Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,956
Puanı
310
Arkadaşlar nedense içimde Show Tv gibi his var ya .... Bugün KVP nin 22den 42 bölüme kadar show tv kaydı ile izledim harbi duygulandım

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Necati Şaşmaz'ın çevresinde Cahit Kayaoğlu oldukça öyle bölümlerin imkanı yok.

Cahit Kayaoğlu iyidir yine oyunculugu falan yapmacık hareketleri ve diyalogları olmasa fazla ama senaryoya ve oyunculara müdahelesi çok çok çok kötü.

Ama usta kendi farkını yaratabilir yinede ama o tadı verecegini sanmıyorum Raci Şaşmaz-Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan çok farklıydı helede Onur Tan

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,956
Puanı
310
Necati Şaşmaz'ın çevresinde Cahit Kayaoğlu oldukça öyle bölümlerin imkanı yok.

Cahit Kayaoğlu iyidir yine oyunculugu falan yapmacık hareketleri ve diyalogları olmasa fazla ama senaryoya ve oyunculara müdahelesi çok çok çok kötü.

Ama usta kendi farkını yaratabilir yinede ama o tadı verecegini sanmıyorum Raci Şaşmaz-Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan çok farklıydı helede Onur Tan
Şimdi kardeşim Onur Tan yerine ben Serdar Akar veya Sadullah Şentürkü isterdim

Diğer dediklerinde katiyen haklısın gerçi bize Kurtlar Vadisi Kaos ta Pusunun 1-201 Bölüm deki tadı veremez çünkü 201 den sonra Pana Yazım Grubu devraldı dizi biraz çöktü ama bize vaad edilen yinede Pusunun 230-235 Bölüm arası efsane olanlardan çünkü PYG güzel yazmıştı o bölümleri

Zaten dizi reyting anlamında 5.sezonda atvde çökmüş 11-12 alıyordu mamoş öldü 16 aldı okadar 128.bölümde sezon finali 9 reyting aldı

Tnt sezonunda dizi adeta yeniden doğdu 8-9 aldı ama kanal tnt yani hatta polat usta vuruldu 14 aldı

Dediler haa memati öldü dizi bitti yok dizi tekrar doğdu mematisiz 16 reyting aldık !