Kurt Seyit ve Şura İstanbul Kadrosuna Yeni Oyuncular Dahil Oldu

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bambaşka bir dizi olmuş ya bu arada Demet Özdemir'in de olması hoş olmuş:))

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Bu kadar oyuncu transfer edeceklerine yaratıcılığı olan bir senarist transfer etselerdi daha az maliyetli olurdu ve dizi için bir umut belirirdi. Ece ile çok ama çok zor. Ay Yapım'ın bu dizi için gösterdiği azme hayranım. Ellerinde patladığını kabullenemiyor; hala masraf yapıyor.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
fazkla yükseliş yaşarmı bilemiyorum.. umarım az da olsa yükseltir oranlarını..

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Tolga Savacı Nermin Bezmen'in sevdiceğiymiş... Al bir de buradan yak :D Sevgilini torpille bir yerlere sokacaksan tutmuş diziye soksaydın bari ablacım :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ay yapım tutuşmuş en son aşk kepekli ekmekte bu kadar çok oyuncu alındı sonu pek hayırlı olmadı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Ay yapım tutuşmuş en son aşk kepekli ekmekte bu kadar çok oyuncu alındı sonu pek hayırlı olmadı
sorun dizide değil deneklerde bu hafta dizi ara verdi ama geçen haftaki bölümü muhteşemdi izlemeyenlerin tıfılı izlediklerini görünce bu dizinin düşük reyting almasına sevindim :)

tıfılı izleyenler bu diziyi izlese bu diziye karşı ayıp olurdu:)

bu arada sendemi çaylaksın @beyazsoy :))

sana baka baka bende karardım :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sorun dizide değil deneklerde bu hafta dizi ara verdi ama geçen haftaki bölümü muhteşemdi izlemeyenlerin tıfılı izlediklerini görünce bu dizinin düşük reyting almasına sevindim :)

tıfılı izleyenler bu diziyi izlese bu diziye karşı ayıp olurdu:)

bu arada sendemi çaylaksın @beyazsoy :))

sana baka baka bende karardım :)
@OzaN seçim yenilgisinin acısını benden çıkardı ilkez banlandim))) ondan çaylak olduk. sebeb RTE'nin sesi Atatürk'e benziyor demek.

destere sana tavsiyem dizi izlememem))) bak elinde bir kaç dizi kaldı ordaki oyunculara acı Allahini seversen. maşallah dediğin 10 bölüm zor dayanmıyor))) bak ay yapim bile sana dayanmaz oldu)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
@OzaN seçim yenilgisinin acısını benden çıkardı ilkez banlandim))) ondan çaylak olduk. sebeb RTE'nin sesi Atatürk'e benziyor demek.

destere sana tavsiyem dizi izlememem))) bak elinde bir kaç dizi kaldı ordaki oyunculara acı Allahini seversen. maşallah dediğin 10 bölüm zor dayanmıyor))) bak ay yapim bile sana dayanmaz oldu)))
ben sonuna kadar dizilerimi takip edeceğim ateşe atsamda dizileri yinede onlardan vazgeçmeyi düşünmüyorum bir gün gelecek deneklerde benim dediğime gelecek :))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ben sonuna kadar dizilerimi takip edeceğim ateşe atsamda dizileri yinede onlardan vazgeçmeyi düşünmüyorum bir gün gelecek deneklerde benim dediğime gelecek :))
yel degirmenlerine savaştan eline ne geçer , bırak bu inadı .o gemi gitti. Artık o eski denekler gelmeyecek sen de yazık etme dizilerine . Ne kadar ovuyorsun o kadar dip yapıyor dizilerin ))) neyse izle bari en azından sanan bakarak millet rotasını çizer ))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
yel degirmenlerine savaştan eline ne geçer , bırak bu inadı .o gemi gitti. Artık o eski denekler gelmeyecek sen de yazık etme dizilerine . Ne kadar ovuyorsun o kadar dip yapıyor dizilerin ))) neyse izle bari en azından sanan bakarak millet rotasını çizer ))
elimize bişey geçmesede galiptir bu yolda mağlup :)

güzel bir şiirmiş bu paylaşaym bari adam bayağı içten söylemiş :)

Galiptir Bu Yolda Mağlup

Bir gün daha bitti,

Bugün de hayattayım.

Kim galip, kim mağlup bilemem.

Ama ben, galipler safındayım.

Dedim ya, akşam oldu

Ve hala hayattayım.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
elimize bişey geçmesede galiptir bu yolda mağlup :)

güzel bir şiirmiş bu paylaşaym bari adam bayağı içten söylemiş :)

Galiptir Bu Yolda Mağlup
Bir gün daha bitti,
Bugün de hayattayım.
Kim galip, kim mağlup bilemem.
Ama ben, galipler safındayım.
Dedim ya, akşam oldu
Ve hala hayattayım.

Seçtiğin şiirler bakınca neden dizilerin tutmuyor anlıyorum ))) yenilerini baş ucu saiiri ))) hedefe değil yola aşığız biz ))) iyi oldu )))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Seçtiğin şiirler bakınca neden dizilerin tutmuyor anlıyorum ))) yenilerini baş ucu saiiri ))) hedefe değil yola aşığız biz ))) iyi oldu )))
şiiri ilk defa görüyorum şaiiride... lafın gelişine baktım bu ylda galiptir mağlup dediğimde sanki şiir gibi bişey oldu bir baktım adamın biri gerçekten yapmış :))

yani seçerek değil tesadüfen buluş var burda :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
şiiri ilk defa görüyorum şaiiride... lafın gelişine baktım bu ylda galiptir mağlup dediğimde sanki şiir gibi bişey oldu bir baktım adamın biri gerçekten yapmış :))

yani seçerek değil tesadüfen buluş var burda :)
Tesadüf diye bi şey yoktur destere. Kaderin seni hep kaybeden rüzgarlara götürüyor. )))