Kurtlar Vadisi Pusu 264. Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
resmi youtube kanalı parça parça paylaşmaya başlamış bence hata ediyolar izlenme sayıları düşebilir bu şekilde millet tek parça izlemek istiyor

herkese iyi geceler agalar müthiş bi gece oldu
İyi geceler aga Vadi acayip ezberleri bozdu :D

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Kurgu: Kemalettin Osmanlı hayirli olsun. Defne Samyeli için yorum yapmak belki erken ama bana göre bu karakterde boş çıkacak.. yanlış transfer. Ve gelelim senaryoya.. Kurtlar Vadisi projesi bugün Cahit Kayaoğlu'nun kaleminden çıkıyor.. zaten yapım ekibinde kayaoğlular oldukça fazla. Son iki sezondur Cahit'in bir Ramboya dönüşmesi ve aksiyon sınırlarını oldukça zorlamasının nedeni cevablanmış oldu.. meğer adam kendisi yazıyormuş. Bölüm çok güzeldi. Yazım grubu senaryoda ki açığını çekimle çok iyi kapatmayı başarıyor.. fakat bu diziyi özel kılan diyaloglardı. Polat'ın uçak sahnesi beni şoke etti.. bu senaryo ekibiyle Polat Alemdar karakteri iyice zedeleyecekler. Kesinlikle saçma bir sahne olmuş. Bu kadar çok karakterin öleceğini beklemiyordum.. hele ki Akif'in ölmesi büyük bir süpriz oldu. Ve vadinin yeni efsanesi.. Ertan Saban. Tek kelimeyle muhteşemdi. Umarım üzerinde titizlikle çalışılmaya devam edilir. Müzikler çok güzel olmuş.. Gökhan Kırdar yeni sezona yine imzasını attı. Necati Şaşmaz karizmasiyla yine esti geçti.. umarım hepimiz için iyi bir sezon olur.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
O kadar cok tutan karakterleri oldurduler ki yerlerini nasil dolduracaklar ? Zülfikar Ağa,Timur,sevilmese de Akif. Ölenler arasinda en cok Zulfikar Agaya uzuldum :(

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kurtlar Vadisi Pusu sil baştan!

Kurtlar Vadisi Pusu başladı ve yepyeni bir başlangıç için dizideki adımları sıraladı. Zülfikâr Ağa, Timur, Akif ve Aynura gibi dizideki birçok isim hayatını kaybederek diziden ayrıldı. Geçmişe dair çok az kişi kaldı. Zülfikâr Ağa ölmese de olurdu aslında, dizide ağırlığı olan babacan karakterlerdendi ve o da gitti. Polat Alemdar'ın yanında olan birçok kişi öldü bu bölümde, ilerleyen bölümlerde hayli farklılaşma olacaktır. Tapınakçı olayı devam ediyor ama şimdi daha da tehlikeli ve eskisinden daha güçlü kötü karakterler var.

En sonunda Ertan Saban da geldi diziye. Bu sezon Ertan Saban üzerinden hayli aksiyon sahneleri kurgulanacaktır. Sarı kafasıyla Gölge karakteriyle rolünün hakkını verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Psikopat tavırları, ses tonunu iyi ayarlaması çok iyiydi. Aslında tuhaf geldi Kurtlar Vadisi Pusu'da görmek kendisini ama zamanla alışırım. Luran Ahmeti de yanında, burada da kopamıyorlar. Defne Samyeli de Londra'da giriş yaptı, orayla da alakası vardı yaşamışlığı falan. Ne bileyim, o da biraz tuhaf geldi gözüme, kendini gösterir mi, biraz muamma.

Bir başladı, Polat Alemdar tek tek hepsini indirdi, Cahit'in devreye girmesiyle daha da hareketli sahneler geldi. Polat Alemdar'ın adamlarının ölmesi kötü oldu. Timur yaşayabilirdi gerçi ama son anda bitti işi, iyi işler çıkartabilirdi daha devam etse.

