Koriş'ten Nağmeler

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
meşin yuvarlak diziyi götürüyor ama:A
yuvarlak diye küçümsememek lazım uzaydaki tüm gök cisimleri yuvarlak :) koskoca tırı taşıyan yine yuvarlak cisimler
kızların en güzel yerleri ovaldır mesela yani yuvarlak yani kısaca önemli bir geometrik şekildir yuvarlak, değer veriyoruz :)

ama senin koriş yinede ölsün :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
yuvarlak diye küçümsememek lazım uzaydaki tüm gök cisimleri yuvarlak :) koskoca tırı taşıyan yine yuvarlak cisimler
kızların en güzel yerleri ovaldır mesela yani yuvarlak yani kısaca önemli bir geometrik şekildir yuvarlak, değer veriyoruz :)

ama senin koriş yinede ölsün :)
@Çiğdem- bu mesajı okumalı :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen anında yetişip etiketle böyle? kızla aramızı bozma çabaların hiç başarılı olmadı bundan sonrada olmayacaktır çiğdem biliyor benim içim temiz:)
hahaha ayoll başka bir konuda beni keşfetmiyorsun demişsin hep bu emre yüzünden gerçekten geçen günde söylemiştim gördünmü bilmiyorum senin bu apık görüntün emre yüzünden hafızama kazındı :F:F:F

özellikle forumda olmadığın dönemde çokk şeyler söyledi :A:A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahaha ayoll başka bir konuda beni keşfetmiyorsun demişsin hep bu emre yüzünden gerçekten geçen günde söylemiştim gördünmü bilmiyorum senin bu apık görüntün emre yüzünden hafızama kazındı :F:F:F

özellikle forumda olmadığın dönemde çokk şeyler söyledi :A:A:A
kendi ruh halini anlatmıştır ben diye :)) baktıki seni nerdeyse kapacağım gülperi ağa çekemiyor başarımı kıskançlıktan hep bunlar karalamaya çalışıyor :) hem sen safmısın niye inanıyorsunki ona ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kendi ruh halini anlatmıştır ben diye :)) baktıki seni nerdeyse kapacağım gülperi ağa çekemiyor başarımı kıskançlıktan hep bunlar karalamaya çalışıyor :) hem sen safmısın niye inanıyorsunki ona ? :)
kanıtt getiriyorr ayoll örneğin her kırdığı potlarda benide çağırıyor bu konuda olduğu gibi mesala yine - puanları yedin :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kanıtt getiriyorr ayoll örneğin her kırdığı potlarda benide çağırıyor bu konuda olduğu gibi mesala yine - puanları yedin :F:F:F
ama dikkat ettiysen hep kışkırtıyor beni önce @xemrexxx , güzel kızları gösteriyor ben tabi dayanamayıp mecburen laf atıyorum kızlara ondan sonra ciyak ciyak bağırıyor ciğdeeem bak destere ne dedi diyor bizde mecburen yakalanıyoruz :) hırsızın hiçmi suçu yok burda kabahat hep bendemi ? :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
ama dikkat ettiysen hep kışkırtıyor beni önce @xemrexxx , güzel kızları gösteriyor ben tabi dayanamayıp mecburen laf atıyorum kızlara ondan sonra ciyak ciyak bağırıyor ciğdeeem bak destere ne dedi diyor bizde mecburen yakalanıyoruz :) hırsızın hiçmi suçu yok burda kabahat hep bendemi ? :)
ayol @Çiğdem- in resmini atsam yorum yapmıyon ki :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaaa bu konuda sen halısın bencede @xemrexxx seni tahrik ediyor sonrada bana şikayet ediyor kıskanıyor galiba seni :A:A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
duydun mu paçoz-kenarın dilberi-çirkin-pisler davulcusu-kart-yamaşak ağızlı-beceriksiz-sıska @Çiğdem- :A

yine yanlış yorumladın bizim oralarda böyle bakılmaya kıyılamayacak kadar güzel muhteşem olan kızlara safinaz derler :) yani safi naz anlamında yani naz yapan güzel şey yani nazlı tabirinde şapılır :) bilmem anlatabildimmi yani temel reisin safinazıyla alakası yok :))

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
yine yanlış yorumladın bizim oralarda böyle bakılmaya kıyılamayacak kadar güzel muhteşem olan kızlara safinaz derler :) yani safi naz anlamında yani naz yapan güzel şey yani nazlı tabirinde şapılır :) bilmem anlatabildimmi yani temel reisin safinazıyla alakası yok :))
asena seni görse kıyafetini çıakrır sana giydirirdi:A