sahnede Tokyo yerine profesör ve müfettişin gösterilmesi de bence Tokyo'nun başrol olmadığını gösterir :A