Kurtlar Vadisi Pusu 211.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Polatın yanına gelen Timur olmasın da aman. :F :F :F
aga benimde içimden geçti ama bölüm finali olduğu için o ihtimal kalkıyo ortadan :D kesinlikle abdülhey

cahitin ilk içeri girdiği ve eski müziğin çalındığı yer o kadar müthiş ve gizemliydi ki off be o müziği niye kestin be adam niye

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
aga benimde içimden geçti ama bölüm finali olduğu için o ihtimal kalkıyo ortadan :D kesinlikle abdülhey

cahitin ilk içeri girdiği ve eski müziğin çalındığı yer o kadar müthiş ve gizemliydi ki off be o müziği niye kestin be adam niye
aa ben fark etmemişim yaa nerede çaldı eski müzik (b)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Memati'nin sahnesine bak ellerini açarak çektiği acıya bak birde bu akşamkine anlarsın ne demek istediğimi.:)
Hatırlıyorum onu da, adam ölümlere alıştı artık :D

Aynen ya. O müzikte inanılmaz coştum, keşke o çalsaydı törende de. Ama gittti gene b*ktan müziği çaldı ya :(

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aa ben fark etmemişim yaa nerede çaldı eski müzik (b)
cahit ilk içeri girdiğinde hani üstünü falan değiştirdi ya orası süper ötesiydi eski müzik gizem falan o müzikle devam etseydi sahnenin etkisi 2 kat artardı ulan sövecem bu adama ben niye kesiyon o müziği ya yok böyle bişey

Hatırlıyorum onu da, adam ölümlere alıştı artık :D

Aynen ya. O müzikte inanılmaz coştum, keşke o çalsaydı törende de. Ama gittti gene b*ktan müziği çaldı ya :(
ya yemin ediyom çıldıracam adam harbiden yaşlanmış bu işi bıraksın bu ne saçmalıktır ya orda mükemmel ötesi bi müzik varken gidip onun binde biri etkisi olmayan bi müzik çalıyo neyin kafasını yaşıyo bu gökhan saçmalığın böylesini görmedim ya sahneyi mükemmel yapmak varken sıradan yaptı diyecek bişey bulamıyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
cahit ilk içeri girdiğinde hani üstünü falan değiştirdi ya orası süper ötesiydi eski müzik gizem falan o müzikle devam etseydi sahnenin etkisi 2 kat artardı ulan sövecem bu adama ben niye kesiyon o müziği ya yok böyle bişey
aaaa nasıl diikkatimden kaçmıs hemen bakıcam şimdi ayrıca başka yerde söv ben küfüre karşıyım centilmen ol
:kiki::kiki:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ya eski müzik çalınca varya nasıl heycanlandım nasıl coştum görseniz varya ah gökhan ah ne diyim sana

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
ya yemin ediyom çıldıracam adam harbiden yaşlanmış bu işi bıraksın bu ne saçmalıktır ya orda mükemmel ötesi bi müzik varken gidip onun binde biri etkisi olmayan bi müzik çalıyo neyin kafasını yaşıyo bu gökhan saçmalığın böylesini görmedim ya sahneyi mükemmel yapmak varken sıradan yaptı diyecek bişey bulamıyorum
Son zamanlarda eski müzikler çalıyodu ne güzel, şimdi en çok ihtiyacımız olan zamandı :(
Adamın yerin dibine soktun :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
aaaa düşündümde birisi timur olabilir son sahnedeki demiş malesef olucak gibi :(
cahitin polatı gördüğünü sanmıştık ama eşref beyi görmüştüya aynı onun gibi olucak gliba aldatmaca var

timur pusatların tapınakçıalra gittiğini polata söylemesi lazım odasında olmadığını gördü ve mezar basında olduğunu bildiği için oraya geldi büyük ihtimalle :( :(

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Bir şey deyim, ben o ilk çıtırtıyı duyduğumda, Cahit'in bombasının patlamasıyla Polat'ın olduğu yerde hissedildi sandım :F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
O kumanda Cahitte değilmiydi? (b) Nasıl onun elinden çıktı?

°°°mobil mesaj°°°

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Son zamanlarda eski müzikler çalıyodu ne güzel, şimdi en çok ihtiyacımız olan zamandı :(
Adamın yerin dibine soktun :D
hakediyo yeter artık böyle bi sahnede nbeden o müzik çalınmaz neden bunun mantıklı bi açıklaması yok nasıl o müziği buna tercih eder bunun izahı yok resmen nefretimi kazandı şuan yok böyle bişey yok yok

O kumanda Cahitte değilmiydi? (b) Nasıl onun elinden çıktı?

°°°mobil mesaj°°°
tmm işte beline saklamıştı çıkardı neyi anlamadım :D
bölüm nasıldı cahitin tapınak mekanına gitti an nasıldı süper demi :D

Bir şey deyim, ben o ilk çıtırtıyı duyduğumda, Cahit'in bombasının patlamasıyla Polat'ın olduğu yerde hissedildi sandım :F
beynin nasıl çalışıyo olm senin :( nasıl bu saçmalığı düşünebildin lan :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
hakediyo yeter artık böyle bi sahnede nbeden o müzik çalınmaz neden bunun mantıklı bi açıklaması yok nasıl o müziği buna tercih eder bunun izahı yok resmen nefretimi kazandı şuan yok böyle bişey yok yok

7d312dffe3b0053e4cc8cf3bf7d96bca.png

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

beynin nasıl çalışıyo olm senin :( nasıl bu saçmalığı düşünebildin lan :D
Sonuna ders çalışa çalışa göz attım. Kumanda Cahitte değil sandım karşısındakilerde sandım bir an. :)

Cahitin kumandayı saklaması sahnesi iyiydi. Adamın boynunu kırdı. Yazık. :X

°°°mobil mesaj°°°

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Sonuna ders çalışa çalışa göz attım. Kumanda Cahitte değil sandım karşısındakilerde sandım bir an. :)

Cahitin kumandayı saklaması sahnesi iyiydi. Adamın boynunu kırdı. Yazık. :X

°°°mobil mesaj°°°
işte orda çalan müzik dehşetül vahşetti :D o değilde @Bully de vadi izliyo artık sende ne güzel istanbul be :D izleyin keyfinize bakın diyorum size dizi bu sonuçta bak en yakın arkadaşın vadici ve izliyosunuz denizz19 un babası izliyo deniz efendi izlemiyo :D
forumda vadi izlemeyenlerin ailesi bile vadi izliyo :kiki:

@EveN sende mi izlerdin Vadiyi vay vay 40 yıl düşünsem aklıma grlmezd
aga even eski vadiyi baştan sona izlemiş bi adam efsanedir diyodu kendisi :D