Kurtlar Vadisi Pusu 231.Bölüm Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kanal d vadiye çok ayrı bi muamele gösteriyor helal olsun adamlara
vadi tanıtımları alt bantları falan diğer dizilerinden farklı
değişik tanıtımlar yapıyolar beklentileri çok büyük İnşallah karşılarız reyting olarak
Diziye yeniden iyi para yatırıldığı da gözükür. Sonuna dek böyle davam. Tuncer Salman'ın da sesi ne adam ürkütüyor.:)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,514
Puanı
1,061
Aslında korkmuyor da değilim hani. Diziler geçen sezona göre büyük düşüş yaşadı İnşallah Vadi hak ettiği reytingleri alır bu sene

Bu bölümde Kordon Salih katılacak diyorlar ama bilmiyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Akşama sosyal medya diye birşey kalmaz.. Amon görüşmesi olay yaratacak.

Tapatalk 2
aga sosyal medyayı salla bizim reyting diye bieşy bırakmamız lazım vad izaten her yerde 1 numara her alanda :)
kanal d çok şey beklyior vadiden yarın rekor bi yükselişle şov bekliyorum çok net bi şekilde

Aslında korkmuyor da değilim hani. Diziler geçen sezona göre büyük düşüş yaşadı İnşallah Vadi hak ettiği reytingleri alır bu sene

Bu bölümde Kordon Salih katılacak diyorlar ama bilmiyorum
vadi diğerlerine benzemez diğerlerinin normalde aldığı reytingi vadi çoğu kişi frekanslarını ayarlayamadığı ve maç olduğu hafta alarak siz benim rakibim olamazsınız ben kendi kendime yarışacam demiştir zaten
kordon salih kim :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@takas aga aslında kanal d umrumda değilde işte parayı veren de o onlar kazanamazsa vadi ye akıtılan musluğu biraz kısarlar o yüzden kanal d nin de tatmin olması lazım

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas aga aslında kanal d umrumda değilde işte parayı veren de o onlar kazanamazsa vadi ye akıtılan musluğu biraz kısarlar o yüzden kanal d nin de tatmin olması lazım
aga aslında bişey yapamazlar vadi 2.1 milyona anlaştı iş bitti ama onlar elinden geleni yapıyor vadide mükemmel hakedilen oranlar alındığı an iş bitecek

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga aslında bişey yapamazlar vadi 2.1 milyona anlaştı iş bitti ama onlar elinden geleni yapıyor vadide mükemmel hakedilen oranlar alındığı an iş bitecek
bu bizim prestijimiz için daha önemli vadi alacağı oranlarla malum kesimlerin ağzını açık bırakıp gizli gizli hayranlık duyup kıskançlık hallerini görmeyi düşünüyorum

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
ByY_s4VCIAEcTK8.jpg