YS Korku Kayıtları 1.Bölüm

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
ortalığı karıştırabilir Beşiktaş-Fenerbahçe Maçında Şenol güneş hakeme küfür ettide hatta dövüşüyordur Trabzonun stadının adı Şenol güneş stadyumu @Çiğdem- @vadikızı Hakem intikam almak isteyebilir tek bir şekilde alır O stadı mahaf edebilir @vadikızı

:eek:İntikammı almak isteyebilir abow olmaz inşallah ya

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sarsılmayacak gibi değil :T:
Bünyen kuvvetliymiş. Psikolojiyi bozar bu durum :S
Bir sonraki konuyu okuyup okumama arasında kararsızım. Hassas bir dönemden geçiyorum, etkilenebilirim :(
Ya tabiki okuyup moralimi bozacağına okumaman daha hayırlı, ama tabi ki gerçekler de bunlar kaçınılmaz ölümler, belki göz görmeyince gönül katlanır ama insanın görüp hayatına şükretmesi de başka bir bakış açısı .

Benim geçirdiklerimi yazsa @gözlemci Bütün forum şok olur
Şimdi kız şüpheci bir kız
Çalışkan başarılı Sınıfın zirvelerine oynuyor Üçüncü sırada
Sevgilisi ise Başarısızlar kategorisinde gidiyor
Ve kaldı dersten ve dediği şey şuydu kalırsa ayrılıyım dedi o bütün derslerden geçen kişiyle çıkacam dedi sevgilisi olmayan oda bir tek benim @Dosi
Ama bana ters hem onun sevgilisi kötü şakadan kurtardı @Dosi
Senin yaşadıklarından senaryo çıkıyor zaten, okuyoruz evet baya şey yaşıyorsun

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ya tabiki okuyup moralimi bozacağına okumaman daha hayırlı, ama tabi ki gerçekler de bunlar kaçınılmaz ölümler, belki göz görmeyince gönül katlanır ama insanın görüp hayatına şükretmesi de başka bir bakış açısı .

Senin yaşadıklarından senaryo çıkıyor zaten, okuyoruz evet baya şey yaşıyorsun
Evet haklısında biraz moralmen çabuk çöktüğüm bir süreç bu :T:
Bu aralar biraz dikkatli olmalıyım her konuda oyüzden kendimi üzüntü ve stresten uzak tutmaya çalışıyorum.
Haberleri bile izlemiyorum oyüzden.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şimdi okumaya fırsat bulabildim. Cidden ilginç bir olaymış. Hani biz de zamanında bu tarz şeyler yaptık inşaatlarda çok gezdik tozduk. Benim başıma da böyle bir şey gelse baya canım sıkılırdı, aklımda kalırdı. Hatta düşündüm de şuan hala görüştüğüm 20 yıllık çocukluk arkadaşlarımdan birinin başına olmuş olsa o tayfadan biri şuan olmasa baya ağır olurdu...

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Evet haklısında biraz moralmen çabuk çöktüğüm bir süreç bu :T:
Bu aralar biraz dikkatli olmalıyım her konuda oyüzden kendimi üzüntü ve stresten uzak tutmaya çalışıyorum.
Haberleri bile izlemiyorum oyüzden.
Herşey gelip geçicidir, tamamen yani moralmen en iyi seviyelere gelmeni temenni ediyorum, kendini üzecek herşeyden uzak dur:blush:

Şimdi okumaya fırsat bulabildim. Cidden ilginç bir olaymış. Hani biz de zamanında bu tarz şeyler yaptık inşaatlarda çok gezdik tozduk. Benim başıma da böyle bir şey gelse baya canım sıkılırdı, aklımda kalırdı. Hatta düşündüm de şuan hala görüştüğüm 20 yıllık çocukluk arkadaşlarımdan birinin başına olmuş olsa o tayfadan biri şuan olmasa baya ağır olurdu...
Zaten çocukluğumun en büyük problemi haline gelen olay, Yine Allah'a şükür öyle çok etkisi altında kalmadım ama cidden olayın yıkım gücü çok yüksek.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Herşey gelip geçicidir, tamamen yani moralmen en iyi seviyelere gelmeni temenni ediyorum, kendini üzecek herşeyden uzak dur:blush:

Zaten çocukluğumun en büyük problemi haline gelen olay, Yine Allah'a şükür öyle çok etkisi altında kalmadım ama cidden olayın yıkım gücü çok yüksek.
Öyle yapıyorum.
Ilk olarakta 1-2 güne sinemaya giderek moral ve enerji depolayacam. Yiğenleri götürecem. Bakalım ne izleyecem :D Çocuk olmak gerekir bazen :Z