Kuru Kız Odama Pliizz

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,642
Puanı
560
Ben diziyi Koriş sayesinde daha çok sevmeye başladım :F
Neriman out oldu bu aralar.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
youtube kanalı 15 video koymuş 20.bölümden 4 ü koriş üzerine akıllandılar senaristler korişi daha çok yazıyorlar yakında başrolleri sollicek :D
koriş ilk anda renkli bir karakter olarak dikkat çekecektir sonra balonu çabuk sönecektir :)
ama kuru kızın doğuştan balonu güzel daha bir en az 20 yıl kullanım süresi var :))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Ben diziyi Koriş sayesinde daha çok sevmeye başladım :F
Neriman out oldu bu aralar.
neriman da sahalara dönse süper olur neyse dernekte seçim var 2 bölüme coşar nöro da:D

Uff bir de inandırmışsın kendini.:F
neye totoş .ss

koriş ilk anda renkli bir karakter olarak dikkat çekecektir sonra balonu çabuk sönecektir :)
ama kuru kızın doğuştan balonu güzel daha bir en az 20 yıl kullanım süresi var :))
ayol yılalrdır polat alemdar olsun marazdan doğan ali olsun dirilemeden geberesice ertuğrul olsun sürekli parlak peşinde koşan @Çiğdem- bile bayılıyor korişe:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
neriman da sahalara dönse süper olur neyse dernekte seçim var 2 bölüme coşar nöro da:D

neye totoş .ss

ayol yılalrdır polat alemdar olsun marazdan doğan ali olsun dirilemeden geberesice ertuğrul olsun sürekli parlak peşinde koşan @Çiğdem- bile bayılıyor korişe:)
@Çiğdem- in korişe hayran olması doğal zaten dean parlağıda öyle bir yumoştu :) kızın sevdiği erkek tipi yuvarlak olmasa çoktan benimle izdivaç yapmıştı :) tek eksiğimiz yomoş olmamak ordan kaybediyoruz :) artık yumoşlarla evlenip ne yapmayı düşünüyorsa sanırım akşama kadar kızkıza oturup dedikodu yapmayı planlıyorlar :)
gidip düzgün bir kız seçemedik sevdiğimiz kız, yuvarlak seviyor şansıma tüküreyim :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Koriş artık fenomenliği de aştı, diziyi sevmeseniz bile bunu kabul etmek zorundasınız. Böyle bir karakteri yaratan Meriç Acemi ve onu her hafta olağanüstü bir şekilde canlandıran Onur Büyüktopçu'yu tebrik ediyorum. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

neye totoş .ss

@Çiğdem- in korişe hayran olması doğal zaten dean parlağıda öyle bir yumoştu :) kızın sevdiği erkek tipi yuvarlak olmasa çoktan benimle izdivaç yapmıştı :) tek eksiğimiz yomoş olmamak ordan kaybediyoruz :) artık yumoşlarla evlenip ne yapmayı düşünüyorsa sanırım akşama kadar kızkıza oturup dedikodu yapmayı planlıyorlar :)
gidip düzgün bir kız seçemedik sevdiğimiz kız, yuvarlak seviyor şansıma tüküreyim :)
hahahah ayy sussana sen beee adımı çıkarıcaksın tövbe yarabbim:F:F:F

ama şöyle bir gerçek var yumuşak erkekler kadınlara en iyi arkadaştır yanı kadınların hemcinslerinden bile daha iyi dost olur yumuşak adamlar kadınlara :F:F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
hahahah ayy sussana sen beee adımı çıkarıcaksın tövbe yarabbim:F:F:F

ama şöyle bir gerçek var yumuşak erkekler kadınlara en iyi arkadaştır yanı kadınların hemcinslerinden bile daha iyi dost olur yumuşak adamlar kadınlara :F:F:F
ee tabi sana rakip değiller ondan öyle diyon :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Odayı ne hale çevirmiş. :F "Japon pazarına çevirmişsiniz" :F

Diziye ilk defa güldüm. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aslında orada japon kerhanesi diyecekti sansürledi kendini defom :bhr: çok terbiyeli kız:bhr: japon kerhanesini @Çiğdem- le @destere anlatır sana:A
neyini anlatayım benim gitmişliğim yokki :) yalnız japon kızları kimononun altına bişey giyinmiyormuş sokakta gezerken rüzgarın çıkması muhteşem manzaralar oluşturuyordur :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aslında orada japon kerhanesi diyecekti sansürledi kendini defom :bhr: çok terbiyeli kız:bhr: japon kerhanesini @Çiğdem- le @destere anlatır sana:A
neyini anlatayım benim gitmişliğim yokki :) yalnız japon kızları kimononun altına bişey giyinmiyormuş sokakta gezerken rüzgarın çıkması muhteşem manzaralar oluşturuyordur :)
Dıştan görünüşü böyleymiş, kim bilir içi nasıldır. :F

B1vveCKIEAAR8Q3.jpg