Geçmişe dair çok az isim kaldı. Yepyeni karakterler, yepyeni senaryo, yepyeni aksiyon sahneleriyle ön plana çıkacak Kurtlar Vadisi Pusu. Bakalım gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor, ilerleyen her bölümde bunu göreceğiz.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Pusu sil baştan!

Kurtlar Vadisi Pusu başladı ve yepyeni bir başlangıç için dizideki adımları sıraladı. Zülfikâr Ağa, Timur, Akif ve Aynura gibi dizideki birçok isim hayatını kaybederek diziden ayrıldı. Geçmişe dair çok az kişi kaldı. Zülfikâr Ağa ölmese de olurdu aslında, dizide ağırlığı olan babacan karakterlerdendi ve o da gitti. Polat Alemdar'ın yanında olan birçok kişi öldü bu bölümde, ilerleyen bölümlerde hayli farklılaşma olacaktır. Tapınakçı olayı devam ediyor ama şimdi daha da tehlikeli ve eskisinden daha güçlü kötü karakterler var.

En sonunda Ertan Saban da geldi diziye. Bu sezon Ertan Saban üzerinden hayli aksiyon sahneleri kurgulanacaktır. Sarı kafasıyla Gölge karakteriyle rolünün hakkını verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Psikopat tavırları, ses tonunu iyi ayarlaması çok iyiydi. Aslında tuhaf geldi Kurtlar Vadisi Pusu'da görmek kendisini ama zamanla alışırım. Luran Ahmeti de yanında, burada da kopamıyorlar. Defne Samyeli de Londra'da giriş yaptı, orayla da alakası vardı yaşamışlığı falan. Ne bileyim, o da biraz tuhaf geldi gözüme, kendini gösterir mi, biraz muamma.

Bir başladı, Polat Alemdar tek tek hepsini indirdi, Cahit'in devreye girmesiyle daha da hareketli sahneler geldi. Polat Alemdar'ın adamlarının ölmesi kötü oldu. Timur yaşayabilirdi gerçi ama son anda bitti işi, iyi işler çıkartabilirdi daha devam etse.

Geçmişe dair çok az isim kaldı. Yepyeni karakterler, yepyeni senaryo, yepyeni aksiyon sahneleriyle ön plana çıkacak Kurtlar Vadisi Pusu. Bakalım gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor, ilerleyen her bölümde bunu göreceğiz.
İnşallah Vadiyi batirmazlar

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
Necati Şaşmaz var işin başında, yapar müdehaleyi, olay biter. Batma falan olmaz yani. Değişimi şart olarak görmüşler, eskileri çıkarmışlar, yenilere yönelmişler. :)
İnşallah aga İnşallah Vadimiz icin en hayirlisi olur. Daha önce sormus olabilirim ama ben yine de sana sorayim sence eski senaristlerin donme ihtimali var mi ilerleyen zamanlarda.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İnşallah aga İnşallah Vadimiz icin en hayirlisi olur. Daha önce sormus olabilirim ama ben yine de sana sorayim sence eski senaristlerin donme ihtimali var mi ilerleyen zamanlarda.
Bence yenilerle devam edilir, eskileri bir unutalım. Baksana eskiye dair hepsini silip attılar, yepyeni bir senaryoya yelken açtılar. Eskilerle uğraşacaklarını sanmıyorum. Oyuncular değişti, yönetmen değişti, senarist değişti, her şey değişti. Değişimler gider, eskilere dönüp bakacaklarını sanmıyorum. Senaryo tıkanmadan aksiyon sahneleri bol şekilde devam etsin de, gerisi önemli değil. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
Bence yenilerle devam edilir, eskileri bir unutalım. Baksana eskiye dair hepsini silip attılar, yepyeni bir senaryoya yelken açtılar. Eskilerle uğraşacaklarını sanmıyorum. Oyuncular değişti, yönetmen değişti, senarist değişti, her şey değişti. Değişimler gider, eskilere dönüp bakacaklarını sanmıyorum. Senaryo tıkanmadan aksiyon sahneleri bol şekilde devam etsin de, gerisi önemli değil. :)
Benim icin aksiyon degil eski efsane Vadi onemli yoksa kuru kuruya aksiyonu ben napayim :D