Kurtlar Vadisi Pusu 228.Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,514
Puanı
1,061
Sonradan 720p HD eklenecektir..

Seed etmen lazım diyecem, anlamayacaksın :D

Torrent'ten dosya indirmek Youtube'dan ya da Mediafire'dan falan indirmek gibi değil. Direk başka bi insanın bilgisayarından indiriyosun. Yani o adam bölümü parça parça internete yolluyor, ben de indiriyorum. Youtube'a falan yükleme gibi bi durum yok, o yüzden bölüm bittikten 10 dakika sonra 1080p bile hazır oluyor.
Sitede üyeliğin banlanmaması için aynı şekilde benim de başkalarına bu şekilde göndermem lazım.

Umarım anlaşılmıştır. Torren paylaşmaya dayanır. Biz paylaşmayı burada öğrendik yeğen :pala: :D
He tmm şimdi anladım aga :D Sağolasın anlattığın için bilmem iyi oldu bunları :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,514
Puanı
1,061
Bölümü şu anda 720p HD şekilde indirdim 1080p HD indirirdim aslında ama bizim bilgisayar kaldırmıyor malesef. Yukarıda ki attığım video da 40 dk önce 720p HD eklendi..

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Mr.Key Abdülheye dedi ki eksik olan iki üyeyi seçtiniz mi diye Abdülhey ise şaşırdı.Sizce nerden biliyor agalar 2 tane üye eksik olduğunu ?

@takas @china_shangai
beyefendi ihtiyarlarla bağlantılı hatırlarsan meteye söylemişti meryem hanımın seçileceğini falan
metenin anneside beyefendiyle arkadaş
mr.key de metenin annesini kaçırdı
yani bu 1.ihtimal

2.ihtimal ise meryem hanımın muhterem bey ile bağlantılı olduğu polat tarafından söylendi ve heyet üyeliği iptal edilsin dendi hemen
muhterem beyde tapınakçılarla çalıştığı için öğrenmesi gayet normal :) yani içte bi sızma yok en fazla meryem hanımdır onun da bildikleri sınırlı

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
beyefendi ihtiyarlarla bağlantılı hatırlarsan meteye söylemişti meryem hanımın seçileceğini falan
metenin anneside beyefendiyle arkadaş
mr.key de metenin annesini kaçırdı
yani bu 1.ihtimal

2.ihtimal ise meryem hanımın muhterem bey ile bağlantılı olduğu polat tarafından söylendi ve heyet üyeliği iptal edilsin dendi hemen
muhterem beyde tapınakçılarla çalıştığı için öğrenmesi gayet normal :) yani içte bi sızma yok en fazla meryem hanımdır onun da bildikleri sınırlı
2.ihtimal daha mantıklı ve olabilir gibime geldi :)