Kraliçe Çiğdem- 115.000'ler Kulübünde!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ne kadar pis bir insansın, aynı anda kutlama mesajını yazdım, bu da sana kapak olsun. :)
ben önce yazmışım benden kopya çektin son hızla girdin konuya ama çabuk davranamadın ne kadar hain olduğunu hogathaya gösterme imkanım oldu sonunda :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
0 resimdekı şuankı sayın ayoll 1 yılda hiç mi yazmadın :F :F :F 66 67 küsürlerdeydin galiba ama evet sen 4-5 bin yazarkan ben 50 bin yazmışım ve şuan @xemrexxx i geçmeyede 50 bin kalmış büyük ihtimalle gelecek yaz ayında o işi hallediyoruz :A :A :A @mrt-06 @kerem
50 bin kez beni aldatmışsın hogatha birde kutlama bekliyorsun o ellibinin en az yarısı @Bully gibi hainlerle sohbet edişinden kaynaklanmış :) daha çok beklersin kutlamamı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynı dakikada yazdık yalnız, belki aynı saniyede, benim o kadar kısa süre içinde hazırlama imkanım yok. kısacası patladın. :A
saliseler önemsizdir sıralamaya bakacaksın ben önce yazmışım hogatham şimdi gece gece salisemi ölçecek :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
saliseler önemsizdir sıralamaya bakacaksın ben önce yazmışım hogatham şimdi gece gece salisemi ölçecek :)
Ben kutlama mesajını hazırlarken, o pis mesajınla her şeyin içine ettin. Veda günümde, sana yakışacak pis ve çirkef hareketler :A

Neyse ki @Çiğdem- neyin nolduğunu bilir, ona hediyelerini her zaman en güzel şekilde vermişimdir, sen vermediğin gibi beni sabote ediyorsun bir de o kadar da kötü bir insansın :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,933
Puanı
1,060
@cookies serhata bırakıyoruz ama bizimde ziyaretimize gelirler artık adresimiz :A :A :A @destere @mrt-06 @Yiğitt @sokak sanati @Bully @Harunnn60
9bfgiost_jpg.htm
galeri_MTViY_31.jpg
BAYRAMLARda gelirim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben kutlama mesajını hazırlarken, o pis mesajınla her şeyin içine ettin. Veda günümde, sana yakışacak pis ve çirkef hareketler :A

Neyse ki @Çiğdem- neyin nolduğunu bilir, ona hediyelerini her zaman en güzel şekilde vermişimdir, sen vermediğin gibi beni sabote ediyorsun bir de o kadar da kötü bir insansın :A
6 saatte mesajmı yazılır:) hiç boşuna kendini hogathama affettirmeye çalışma kırk yere mesaj yazmışsın ama @Çiğdem- i kutlamamışsın benim uyarımdam sonra koşturarak açığı kapatmaya çalıştın ama başarısız oldun hain emekli codmin :)
birde utanmadan zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor insanda yüz olur :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biz Çiğdem'le hep bu şekil hediyeleşiyoruz, diğer hediyelerimde de var böyle tipler :bhr: En çok Barış Arduç taşım var :Z
yani kısaca zahmete girip kıza yeni hediye almıyorsun kendi eskilerini hediye ediyorsun:) cimrilikten kırılacaksın bumudur açıklaman :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Aaa hangi etiket ayoll itiraf konusu diyorsan o konuya girmedim görmedim şeyi nasıl okuyayım cnm :A :A :A

Ben konuklar için bakıyordum itiraf kısımlarını okumuyordum başlığa konuk yazılmamış konuya hiç girmedim yazılarınları hiç merak etmiyorum yine o ona bu şuna laf etmiştir gerginlik beim yapıma gelmiyor :A Konuk yoksa konuya girmeyede gerek yok :A

Tşşk ederim :bhr:

:AKonuyu bilmiyorsun ama benim etiketimi görmüşsün işte Konu ikimizle ilgili olduğu için dönmeyeceğini bile bile etiketlemiştim keşke dönüp bir açıklama yapsaydın iyi olurdu ama senden beklenecek bir hareket değildi zaten

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:AKonuyu bilmiyorsun ama benim etiketimi görmüşsün işte Konu ikimizle ilgili olduğu için dönmeyeceğini bile bile etiketlemiştim keşke dönüp bir açıklama yapsaydın iyi olurdu ama senden beklenecek bir hareket değildi zaten
Aaa oradan çok bildirim gelmiş girmeye gerek yokki bilmek için cnm bildirimde geliyor @xemrexxx falan :A Konuya hiç girmedim oyüzden dönüş edememem normal konuk yazmayınca baslıkta girmedim itiraflarla iliglenmiyorum çünkü bakmaya gerek yok :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrikler @Çiğdem- aşkım. Hep birlikte nice güzel, kaliteli mesajlara inşallah. Bol bol yazmaya devam et. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerin: :Z :bhr:
5b8c55b5e94fb71488087b88.jpg

burak-deniz-181900WM.jpg

sana gelen hediye sepetini hogatham için niye açıyorsun? kızın aklına kötü kötü şeyler getireceksin şimdi :)

Biz Çiğdem'le hep bu şekil hediyeleşiyoruz, diğer hediyelerimde de var böyle tipler :bhr: En çok Barış Arduç taşım var :Z

yani kısaca zahmete girip kıza yeni hediye almıyorsun kendi eskilerini hediye ediyorsun:) cimrilikten kırılacaksın bumudur açıklaman :)

Adminlik böyle işte, herkese dağıtırsak bize kalmaz :A
Aaaa Burak güzel hediye @xBUGRAx da kıskanır şimdi hediyemi destere gibi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully seni kutlamamış @Çiğdem- işte böyle pis bir insandır kaba nobran ıyy nalet olasıca allah böylelerini bir daha foruma düşürmesin :) birde savunuyorsun kötüleri hogatha çok safsın :)

@Çiğdem- tebrik ederim canım, nice mesajlara :bhr: 2 ayda 2 kulüp konunu gördüm, birini ben açmıştım zaten. :D Her ay 1 kulübe giriyorsun maşallah geveze cadı :A

Hediyen...

6 saatte mesajmı yazılır:) hiç boşuna kendini hogathama affettirmeye çalışma kırk yere mesaj yazmışsın ama @Çiğdem- i kutlamamışsın benim uyarımdam sonra koşturarak açığı kapatmaya çalıştın ama başarısız oldun hain emekli codmin :)
birde utanmadan zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor insanda yüz olur :)
Hhahah oğlanın son gününde neler ediyorsun destere :A :A :A

Üst üste kalması mesajlarınız komik aynı anda hamle yapmıs fok kaygan olduğundan avantajla üstte kalmış Bully u gitmeden yine neretinifi yenilemiş :A :A :A

Şarkı hediyem çok güzel anlamlıda :bhr: