Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
İzlenir. Çok özlemiştik ustayı.

İnternete düşüyor aga program tekrarları. Ben sana atarım program biter bitmez.
İşte aga hafta sonu program yoğun dersteyim.sonra da internetim yok bakcw artık bi sekil izemeye tekrarini falan

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
"Kurtlar Vadisi Vatan" 29 Eylül’de sinemalarda!

0386561.jpg

Kurtlar Vadisi Vatan'ın cesur kadınları Reşat Nuri Güntekin’in “Çalışukuşu’nu anımsatacak. Türkiye’nin Doğusu”nda bir sınır köyünde görevli Hemşire Seher ile Öğretmen Canan, hem içeriden hem dışarıdan başlayan işgale karşı gösterdikleri cesaretle dikkat çekiyor.

Bir yandan hainlerle mücadele ederken, bir yandan öğrencilerini ve yaralıları kurtarmaya çalışan Seher Hemşire ve Canan Öğretmen, Türkiye'nin cesur kadınlarını temsil edecekler. Canan Öğretmen'i Zümre Öztürk canlandırırken, Seher Hemşire'ye ise Esra İşgüzar hayat veriyor.

lk olarak dizi versiyonunda seyircilerin karşısına çıkan ve kısa sürede fenomen olan Kurtlar Vadisi, 2006'da Kurtlar Vadisi: Irak ile beyazperdeye transfer olmuştu. Filmin kazandığı başarının ardından elbette ki devam halkaları gelmeye başladı. 2009'da Kurtlar Vadisi: Gladio ile seyircilerin karşısına çıkan seri, 2011'de Kurtlar Vadisi: Filistin ile devam etti. Serinin 4. devam halkası Kurtlar Vadisi Vatan için ise bekleyiş sürüyor.

Oyuncu kadrosunda Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Nezih Işıtan gibi isimleri bulunduran yapımda 15 Temmuz gecesi yaşananlar ve olayların perde arkası konu ediliyor.

Uluslararası bir fenomen haline gelen Polat Alemdar karakteri ile yeniden sevenleri buluşmaya hazırlanan Necati Şaşmaz’ın yeniden sevenleriyle buluşacağı yapımın yönetmen koltuğunda "Kurtlar Vadisi: Irak"ın yönetmeni Serdar Akar oturuyor. Filmin senaryosunda ise Şaşmaz ile birlikte Cahit Kayaoğlu & Murat Koca & Alper Erze imzası var.

Kurtlar Vadisi Vatan 29 Eylül 2017’de vizyona girecek.

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Reklam çalışmaları iyice arttı tebrik etmek lazım

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Vay be usta, iftira atanlara yaptıgım işle cevap vermek isterim diyor :D Bu millet yemez bunu diyo

Adamsıın Ustaa özlemişizz be

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Nasil gidiyo daha yeni dersten ciktim

Aga güzel gidiyor, Dizi için Şubat gibi olabilir dedi ama isim degisikligi düsünüyormuş.

Kardeşlerini sordu Raci Şaşmaz'ı, " Kardeşler aynı şirkette veya işte bulunmak zorunda degiller, Başka iş yapmak istiyorum dedi ve ayrıldı " dedi . Ama iyi işler yaptıgına inanıyorum Allah yardımcısı olsun dedi

Kardeşim başka işle ilgilenmek istedi ayrıldık. Güzel işler yaptıklarını duyuyorum Allah yardımcıları olsun pek seyretme imkanı bulamıyorum

Raci şaşmazla barismislar galiba

Aynen barışmış olabilirler, inşaat işindeler ama ben o işte degilim dedi haydi bakalıım :)