Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,508
Puanı
1,061
benim için vadi daha önemli sınava bi şekilde çalışırız ne sınavlar gördük aga :D ama yorum konusuna takılırsam sıkıntı olabilir :D

tamam aga mesele yok o zaman en az 10 sayfa yap konuyu ama :D
Bolum iyi olursa 10 degil 15 bile yapariz bolum costursun yeter :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
benim için vadi daha önemli sınava bi şekilde çalışırız ne sınavlar gördük aga :D ama yorum konusuna takılırsam sıkıntı olabilir :D

tamam aga mesele yok o zaman en az 10 sayfa yap konuyu ama :D
aga işte sen ayarı çek bak gör artık; bilmem sende nasıl ama ben öğrencilik hayatımda hep en düşük notlarımı cuma günü sınavına girdiğim derslerden almışımdır o gün ne sınavı olursa olsun vadiyi izlerdim :X

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga işte sen ayarı çek bak gör artık; bilmem sende nasıl ama ben öğrencilik hayatımda hep en düşük notlarımı cuma günü sınavına girdiğim derslerden almışımdır o gün ne sınavı olursa olsun vadiyi izlerdim :X
bende öyleyim zaten cuma günü 3 tane sınavım olduğu zamanlar çok zor sınavların olduğu zamanlar epey oldu ama hiçbir zaman sınav var diye vadiyi ertelemedim çalışmayı erteledim :D ve bu hep öyle olacak vadi olduğu müddetçe :D
bu arada bizim uydunun ses sorununu çözdük o müthiş müziklerimizi yüksek seste dinleyeceğim bugün

Bolum iyi olursa 10 degil 15 bile yapariz bolum costursun yeter :D
hadi bakalım 10 yapta gerisi size kalmış :D

@-KADİR- aga jenerik konusunda sen ne dersin bilmiyorum ama pusunun ilk jeneriğine dönsek daha iyi olmaz mı efsaneydi. şuan ki jenerikte güzel ama o hava başkaydı

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

bende öyleyim zaten cuma günü 3 tane sınavım olduğu zamanlar çok zor sınavların olduğu zamanlar epey oldu ama hiçbir zaman sınav var diye vadiyi ertelemedim çalışmayı erteledim :D ve bu hep öyle olacak vadi olduğu müddetçe :D
bu arada bizim uydunun ses sorununu çözdük o müthiş müziklerimizi yüksek seste dinleyeceğim bugün

@-KADİR- aga jenerik konusunda sen ne dersin bilmiyorum ama pusunun ilk jeneriğine dönsek daha iyi olmaz mı efsaneydi. şuan ki jenerikte güzel ama o hava başkaydı
aynen aga şu jenerik ilk başta iyi gelmişti keşke 10. yıla özel olarak kalıp eski jenerikle devam etseydik şimdi bende eski jeneriği özlüyorum bence de eski efsane jeneriğimize dönmeliyiz hatta bence bu bir ihtiyaç illa yenisi diyorlarsa bu jenerik değişmeli bu jenerik in açıkcası pek bir farkı yok normal sıradan bir dizi jeneriği vadi için çok daha profesyonel çok daha çarpıcı bir jenerik vadimize yakışır

tahmin etmesi zor değil biz bu vadiyi gerçekten delicesine sevdik , izledik, destekcisi olduk, böyle olmayada devam edecez ;)

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@-KADİR- in gazına gelme @takas dersini çalış :)))))
abi kadirin söylemesine gerek yok vadi varsa zaten dersi falan bi kenara ayırıyorum ama kadir kardeşim bişey söylüyorsa onu da her zaman dinlerim :D vadi bitince çalışırım en fazla daha az uyumuş olurum azdan az çoktan çok gider :D

o değilde bu bölüm yusuf şov izleyecez büyük ihtimalle Necati abinin artık sevilen karakterler üzerinden gitmesi gerekiyor tilki ve pusat gibi
ben daha yusufa hayran olan bi vadici görmedim bu ayakları bıraksınlar artık

aynen aga şu jenerik ilk başta iyi gelmişti keşke 10. yıla özel olarak kalıp eski jenerikle devam etseydik şimdi bende eski jeneriği özlüyorum bence de eski efsane jeneriğimize dönmeliyiz hatta bence bu bir ihtiyaç illa yenisi diyorlarsa bu jenerik değişmeli bu jenerik in açıkcası pek bir farkı yok normal sıradan bir dizi jeneriği vadi için çok daha profesyonel çok daha çarpıcı bir jenerik vadimize yakışır

tahmin etmesi zor değil biz bu vadiyi gerçekten delicesine sevdik , izledik, destekcisi olduk, böyle olmayada devam edecez ;)
kesinlikle eski jenerik diyorum aga o hava bi başkaydı önce müzik girerdi yavaştan sonra kurtlar vadisi pusu yazısı tak necati şaşmaz diye devam ederdi harika ötesiydi

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Geçen hafta izleyememiştim. Yeniden izlemek için de vakit yoktu. Özetten başlıcaz bugün.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
pana film herhalde sosyal medyayı hiç önemsemiyor kaç bölümdür yeni hastag vermediler biraz şu konulara eğilseler

@Maskeli Fedai ses ver aga ses :d:

Son düzenleme:

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
CUwcj0GUEAAUrE3.jpg

Son düzenleme: