'Korkma Ben Yanındayım' Final Yapıyor! | NOW

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,196
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1000311641.jpg

NOW'ın Medyapım imzalı dizisi 'Korkma Ben Yanındayım' ekran yolculuğunu sonlandırıyor.

Yönetmen koltuğuna Merve Çolak'ın oturduğu, senaryosunu Erkan Birgören'in kaleme aldığı dizi, cumartesi günü yayınlanacak 7. bölümüyle ekran yolculuğunu sonlandırıyor.

Korkma Ben Yanındayım, final bölümüyle cumartesi 20.00'de NOW'da!

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
860
Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Didem Balçın, Eren Ören,'e yazık oldu harcadılar kendilerini bu dizi de. Neyse ki kurtuluyoruz çok sürmeden :Z :Z

Bayram arası olmasa tutturmuşum aslında :A :A
Korkma Ben Yanındayım, final bölümü ile 13 Nisan Cumartesi NOW'da :A

Reaksiyon puanı
168
Puanı
55
Umutluydum bu diziden ilk tanitimi görünce. Izleyince tutmayacagi çok belli bir projeydi... Ismi ilk bastaki gibi Küçük Anne kalsaydi daha çok ilgi çekerdi diye düsünüyorum...!

• Aynen
Reaksiyon puanı
128
Puanı
44
13 bölümü geçen işlere ortalama- 30 bölümü geçenlere iyi- 50 üstünü geçenlere çok iyi -70 üstünü geçenlere mükemmel demeliyiz. çok fazla 10 bölümü görmeden final olan oldu.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,196
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zaman atlaması her ne kadar erken yaşanmış olsa da diziye iyi bir ivme kazandırmıştı, keşke izleyici şans tanısaydı. :( Günay Karacaoğlu'nu umarım artık komedi yerine dramda izleriz. Eren Ören ve Nilsu Berfin Aktaş'ın da yeni sezonda ekranda olmasını umuyorum. :bhr:

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,196
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bunun televizyonda olması bir kayıp zaten ülke için. :A
Medyapım'ın çalıştığı oyuncuları bırakmamasından dolayı yeni sezonda yeni bir dizide izleyeceğimizden eminin. Sende genelde Medyapım dizileri izlediğinden gözlerin bayram eder artık. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,118
Puanı
1,060
Medyapım'ın çalıştığı oyuncuları bırakmamasından dolayı yeni sezonda yeni bir dizide izleyeceğimizden eminin. Sende genelde Medyapım dizileri izlediğinden gözlerin bayram eder artık. :A
Hali hazırda devam edecek olan dizilerim dışında yeni sezonda dizi izlemeyi düşünmüyorum. :A