"Kurtlar Vadisi Pusu Bitiyor" İddialarına Pana Film'den Açıklama Geldi!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
thumbnail_1426190979.jpg

2003 yılında başlayan Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizileri arasında yer alan fenomen dizi Kurtlar Vadisi hakkında bugün bazı sitelerde ve sosyal medyada dizinin sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edeceği haberleri yapıldı.

Kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandıran "bitiyor" iddialarına dizinin yapımcısından açıklama geldi, açıklamada bugün medyada çıkan Necati Şaşmaz yoruldu, Kurtlar Vadisi Pusu sezon sonunda bitiyor haberleri yalanlandı. Vadi'nin bu sezon biteceği haberlerinin asılsız olduğunun altı çizildi.

İşte Pana Film tarafından yapılan o kısa açıklama:​
Bu akşam 250. Bölümüyle Kanal D’de ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun bitmesi veya final yapması söz konusu değildir​

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Zaten bu gidişle 30 yıl daha devam edecek gibi, sonuçta tek güvenli limanları bu. Başka bir yapım tutturdukları da yok. Biraz ilginç bir iddia olmuş, bari başka dizi için yapsalardı. :X

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Para getirdiği sürece devam eder Kurtlar Vadisi. 20 yıl da olsa 30 yıl da olsa. Çünkü adamların tutturabilecekleri başka bir iş yok. :):)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
necati şaşmaz sharon stone de gelecek sezon aramızda olcuak dedi
böyle bir anlaşma ve böyle bir açıklama yapılıyora eğer bu final söylentilerini ağzına getirenler çıldırmış olmalı necati şaşmaz daha bu sezonun başından açıkaldı zaten gelecek sezon olduğunu hatta stone de gelicek dedi daha neyin kafasını yaşıyor bu insanlar:F:F:F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
8-9 reytinglik diziyi bitirecek halleri yok heralde? :D
İnşallah önümüzdeki sezon dizi kendi kanalı olan Show'a geçer ve eski rekor reytinglerine kavuşur. Bu sezon daha fazla yükselmesi zor maalesef.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence Pusu bitip yeni versiyonla başlasınlar. En azından yenilik yapsınlar hem reytingide artar bence.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Biz bitti demeden bitmez ulan
Yalan haber yapanlara kapak olsun kapak! !!!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Kesinlikle öyle !! Zaten aldırış edilmemesi hatta cevap bile verilmemesi gereken birşey .
aga cevap verilmesi gerekiyor çünkü uyduruk bi haber sitesi bunu ortaya atınca tüm siteler almış zaten vadi ismi geçince hemen atlıyolar doğru mu yanlış mı demeden
gereken cevap verilip susturuldu hepsi hee bir de necati abi yoruldu tarzı cümlelere de bu akşam ki bölümle çok güzel bi kapak yapıldı adam coşturdu resmen :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
aga cevap verilmesi gerekiyor çünkü uyduruk bi haber sitesi bunu ortaya atınca tüm siteler almış zaten vadi ismi geçince hemen atlıyolar doğru mu yanlış mı demeden
gereken cevap verilip susturuldu hepsi hee bir de necati abi yoruldu tarzı cümlelere de bu akşam ki bölümle çok güzel bi kapak yapıldı adam coşturdu resmen :D
Akıl sır eriyor mu 8-9 reyting civarı reyting alan bir yapım biticek ))) vallaha komedi yazan sitede de akıl fikir yok , anca Necati Şaşmaz'ın Allah göstermesin durumu kötü olur o zaman dizi ne biliyim biter vs değişebilir ,ama başka türlüsü olamaz. Adam rolünü muhteşem yapıyor pek bakamıyorum hatta izleyemiyorum başlayacaktım kaldı öyle ama sinema filmini vs terör dizisini izledim adamın performansını dizinin kapasitesini bilirim. Allah kısmet ederse bir gün en baştanda izlemeyi düşünüyorum .

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Akıl sır eriyor mu 8-9 reyting civarı reyting alan bir yapım biticek ))) vallaha komedi yazan sitede de akıl fikir yok , anca Necati Şaşmaz'ın Allah göstermesin durumu kötü olur o zaman dizi ne biliyim biter vs değişebilir ,ama başka türlüsü olamaz. Adam rolünü muhteşem yapıyor pek bakamıyorum hatta izleyemiyorum başlayacaktım kaldı öyle ama sinema filmini vs terör dizisini izledim adamın performansını dizinin kapasitesini bilirim. Allah kısmet ederse bir gün en baştanda izlemeyi düşünüyorum .
Haberde reyting yüzünden biteceği yazmıyordu ki Necati Şaşmaz'ın yorulduğu falan yazıyordu. 8-9 reyting aldığı halde biten onlarca dizi var. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
büyük bi haber sitesi pana filmden açıklama gelmesine rağmen bu uydurma haberi anasayfasından kaldırmamış olacak iş değil komedi gibiler :D
İnşallah başlarsın aga böyle bi başyapıttan mahrum kalınması beni üzer :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Haberde reyting yüzünden biteceği yazmıyordu ki Necati Şaşmaz'ın yorulduğu falan yazıyordu. 8-9 reyting aldığı halde biten onlarca dizi var. :)
Eskidendi reytingli dizilerin bittiği dönem artık reyting alan yapım zor bulunurken hayatta bitmez ))) Ayrıca adamın en iyi rol aldığı dizi KVP ,eğer bu diziden çıkarsa yoruldum diye bir daha hiçbir projede yer almaması gerekir ,bu da hayatı boyunca evinde oturması anlamına yada başka iş çeşitlerine yönelmesine neden olur kimse kolay kolay alıştığı işi bırakmaz...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
büyük bi haber sitesi pana filmden açıklama gelmesine rağmen bu uydurma haberi anasayfasından kaldırmamış olacak iş değil komedi gibiler :D
İnşallah başlarsın aga böyle bi başyapıttan mahrum kalınması beni üzer :D

ya admin Allah aşkına bizim forumdan bile haber yürüten dandik bi sitenin knedi kafasından uydurduğu ve sonra tüm sitelerin aldığı bi habere göre mi konuşuyosun necati şaşmaz yorulmuşmuş valla öyle bişey yok adam aslanlar gibi sahada ölümden döndü vazgeçmedi yorulacak he :D
vadi ne zaman isterse o zaman bitecek bu da en azından rahat bi 3-4 sene daha devam edeceği anlamına geliyor

Bu akşam 250. Bölümüyle Kanal D’de ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun bitmesi veya final yapması söz konusu değildir

son kelimeler gerekli cevabı vermiştir

Son düzenleme: