Koray Burak Yumruk Yumruğa (Hayat Bazen Tatlıdır - 2. Bölüm)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öhöm öhöm, şunu şuraya bırakıyım. ^^

evet biraz sinirlendirelim yine @mrt-06:F :F :F @Harunnn60 @xemrexxx @cookies

ortegayı oynayan çocuk yani ronaldo lakaplı futbolcu çocuğumuz bu videodaki kavga sonucu şu hale geldi orteganında araba çarpmasından dolayı bu hale gelmesi gibi :A :A :A
1NX2dD.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

ortegayı oynayan çocuk yani ronaldo lakaplı futbolcu çocuğumuz bu videodaki kavga sonucu şu hale geldi orteganında araba çarpmasından dolayı bu hale gelmesi gibi :A :A :A
1NX2dD.jpg

1NX2dD.jpg
Kız sen bu diziyi baya baya izliyon galiba. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senaryo farklı yere kayacak yavvvvv. :kiki: Gerçekten farklı yere kayıyormuş. :):)
her bölüm hayat bilgisinden 1 sahne benzer çekiliyor 1.bölümde buradaki iddiacı çocuk arif gibi sınıfın kağısını kırmaya çalıştı diğer sınıfa düştü 2.bölümde hayat öğretmenin civciv arabası çalındı bu 3. bölümdede futbolcu çocuk sandalyede ortega gibi her bölüm 1 sahne fazla dğeil bence :A :A :A

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
her bölüm hayat bilgisinden 1 sahne benzer çekiliyor 1.bölümde buradaki iddiacı çocuk arif gibi sınıfın kağısını kırmaya çalıştı diğer sınıfa düştü 2.bölümde hayat öğretmenin civciv arabası çalındı bu 3. bölümdede futbolcu çocuk sandalyede ortega gibi her bölüm 1 sahne fazla dğeil bence :A :A :A
Araba çalınmadı tamire gönderildi ve yenilenmiş bi şekilde geri gönderildi yani farklı işlendi lütfen. :A:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ondan sonra çakma deyince Birce Hanım kızıyor. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
İki sahne de çok amatörce billy kulumuz ve @mrt-06 siz bir @çiğdem- le @vadikızı nin kavgasini görün hele:A kan gözyasi ve bol tirmiklama dolu:A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
konuyu açan değerli dostum billy kane nin yaşından şüphe etmeye başladım. galiba 2006 doğumlu 10 yaşında bir kardeşimiz; Kısa sürede efsaneleşen nedir lan insan bunu yazarken utancından yerin dibine girer :D
bir de starda gördüm bu diziyi orda oynayan çocuk tanıdık geldi kim bu dedim sonra farkettim ki survivordaki anılmış :D acayip tipsiz olmuş

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
konuyu açan değerli dostum billy kane nin yaşından şüphe etmeye başladım. galiba 2006 doğumlu 10 yaşında bir kardeşimiz; Kısa sürede efsaneleşen nedir lan insan bunu yazarken utancından yerin dibine girer :D
bir de starda gördüm bu diziyi orda oynayan çocuk tanıdık geldi kim bu dedim sonra farkettim ki survivordaki anılmış :D acayip tipsiz olmuş
Hayat Bilgisi sahnesini niye beğenmedin. :A

Bu taklit dizinin bir an önce yayından kaldırılması gerekiyor, Hayat Bilgisi markasına zarar veriyor. :)

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ne kadar çok düşmanın varsa o kadar iyi iş yapmışsın demektir. :cool: :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hayat Bilgisi sahnesini niye beğenmedin. :A

Bu taklit dizinin bir an önce yayından kaldırılması gerekiyor, Hayat Bilgisi markasına zarar veriyor. :)
aga yanlışlıkla olmuş harikayı verdim direk :D hayat bilgisi türk tv tarihinin en efsane dizilerinden biridir NET :D
Ne kadar çok düşmanın varsa o kadar iyi iş yapmışsın demektir. :cool: :D
aga babamda olsa yanlış yapana yanlış yapıyorsun deriz bunun düşmanlıkla bi alakası yok :D bi de bırak bu boş lafları hakettin yani :D