Kurtlar Vadisi Pusu 247.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahh evett bende deli yürek izleyenlerden olarak heyecanlandım valla
ne güzel dedi yusufum diye aynen ama yusufta pek yakışıklı ya;)
bu çocuk polatın sağ kolu olucak gibi görünüyor dizide bence çok önemli bir rol düşünülüyor şuan bu çocuğa polatın mematisi olabilir okadar yakın olmalarını bekliyorum ben belliki senaryoda önemli bir rol düşünülüyor bu çocuğa :love1::love1::love1:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,448
Puanı
1,060
bu çocuk polatın sağ kolu olucak gibi görünüyor dizide bence çok önemli bir rol düşünülüyor şuan bu çocuğa polatın mematisi olabilir okadar yakın olmalarını bekliyorum ben belliki senaryoda önemli bir rol düşünülüyor bu çocuğa :love1::love1::love1:
valla olsa süper olur derim ben polatın yanında görmek
çok güzel olur ya

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ayyy yanlarınada ahmet denilen adamı alırlar seyfo dayı havası var o adamda cnm
polat ahmet yusuf üçlüsü o özlediğimiz çakır polat seyfo dayı üçlüsünü sonunda yakalar bence
:love1::love1::love1:
yusuf kim ki polatla kanka oluyor yapmayın be çiğdem
bence de önemli bi rol verecekler ama o kadar öteye gitmeyin

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ayoll benim derdim akifle cahiti kovmak cnm :F:F:F
hahaha yusufla ahmeti getirip cahitle akifi kovmayı düşünüyorum :A:A:A
bişey söylim mi bu bölüm akif hoşuma gitti ya aynurayla aralarında olan elektrik benim hoşuma gidiyor :D
aslında iyi oyuncu zaten karakterine biraz ayar çekseler akif kalabilir
fazla ön plana çıkmayacak erhana falan abi çekecek yani saygılı olacak başrollerden biri değilde yardımcı gibi olursa akif kalsın

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bişey söylim mi bu bölüm akif hoşuma gitti ya aynurayla aralarında olan elektrik benim hoşuma gidiyor :D
fazla ön plana çıkmayacak erhana falan abi çekecek yani saygılı olacak başrollerden biri değilde yardımcı gibi olursa akif kalsın
cnm göze batmazsa kalsın tabikide ama sen geçen hafta akife acıdım dedin ayy sus dedim sana şimdi vadi ekibi görür ciddiye alır dedim bakk bu bölümfr akif polat alemdar yürüyüşü yapıyordu cnm dedim seni ciddiye alırlar diye hahaha :F:F:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,448
Puanı
1,060
ahaaa kendime arkadaş buldum bu konuda aynura akif aralarındaki
elektirik benimde hoşuma gidior valla

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ahaaa kendime arkadaş buldum bu konuda aynura akif aralarındaki
elektirik benimde hoşuma gidior valla
ama akif karakterine ayar vermek koşuluyla fazla abartmayacaklar bunlar olursa mesele yok
@Çiğdem- bölüm o kadar müthişti ki akifin polat alemdar yürüyüşü göze batmadı bölümler böyle olursa kimse göze batmaz :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ama akif karakterine ayar vermek koşuluyla fazla abartmayacaklar bunlar olursa mesele yok
@Çiğdem- bölüm o kadar müthişti ki akifin polat alemdar yürüyüşü göze batmadı bölümler böyle olursa kimse göze batmaz :D
tamamda cnm akife başka bir karakter bulsunlar çocuğun dizide kendine özel bir karakteri yok sanki birileri polat alemdarı klonlamıslar gibi yani akif polatın klonu gibi birşey
yda robot olurda programlarsın onu sanki akif robot polt olarak programlamıslar
çocuğun ekndine özel bir kişiliği bile yok koca senaristler bir kişilik neden olusturmadılar bu çocuğa 3 yıldır çocuk polat alemdarı taklit etmey programlanmış robot gibi birşey:F